Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tvs apache rtr 150 soğuk havalarda çalışmama Ankara da piyasada tutulmama?

Motovento
    REKLAM ALANI
    achilesos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    arkadaşlar Ankaradayım tvs alacaktım ikinci El ama Ankara bayisini arayım dedim. bayi tvs bayiliğini Ve servisini bıraktıklarını tvs rtr 150 nin ankarada tutulmadığını söyledi bende neden dedim ilk çalışma problemi yaşadığını özellikle soğuk havalarda rolanti tutmama gibi motorla alakalı prıblenler sıraladı bende tamiratı yokmu dedim yok dedi. istanbulda ise sorunsuz olduğunu ankaranın hava koşullarına uygun olmadığını söyledi bu yüzden gelen şikayetler nedeni ile tvs motor bayiliğini bıraktıklarını söylediler. Ankarada tvs kullanan arkadaşlar varsa bu konuda bilgilendirirlerse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    ben önyargılı olmak istemem ama böyle bişey olacağını sanmıyorum ayrıca apache de kullanmadım.bana biraz karalama kampanyası gibi geldi.kim bilir belki bunların bayiliklerini yaptıkları kelekler yüzünden iptal etmişlerdir.kullanan arkadaşlardan eminim cevap gelir ben de çok merak ettim çünkü...
    ERROR88 bunu beğendi.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soğğukta jiklesiz çalışmaz 2 3 dk ısıttıktan sonra gaz yememe problemi olmaz -7de kullandım ben böyle rolantide 1400de sabittir düzgün hava ayarı olmazsa sabit durmaz önceleri bisiklet tamircilerine verdiler servisleri sonrada iptal ettiler iptal edilen servislerde böyle karalama yapıyorlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    apache soğukta kışta her zaman tek marşta çalışır çalıştıda... benim yozgatta var o bile çalışıyor... kedi erişemediği çiger e mındar dermiş.. tamircide satmıyuorum diye motoru kirletmiş bence...
    ERROR88 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    soğuktan çalışmayan motor u da ilk defa duyuyorum benim 2 zaman lı pejo bile kar da çok ta güzel çalışıyordu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bayii işini iyi yapmadığı için tvs bayiliği almıştır.. onlarda motoru karalıyor... tvs kullanırken hiç başıma gelmedi..

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yorum yapmak ıstemıyorum artık bu motoru neden cekemezler acaba boyle bı yalan mı olur kım ınanır bu yalana yahuu baska bı bahane bulamamıslar tıtresım bıttı bu mu basladı yemedı tıtresım mevzusu tabı arkadaslar sadece gebze merkezde 50 ye yakın apache bılıyorum oturdugum yer tuzlada en az 35 adet var sızce bunlar hep sorunlu sorunlu mu kullanıyor gıdıp bakın servıste tamır goren apache varmı ben daha gormedım
    Mengu16 ve kaan898 bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    ben apache almak için ankara bayisini aradıgımda elimizde yok başka bayilere bakın demişlerdi 3-4 ay önce. 1-2 ay önce aradıgımda elimizde yok kapora verirseniz getiririz demişlerdi.

isotlarla görüştüm, ankara daki bayilerinin motor satmak istemedigini, yeni bayii aradıklarını, beklememi söylediler.. Sonra aradığımda yeni bir yerle anlaştıklarını ve evrak işlerinin kaldıgını söylediler.. Ve hala yeni bayilerini açamadılar.. Sorun apache'de değil, Ankara bayisi Ulusan ve isotlarda.. Yoksa apache almak isteyen yok değil.. Eger motoru önceden gördü iseniz, sahibinden de ücretsiz teslimat yapan yerlerden alın.. Ama tamir/bakım için kendinize yer ayarlayın.. Ulusan ile isotların arası hiç iyi değil..

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    dostum çalışmama gibi bir sorum yok ama iyi ısıtmadan tekler motor burda ıstanbulda bile ısıtmadan tekliyor ( en sevmedigim seylerden biri kışın otomatik jiklesiz oluşu basıcan marşa ısıncak makina

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    apache sorun yharatmaz.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

achilesos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    cevaplar için teşekkürler

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    onu diyen sözde servis halt etmiş.

kimi motor vardır çalıştır 1 dk sonra devam et. kimisi vardır çalıştır 3 dk sonra devam et. ben antalyada kullandım. kesinlikle böyle bir problem yaşamadım. hatta bir defasında motor 3 gün ayazda kaldı tek seferde çalıştı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu diyen sözde servis halt etmiş.

kimi motor vardır çalıştır 1 dk sonra devam et. kimisi vardır çalıştır 3 dk sonra devam et. ben antalyada kullandım. kesinlikle böyle bir problem yaşamadım. hatta bir defasında motor 3 gün ayazda kaldı tek seferde çalıştı.
    Benim bir cub'um var çalıştır 10 saniye sonra devam et cinsindendir kendisi 125'lik vitesli motorum var 2 dakka ısıtmadan 2 adım yürümüyo.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neymiş istanbulda çalışırmıs ankarada çalışmazmıymış.puhahaaa yok böyle geyik yaa

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Alıntı achilesos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Ankaradayım tvs alacaktım ikinci El ama Ankara bayisini arayım dedim. bayi tvs bayiliğini Ve servisini bıraktıklarını tvs rtr 150 nin ankarada tutulmadığını söyledi bende neden dedim ilk çalışma problemi yaşadığını özellikle soğuk havalarda rolanti tutmama gibi motorla alakalı prıblenler sıraladı bende tamiratı yokmu dedim yok dedi. istanbulda ise sorunsuz olduğunu ankaranın hava koşullarına uygun olmadığını söyledi bu yüzden gelen şikayetler nedeni ile tvs motor bayiliğini bıraktıklarını söylediler. Ankarada tvs kullanan arkadaşlar varsa bu konuda bilgilendirirlerse sevinirim.
    sana tezgahtarlık yapmışlar.malı kötülemek en klasik b*k atma yöntemidir.
    Soğuk havada ve motor soğukken tek marşla çalışan motor genelde pek yoktur.karburatörlü arabalarında bir çoğunda genelde görürsün.kışın marş yemez.5 derece ve altı sıcaklıklarda.He tabi kışın 0w40 motor yağı ve iridyum buji filan kullanmak gibi alicengiz oyunları yapmadığın sürece her markada kışın genelde yaşarsın.ama akdeniz ege gibi ılıman ilklimde yaşıyorsan zaten pek kışın sıkıntı yaşamassın.ama bu her marka için geçerli.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı achilesos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs nin soğukta çalışmama gibi bir sorunu yok. eğer subap ayarın bozuksa sıkıntı olur onuda 20 dakkika içinde ayarlıyorlar saat gibi çalışıyor...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    yuh ya, inanamadım. yerde kar varken bile tek marşta çalıştı, jikle çekili tutuyorsun 2-3 dakika kendisine geliyor, 2-3 dakika da öyle dursun sonra bas git. tık demez.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Onu söyleyen ustanın ahlaki seviyesi düşük olduğu için öyle demiş, bayiliği elinden almalarında haklıymışlar, usta denen adamın böyle bir şey söylemesi komik olmuş, demek pisiklet ustası
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)