Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çalındı piaggio x9 250 sıyah bahçelievler ist

Motovento
    REKLAM ALANI
    TUGAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GİLERA RUNNER 180
    herkese merhaba çok sevdiğim motorum bina otoparkından sabah 6-7 arası çalınmıstır plakası 34-MZU-56 SIYAH SOL AYNASI YOK SAG KAFA GRANAJ KIRIK YANI HAFIF KAZALI ARKADA GIVI ÇANTA APARATI VAR 0536-767-03-79 BULANLAR 500 TL ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR 0536-767-03-79

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    irondark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 600 k)
    Dostum gecmis olsun umarım bulunur... cevrendeki motosiklet tamircilerini bi dolas....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulursun resim falan da yüklesen de herkez görse nasıl bi motor olduğunu daha iyi olur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

TUGAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GİLERA RUNNER 180
    teşekkür ederim resmi hiç yok çalınan yer istanbul evlerı cıvarı bakalım modese kamerası incelenmesini talep edicem daha yeni kaza yapmıstım aılem bıtıdık bınada oturuyor bu kazadan sonra eşim ve ailem iyice baskı yapmaya baslamıstı sat dıye elım bacagım hala sargılı daha kaza şokunu atlatamadan bu olay gerçekleşti herkes cok dıkkatlı olsun tum önlemlerı alın 2 senedır kılıt takmıyordum bırsey olmuyor dıye :((

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı TUGAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba çok sevdiğim motorum bina otoparkından sabah 6-7 arası çalınmıstır plakası 34-MZU-56 SIYAH SOL AYNASI YOK SAG KAFA GRANAJ KIRIK YANI HAFIF KAZALI ARKADA GIVI ÇANTA APARATI VAR 0536-767-03-79 BULANLAR 500 TL ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR 0536-767-03-79
    ne ödülü dostum ya ben ararsam bulursam ödül için arayıp bulmam inş bulunur

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    geçmiş olsun en kısa zamanda bulunur inş

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    çok geçmiş olsun Esenyurt zeytinburnu yada hurdacılara bi bak ayrıca motorcularada sor genelde satıyorlar ya hurdaya yada motorculara Allah yardımcın olsun Allah kimsenın basına vermesin.
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    [QUOTE=TUGAY;2327176]teşekkür ederim resmi hiç yok çalınan yer istanbul evlerı cıvarı bakalım modese kamerası incelenmesini talep edicem daha yeni kaza yapmıstım aılem bıtıdık bınada oturuyor bu kazadan sonra eşim ve ailem iyice baskı yapmaya baslamıstı sat dıye elım bacagım hala sargılı daha kaza şokunu atlatamadan bu olay gerçekleşti herkes cok dıkkatlı olsun tum önlemlerı alın 2 senedır kılıt takmıyordum bırsey olmuyor dıye :(([/QUOT

Dostum öncelikle hem kazan için hemde kaybolan motorun için geçmiş olsun. Ama bana kalırsa senin motorun çalınmamış gibi geliyor. Nedenmi yaptığın kaza sonucu ailen baskı yapıyormuş motoru onlar alıp götürmesin çalındı diye !!!! büyük bir ihtimal bence bu yazdığım madem sen vazgeçmedin onlarda bu yolu seçmiş olamazlarmı ?

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    geçmiş olsun inşallah bulursun bu hırsızlar azıttı birini yakalasam yapacagımı biliyorum ben hepsinin allah belasını versin tır altında kalsınlar inşallah

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    abi keşke resmi olsa bende paketçi olduğum hep geziyorum b.evleri ..sen ginede 2 el satan motor mağazalarına özellikle şirinevlerde bu tür mağazalar yoklama çek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)