Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

motorum çalındı 34 DP 6939 cbr 600 f kırmızı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf150+xl1000varadero
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende zaten öyle düşünüyorum ve oraya bıraktım allah bildiği gibi yapsın onları haram etmiyorum ki hakkımı gelsinler orda karşıma neyse hayırlısı allahtan artık...
    öncelikle geçmiş olsun,inşallah en kısa zamanda bulunur. benimde çalınmıştı bulunamadı az çok anlıyorum seni. ve herkes burayı dikkatli okusun kimse çıkma parça almasın bu çalınmalar kayde değer azalır belkide bitebilirde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    geçmiş olsun ortalık ş..,o...çocugu dolu inşallah motorunu sorunsuz bir şekilde bulursun aslında trafik polisleri istese herşeyi bulurda işlerine gelmiyor ancak ceza kesmesini bilirler zaten bugün bankaya gittim caddeden trafik polisi geliyor dedim bi kask ı takmayayım öyle gideyim bakalım birşey diyecekmi hiçbirşey demedi adamın umrunda bile degil takmış takmamış trafik polisi kasksız motosiklet kullanan gördümü hemen durdurup cezasınıda kesmeli motosikleti ne olursa olsun

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı DİVERadero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun,inşallah en kısa zamanda bulunur. benimde çalınmıştı bulunamadı az çok anlıyorum seni. ve herkes burayı dikkatli okusun kimse çıkma parça almasın bu çalınmalar kayde değer azalır belkide bitebilirde.
    bulabildin mi peki?

Motosikleti
    cbf150+xl1000varadero
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulabildin mi peki?
    hayır malesef. öbür tarafta hayırlarımın üstüne onların hayırlarını alıp koyarlar inşallah.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar benim motorum calındı sonra bulundu inanın polis tanıdıgınız yoksa ilgilenmiyorlar adamlara gittiğimde elimde cocuğun fotografı vardı calma esnasında görüntüler vardı 1 saat olmus calalı iş yerim nişantaşın'da motoru calıştırmadan sürüklemişti cocuk karakolda diyorum kasımpaşa da dır dolapdereye bakın diyorum başka yere gidemez dedik dinlemediler oyle bir saatte tutanak tutular. Ertesi gün sabah tanıdık bir memur buldum kasımpalşadan adamı aradık plakayı verdik 1 saat sürmedi haberi geldi bulundu diye elinle koymus gibi buldu motoru tanıdık yoksa işiniz zor benim kanımca.
    S&T kanuni Gv 250

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    motor 07-02-2011 tarihinde çalınmış. dost acı söyler ; istemeyerek söylüyorum ama bu zamana kadar bulunamadıysa çoktan parçalanmış ve satılmıştır. yinede Allahtan umut kesilmez . Kötünün iyisini düşünmek gerekir umarım parçalanmamıs uzerinde gezıyordur ve gezerkende yakalanır.

cancalskan arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum tanıdık yoksa işin zor. ben motorumu nisan ayında aldım. apartmanın içine merdiven altı zaten kapımın önü.delikten tekeri görüyorum. direksiyon , disk ve halat kilit olduğu halde içim rahat etmıyor uykularım kacıyordu.

1ay geçtikten sonra kasko yaptırdım. iki bin tl kadar tuttu . taksitle bile benı cok kastı. şuan durmum çok sıkıntılı ama en azından içim rahat. tekrar geçmiş olsun
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

caraskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR '07
    Başkasının malında mülkünde gözü olanın, onun emeği ile edindiği varlığına gasp edenlerin gözü çıksın, hayatları her daim sorunlu olsun, işleri hiçbir zaman yolunda gitmesin. Allah belalarını versin. Alçak namuzsuz, onursuz insanlar. İnsanda biraz onur olur. Çok geçmiş olsun kardeşim, umarım tez zamanda bulurlar motorunu ve umarım yüzlerine tükürecek fırsatın olur.

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Bebek gibi makinen varmış kardeşim. Aklımda mıh gibi plakanda görüntünde yardımcı olabilirz inşallah görürüz biyerde döve döve alırım altından Sen denk gelirsen haber ver.. Hayırlara vesile olsun inşşşlaah bulunur..
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    elimize bi kaç gaspçı ibne düşsede azgını burnunu estetik ameliyatı yapsak keşke çok isityorum bunu yapmayı ya bana bi denk gelse ama gelmiyor.Allahım'a dua ediyorum bi motosiklet çalmaya çalışan birinide üstünden motosikletimle geçeyim diye

Motosikleti
    kymco super 8
    Geçmiş olsun. inşallah en kısa zamanda bulunur...

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Abi hangi semtde çalındı

üstat bulundu mu motosikletin ?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    adamın motorunu gördkce içim acıyor
    kasko var mıydı acaba

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    hocam motorun linkteki motora benziyo; aynalar dediğin gibi karbon, camı değiştirmiş olabilirler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2347238/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2347238/detay/ bu linkteki motosiklet büyük ihtimal sizin sondan 2.Resimde plaka DP olarak gözüküyor ve dewil egzoz ve özellikleri aynısı...Bu kadar benzerlik olmaz.Telefon numarasını alıp alıcı gibi yanına gidip motoru incelemelisin....

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun. Umarım bulunur.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Geçmiş olsun :(

Kimsenin ahını almak olmaz ama ilandaki motor fazlasıyla benzerlik gösteriyor motorunuzla, devil egzos, grenaj korumaları, yukarda bir arkadaşın söylediği gibi sondan ikinci resimde plaka "DP" gibi görünüyor. Bir kontrol etmek iyi olacaktır. Umarım bulabilirsiniz.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    attığız linkteki motrla çalınan aynı değil iyi inceleyin bide boşten yere kimsenin günahını almayın
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun :(

Kimsenin ahını almak olmaz ama ilandaki motor fazlasıyla benzerlik gösteriyor motorunuzla, devil egzos, grenaj korumaları, yukarda bir arkadaşın söylediği gibi sondan ikinci resimde plaka "DP" gibi görünüyor. Bir kontrol etmek iyi olacaktır. Umarım bulabilirsiniz.
    plakanın sonuna bakın her sakallıyı hacı sanmayın
    bu kawasaki bir başka dostummm

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakanın sonuna bakın her sakallıyı hacı sanmayın
    Evet şimdi dikkatli baktımda "7" gibi görünüyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)