Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum çalındı 34 DP 6939 cbr 600 f kırmızı

Motovento
    REKLAM ALANI
    QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Çok bğyğk geçmiş olsun benımde hayatta cok korktugum bısey motor küçük ama emek var o kadar para kazanmak kolay degıl dostum ist. oturoyrmusun Zeytınburnu.. gibi yerlere bak calıp oralara götürüyorlar inşallah bulunur
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    recepalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6 s
    kardeş büyük geçmiş olsun acaba ne vicdanla binecekler veya satacaklar şaşıyorum emniyet teşkilatı olarak da yanındayız haberin olsun!!!

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    valla vicdanı olsa bu adamların zaten böle bişey başıma gelmezdi biz diyceğimizi dedik emniyet teşkilatımız yanımızda tamamda yani kamera görüntüsü bi iz falan bulmak için peşinde ben koşturuyorum biraz sıcağı sıcağına ibb trafik kameralarına baksaydık belki görürdük polisin zaten aklına gelmiyo bizim aklımıza geldiğindede ibb nin kayıtları silinmişti o güne ait olan neyse var bi talihsizlik başımızda bakalım sonumuz hayır olsun...
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

casper5314 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

...

çok geçmiş olusun abim inş. bulunur ...

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    inşallah bulunur, yapanların elleri kesilsin inşallah.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda ikinci el parça satanların incelenmesi lazım aslında. bu adamlar bu kadar ikinci el parçayı üstelik sağlam olarak nasıl buluyor? bu kadar mı kaza yapıp perte çıkan alet var? belki de günahlarını alıyorumdur bilmiyorum
    tabiki abi adamlar çıkma birde garantili her motorun bütün parçalarını satıyorlar. kaza yaptı desen grenajını farını nasıl satıyolar? makinası bitti desen piston kranktan tut çıkma gergiye kadar nasıl satılıyor?

arkadaşım çok geçmiş olsun umarım bi sonuç elde edersin.bence çıkma parça satanlara dikkat et ama bu adamları poliste yakalayamaz ;) sen motorunu bi tamirhanede bulsan söylesen polis yine yakalayamaz çalanları. lakin çalanları değil motoru bulmaya bak.

bu arada motosikletlerin çalınmasında en büyük suç ortaklarıda çıkma parça alıp kullananlardır. benimde silindire psitona vs ihtiyacım oldu sahibindende bi sürü vardı çıkma garantili almadım sıfırının peşinde koştum,enayi oldugumdan değil duyarlı oldugumdan.

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki abi adamlar çıkma birde garantili her motorun bütün parçalarını satıyorlar. kaza yaptı desen grenajını farını nasıl satıyolar? makinası bitti desen piston kranktan tut çıkma gergiye kadar nasıl satılıyor?

arkadaşım çok geçmiş olsun umarım bi sonuç elde edersin.bence çıkma parça satanlara dikkat et ama bu adamları poliste yakalayamaz ;) sen motorunu bi tamirhanede bulsan söylesen polis yine yakalayamaz çalanları. lakin çalanları değil motoru bulmaya bak.

bu arada motosikletlerin çalınmasında en büyük suç ortaklarıda çıkma parça alıp kullananlardır. benimde silindire psitona vs ihtiyacım oldu sahibindende bi sürü vardı çıkma garantili almadım sıfırının peşinde koştum,enayi oldugumdan değil duyarlı oldugumdan.
    katılıyorum bende çıkmacılar tamam bazıları hakikaten yok pert motor bitmiş motor parçası satıyor ama arkadaş bu kadar çokta olmazki hadi bir iki neysede sürüsüne bereket çıkma parça nerden geliyor
    valla ben elimden ne geliyorsa yapmaya çalıştım ama şimdilik nafile bi sonuç alamadım ilerde belki bir yerde çıkar bellimi olur nasip diyoruz ama pişmanım keşke ikinci el almasaydım keşke sabredip şu fuardan yeni kasa bi tane alsaydım kafam çok daha az ağrırdı tamam 25 binlira az deil ama şimdi boş yere 10 bin lira ödiyeceğim bence 25 daha iyi görünüyor biraz uzun sürer borç ama sağlık sıhhat olduktan sonra ödenir nasısa
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

akgun20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Tiranic 150
    al işte bu şerrrreeefffsizlern allah belasını versin..çok üzüldüm kardesim gercekten :( inş en kısa zamanda bulunur büyük geçmiş olsun.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Edilcek çok küfür varda...Büyük geçmiş olsun

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçmalamışsınız resmen!

Geçmiş olsun bu arada ... :(
    siz hangi hak ve sıfatla "saçmalamışsınız" diyebiliyorsunuz !!!
    evet benim fikrim bu, çıkma parçaların ciddi oranı çalıntı motorların parçalanmasıyla elde edilip piyasaya sürülür. Motosiklet dünyasını ucundan bucağından tanıyan herkes de bunu bilir.
    Ama sorun o değil daha forum ortamında uslübunun ne olduğunu ayarlayamayanlar.
    Hadsizliğin ve terbiyesizliğin gereği yok, saygılı olun!
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah razı olsun arkadaşlar ... valla nası çaldıklarını bilsem açıkcası bende çok merak ettim yani

bu arada hakikaten hırsızlık gibi suçların cezası çok hafif bi kaç ay yatıp sonra tutuksuz yargılanıyorlar yani gram caydırmıyor biraz caydırıcı olmalı suçun cezası
    Arkadaş motorun bulundu mu ?? bu konuyu önceden takip edıyordum merak ettim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için motor apartmanın önündeydi site içinde bi apartıman kaskosunu daha yaptıracak zaman bulamamıştım daha doğrusu ruhsatı bile çıkaramamıştık satışı falan alındı zorunlu trafik sigortası yapılıp ikinci sayfa alınıcaktı neyse olmadı artık her yönden araştırıyoruz bakalım daha nolur bilmiyorum..
    bide görüntüleri polise verdikte yani yok öle bişey daha iyileştirme falan adamlar görüntüyü açamadılar biz çevirdik geçerli bi formata öyle götürdük bi yere kadarda takip ettik güzargahını çalan motorla birlikti gidiyolar bazı sitelerin kameralrından belli belirsiz geçiyorlar o saatte fakat bizde bi yere kadar takip edebiliyoruz neticede bizim ne yetkimiz var nede bizim işimiz bu adamlarda açıkcası peşinden koşayım falan gibi bi durumda yok allaha emanet bakalım hayırlsı inşallah çalanlar bulunur en azından benden başkalarının canı yanmasın onlar yüzünden....

arkadaşım mesajından anladıgım motoru yeni aldıgın. sana sadece bir seçenekte ben sunayım motoru aldıgın kişiye veyahut çevresinde bu tarz bişey yapabilecek potansiyel varmı bi araştır derim.

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Gerçekten çok üzüldüm benimde en çok korktuğum sey bu çalınma hususu kaldıki bende cbf 150 var giden ne kadar olur siz biliyosunuz ama böyle büyük motorların kaybı daha büyük oluyor acilen su motosiklet kaskolarına eğilmesi lazım bi firmanın daha uygun olsa inanın ben bile bu motora yaptırırım ki böyle büyük motor kullanan arkadaslar zaten acımayacaktır bu paralara tekrar geçmiş olsun. inşallah bi gören bilen çıkar allahta bu hırsızlık yapıp onun bunun emeğini çalan şerrefsizleri kahretsin inşallah.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Çok geçmiş olsun. Alındıktan bu kadar yakın sürede olayın gerçekleşmesi alım satım sürecine dahil kişilere çeviriyor tüm okları. Onları araştırmak lazım ama bizim ülkemizde ne yazık ki su içip bu olay hiç yaşanmamış gibi hayata devam etmek daha uygun.
    Hukuk sistemimizdeki açıklar sayesinde bu insanlar bu kadar cesur. Şimdi bu çalan yakalansa eli kesilsin desem insan hakları savunucuları çıkar, madur olan insan değilmiş gibi.
    Zor bir memlekette yaşıyoruz ne diyeyim.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

geçmiş olsun bir şekilde bulunur insaallah

Motosikleti
    honda cg 125 ' 91 | Honda cbr 125 r ' 2012
    geçmiş olsun inş bulunur .
    mondial kanuni benzerlerine inat HONDA.senle daha nice 20. yıllara ...

Motosikleti
    ewt beklenen motor geldi honda cbf 150 siyah
    çok üzüldüm ne umutla alıyosun kahretsin inşllah bulursun :((

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:07 ----------

BENİM DE BİSİKLETİM ÇALINDI MARKETİN ÖNÜNDEN KAMERALARDAN GÖZÜKÜYO GÖRNTÜLERİ BİZE VERMİYOLAR KENDİLERİDE UMURSAMIYOR VERİN GÖRÜNTÜLERİ BİR HAFTA İÇİNDE ÖNÜNÜZE ATIM ÇALANI DEDİM ONUDA YAPMIYOLAR BENİMDE ÇALINDI NAPİM DİYO İİ DEDİM SİZ BÖLE DERSENİZ TABİKİ ÇALARLAR DEDİM :d

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yorumları okudum
    bazı arkadaşlar dogru tespitlerde bulunmuşlar
    imkansız gibi birşey bulman ama inş. bulursun
    çünkü
    şehir dışına cıkartılıp parcalanıp satılıyor
    diye düşünüyorum
    ikinci el cıkma parça diye satılıyor
    benim anlamadıgım olay 2 dk da nasıl caldıkları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumları okudum
    bazı arkadaşlar dogru tespitlerde bulunmuşlar
    imkansız gibi birşey bulman ama inş. bulursun
    çünkü
    şehir dışına cıkartılıp parcalanıp satılıyor
    diye düşünüyorum
    ikinci el cıkma parça diye satılıyor
    benim anlamadıgım olay 2 dk da nasıl caldıkları
    motorun yenı alınması ve yabancı bı yerde 2 dk lık park halındayken calınması motorun bılınıyor ve takıp edılıyor olma olasıgını cok yukseltıyor. motoru aldıgın adamı arastır derken amacım odur %100 odur demıyorum ama ıhtımal yuksek

Motosikleti
    yamaha ybr
    geçmiş olsun dostum inş bulunur
    Bana Zor'u Anlatma O Benim Yaşam Felsefem :wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)