Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

S&T Kanuni GT250R Siyah Motosikletim Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar;

İstanbul - Fulya'da Motosikletim çalındı. 01-Aralık-2010 günü çalındı. Yandaki dükkanın güvenlik kameralarından çalınma anını yakaladım. Görüntülerin linkini de eke koyuyorum. Daha 2 ay olmuştu alalı ve gözüm gibi bakıyordum. İnanın çok üzüldüm. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Plakası 34 ZL 112. Görüntüleri polise de götürdüm. Umarım bulunur..

http://rapidshare.com/files/43451023...60006_ch02.avi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur

Motosikleti
    CBF250
    Çok geçmiş olsun, bende fulya ya yakın oturuyorum. Umarım bir an önce motoruna kavuşursun.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Geçmiş olsun o taksici de onlarla beraber farkındasınız inşallah,5-6 saniye sonra şıp diye damladı ve kameraya takıldı ileri geri yaptı. Umarım plakadan tespit edip hırsızları en kısa süre yakalatırsınız.

Motosikleti
    honda CBF150
    İnşallah en kısa zamanda bulursun, Çok geçmiş olsun.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Geçmiş olsun hiç kilidi koruması filan yokmuydu
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Geçmiş olsun kardeşim.Polisin bişey yapacağını sanmıyorum çünkü çok ilgisiz davranıyolar inş en kısa zaman da motoruna kavuşursun..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    honda cg 125 ' 91 | Honda cbr 125 r ' 2012
    geçmiş olsun inşallah en kısa sürede bulunur

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun o taksici de onlarla beraber farkındasınız inşallah,5-6 saniye sonra şıp diye damladı ve kameraya takıldı ileri geri yaptı. Umarım plakadan tespit edip hırsızları en kısa süre yakalatırsınız.
    hocam maalesef taksinin plakası görünmüyor. eşgaller de tespit edilemiyor. giden gitti artık umudum da yok aslında ama elimden geldiğince sağ sola saldırıyorum bulabilmek için. çok canım sıkıldı.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Geçmiş Olsun Demekten Başka Elimden Bişey Gelmediği İçin Üzgünüm Kötü Bi Durum.

-Gidiş Yolu Güzergahı Üzerindeki Mobese,Dükkan Kamera Kayıtlarını Kontrol Ettin Mi ?

-Motosiklet Tamircilerine Ustalarına Gidip Bu Konuyla İlgili Danışa Bilirsin İstanbulda Bu İşler Nerde Dönüo Biraz Araştıra Bilirsin.

Bunlar Benim Tavsiyelerim.

Edit:Video İzlenmio Dosya 10 Kereden Fazla İndirildiği İçin Diğer Arkadaşlar İzliyemiyor Dosyayı Video Sitesine Koyup Burda Link Paylaşırsan Herkez İzleye Bilir.{ Unassigned file limit of 10 downloads reached. }
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş Olsun Demekten Başka Elimden Bişey Gelmediği İçin Üzgünüm Kötü Bi Durum.

-Gidiş Yolu Güzergahı Üzerindeki Mobese,Dükkan Kamera Kayıtlarını Kontrol Ettin Mi ?

-Motosiklet Tamircilerine Ustalarına Gidip Bu Konuyla İlgili Danışa Bilirsin İstanbulda Bu İşler Nerde Dönüo Biraz Araştıra Bilirsin.

Bunlar Benim Tavsiyelerim.

Edit:Video İzlenmio Dosya 10 Kereden Fazla İndirildiği İçin Diğer Arkadaşlar İzliyemiyor Dosyayı Video Sitesine Koyup Burda Link Paylaşırsan Herkez İzleye Bilir.{ Unassigned file limit of 10 downloads reached. }
    Hocam uyarın için sağolasın görüntüyü güncelledim. Üye girişi yapıp yükledim sanırım download sınırı yok. Biraz araştırdım motor şu anda Türkiye'nin her yerinde olabilir. Ama ben yine de her yere saldırıyorum. Bir gelişme olursa buradan duyururum..

http://rapidshare.com/files/43531125...60006_ch02.avi

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Geçmiş olsun kardeşim umarım en kısa zamanda kavuşursun motoruna ...
    GT! ...

gayet net gozukuyor bılhassa koşan eleman
    kmlik tespitini polis yapamıyor(yapmıyor )olabilir
    istanbulda video,kamera üzerine uzmanlaşmış bir firma vardı
    firmanın adının hatırlayamadım
    internetten ufak bir arama yapmak lazım

Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet net gozukuyor bılhassa koşan eleman
    kmlik tespitini polis yapamıyor(yapmıyor )olabilir
    istanbulda video,kamera üzerine uzmanlaşmış bir firma vardı
    firmanın adının hatırlayamadım
    internetten ufak bir arama yapmak lazım
    Hocam hatırlayabilirsen çok iyi olur. Çünkü kimlik tespiti yapılabilirse belki bulunur. En azından cezasız kalmamış olurlar. Ne yazıp aratınca buluruz acaba bu şirketi.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Görüntüde Motoru Göremedim Ben 2 Tane Şahıs Geçiyor 1 Tanede Taksi Geçiyor Görüntünün Kaç Dk Motosiklet Gözüküyor?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Görüntüde Motoru Göremedim Ben 2 Tane Şahıs Geçiyor 1 Tanede Taksi Geçiyor Görüntünün Kaç Dk Motosiklet Gözüküyor?
    Hocam o beyazla yazılan saati tam 06.04.40'a ayarla ve izlemeye başla motorun çıkışını ve geçişini 2. elemanın koşarak kaçışını göreceksin. Elemanların gelişi görmek için de 06.00.40'a getirip izle; yürüye yürüye gelip minibüsün arkasına geçiyorlar direk.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı thorgrim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hatırlayabilirsen çok iyi olur. Çünkü kimlik tespiti yapılabilirse belki bulunur. En azından cezasız kalmamış olurlar. Ne yazıp aratınca buluruz acaba bu şirketi.
    http://www.ulusalkriminal.com/
    bu adamlar çok reklam yapıyorlar Adliyelerde ama yetenekleri nedir bilemem.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı thorgrim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o beyazla yazılan saati tam 06.04.40'a ayarla ve izlemeye başla motorun çıkışını ve geçişini 2. elemanın koşarak kaçışını göreceksin. Elemanların gelişi görmek için de 06.00.40'a getirip izle; yürüye yürüye gelip minibüsün arkasına geçiyorlar direk.
    Hocam Görüntüyü Gördüm Eyw Saol.

Anladığım Kadarıyla Kontaktan Açamıyınca Elektirik Devresiyle Düzkontak Yapıyorlar Sonra 2.Viteste Koşarak Vurdurma Dediğimiz Yöntemle Çalıştırıp Uzaklaşıyorlar Şimdi Benim Sana Asıl Sormak İstediğim Şu Deponda Ne Kadar Benzin War Yani Kaç Km Mesafe Gidicek Kadar Tahminen ?

Birde Motorunda Artı Bi Kilit Warmıydı Zincir Vs.

Son Olarak Motoru Koyduğun Yer Evinin Önümü Yoksa Başka Bişey Mi?

Soruları Sormamdaki Amaç Sana Yardımcı Olmak...K.bakma.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    En kısa zamanda bulman dileğimle...
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Hocam Görüntüyü Gördüm Eyw Saol.

Anladığım Kadarıyla Kontaktan Açamıyınca Elektirik Devresiyle Düzkontak Yapıyorlar Sonra 2.Viteste Koşarak Vurdurma Dediğimiz Yöntemle Çalıştırıp Uzaklaşıyorlar Şimdi Benim Sana Asıl Sormak İstediğim Şu Deponda Ne Kadar Benzin War Yani Kaç Km Mesafe Gidicek Kadar Tahminen ?

Birde Motorunda Artı Bi Kilit Warmıydı Zincir Vs.

Son Olarak Motoru Koyduğun Yer Evinin Önümü Yoksa Başka Bişey Mi?

Soruları Sormamdaki Amaç Sana Yardımcı Olmak...K.bakma.
    Hocam ne kusuru estağfurullah, aksine ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Motorun çalındığı yer evimin önü. Tam adres de 19 mayıs mah. Aşçılar sok. No:10 Fulya. Depomda çok benzin yoktu. Biraz daha gidip alacaktım açıkcası. Tahminimce 50-100 km falan gidebilirler. Bu da gayet yeterli gibi geliyor her şeyi yapmak için. Artı bir kilit maalesef yoktu. O sokakta sürekli bırakıyor insanlar motorlarını diye ben de uzun zamandır bırakıyordum öyle.

Yeri gelmişken arkadaşlar lütfen çevrenizde tanıdık olan bütün motorculara ne olursa olsun kilitlemeden bırakmamaları gerektiğini bir kez daha hatırlatın. Bana birisi hatırlatsaydı inanın ben kilitlerdim. Aynı yerde 2 aydır kilitsiz duran motoru 2 ay sonra götürdüler. Ayrıca bu benim 2. motorum yine aynı yerde 2 yıl scooter'ım durdu kimse götürmedi. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Ben şimdi yolda kilitsiz bir motor görsem gidip sahibini uyarıyorum. İnsan başına gelince ne kadar acı bir şey olduğunu anlıyor. Şu anda yıkılmış durumdayım.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Hiç umudum olmasa da umarım bulunur..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)