Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Activa (siyah) 34 UOL 18

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    34 UOL 18 Plakalı siyah Honda Activa çalınmıştır.Görenlerin 155 e haber vermeleri rica olunur.
    şasi no:ME4JF089058009972
    Motor No:JFO8E0592283

TEŞEKKÜRLER
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun :(

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    yaz kış dinlemiyorlar demek !!! benimde activam var ne durumda olduğunu anlayabiliyorum.

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    Geçmiş olsun

Nerede kaybettiniz ( ilçe , mahalle ) ayrıca aktivayı benzerlerinden ayıracak herhangi bir özelliği var mıydı, böylece o civara yakın olan arkadaşlar daha kolay yardımcı olabilirler.

Nasıl çalmışlar, direksiyon kilidini veya disk kilidini açarak mı, kamyonete veya panelvana yükleyerek mi,, yoksa eğer sabit bir noktaya zincirle bağlıysa zinciri de keserek mi...

Motosikleti
    NC 700 SA
    İstanbul,Bostancı,Bahçelere giden 2.yol.otoparktan,2 motor,araba ve 2m.lik bahçe duvarının arasından çalındı.muhtemelen iple bağlayıp bahçe duvarının üzerinden aşırtılarak çalınmış olması lazım.Başka türlü bulunduğu yerden çıkarılma ihtimali yok çünki.Belirleyici herhangi bir özelliği yok.Koruma demirleri mevcut.Arkada top case veya demiri yok.Sadece bu var özellik.Taşıma için kullanılmamıştı.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    İnanın şaşırdım, bu ne azimmiş, bu ne kararlılıkmış, lütfen yanlış anlama dostum, her motor sahibi için markası ne olursa olsun değerlidir, ama hırsızdaki aktiva motor için gösterdiği ( muadilleri olan piaggio, aprilia, honda beat, kymco,runner vs ) uğraşa , hayret ettim, Bostancı en güzel en albenili motorların çoğunlukta olduğu bir semt..

Hepsinin arasından sen kalk aktivayı bahçe duvarının üzerinden iple aşırtarak çal, acaba hırsızın siyah aktivaya bir gönül bağı mı vardı...

İstanbul' da galiba artık hiçbir şeye hayret etmemek gerek..

Motosikleti
    NC 700 SA
    Durum gerçekten içler acısı,hırsızlığın suç sayılmadığı (mecazi anlamda) bir ülkede yaşar gibiyiz.Yakında bir af daha çıkar içeri atılan küçücük yüzde de çıkar piyasa.Sonra uğraşıp duralım,bir çoğumuzun çalışıp didinip sahip olduğumuz şeyler uçup gitsin.

Güncel......

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    geçmiş olsun ergün abi. umarım motorun trafik çevirmesinde felan yakalanır..ben daha önce motorum çalındı diye şikayete gittiğimde... şikayetçi misiniz diye soran bir polis memuru vardı. vesiz şikayetçi olsanız bile bizim yapabileceğimiz bişey yok.. birkaç gün gözaltında tutabiliyoruz . onu da kendi imkanlarını zorlayarak yapıyoruz demişti yıll 2002 idi..dükkanımıza hırsız girdiğinde inceleme yapmaya bile gelmemişlerdi o denli tyani durum kötü....türk emniyetinin bana sağkladığı tek hizmet.. bana ceza kesebilmek. o da kasktan felan denk getirirse yazıyor.onu da prim alabilmek için yaptıklarını duydum.
    vatandaşın gözünde emniyet güçlerinin ne anlam ifade ettiğini anlatabildiğimi umarım..
    acı bir durum ama burası türkiye.. jandarma bölgesinde yaşamayı çok isterdim..
    onlar işlerini daha sıkı yapıyorlar...
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    NC 700 SA
    Katılıyorum İnanç,bu ülkede yaşamak her geçen gün zorlaşıyor.Allah sonumuzu hayır etsin.Kapıların pencerelerin açık bırakıldığı,çok nadir rastlanan bir iki hırsızın da mahalleli tarafından yakalanıp ağzının burnunun dağıtıldığı cezalandırma sistemini,kısacası çocukluğumun İstanbul'unu,Türkiye'sini çok özlüyorum.

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bostancı civarındaki bazı motosiklet servislerine haber vereceğim. Umarım bulunur, geçmiş olsun...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    dün Bostancı gösteri merkezinde Duman konseri vardı çok sayıda genç ve bir takım tam adını koyamadığım ama en nihayetinde apachi olan tiplerle doluydu ortalık , ellerde tuborg , sigara yaşlar desen 13- 14 civarı ve ciddi bir polis ekibi geziyordu sokaklarda GBT üst arama yapılıyordu hep civarda geziyorlardı bu şartlara ve engellere rağmen sizin motoru götürdüklerine göre gözleri dönmüş heriflerin...

komşum geçmişler olsun umarım bulabilirsiniz.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    NC 700 SA
    Teşekkürler arkadaşlar.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Activa bile olsa 100 kg civarındadır. Halat ile duvarın tepesine çekip diğer tarafa indirmek pek mümkün gelmiyor. 3 kişi çekse bile ipe bağlı motor düzgün durmayacaktır. 3-4 kişinin el atıp 1 metre yukarıdan taşımış olmaları daha mantıklı. Normalde apartman toplantısında bile bir araya gelip bir sonuç çıkartamayan Türk milletinin, sözkonusu suç olunca bu kadar güzel örgütlenmesi de ayrı bir araştırma konusu.

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim :( çok üzgünüm...

activamı çok seviyordum. tam 2 ay oldu. hergün kullandım. yağmurda bile vazgeçmedim. birde düştüm. karaburuna kadar gittim.

27 kasımda direksiyon sınavından sonra inş. ehliyetimi alacağım. ama activam yok. :(

her işte bir hayır vardır.

YOLA DEVAM :D
    HAYATLA DALAŞMA :)

Motosikleti
    NC 700 SA
    Güncel....

Motosikleti
    Güncel....

Motosikleti
    NC 700 SA
    Güncel....

100 kg bişey değil , adamlar fazer ları, 600 rr ları uçuruyorlar,
    İnşallah bulunur. ancak parçası pahalı motorlarımızı doğraya doğraya satıyor .....refsizler.

Motosikleti
    Güncel....

Allah bildiği gibi yapsın...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah yardımcın olsun kardeş inşAllah en kısa sürede bulunur motorun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)