Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bisan-lifan cup 100 55 du 496 motorum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    dün akşam saat 21,00 sularında samsun da yabancılar pazarı yusuf ziya yılmaz kapısı girişinde motorumu parkettim ve pazara girdim. pazarda yayla gsm'den e250 data kablosu ve 1100 mikrofonu alıp çıktım. çıkışta motorumu göremedim. kapıdaki güvenlik görevlisine motorumu sordum. iki serseri gencin sürükleyerek götürdüklerini söyledi. niye müdahale etmedin dediğimde yetişemediğini söyledi. hemen gazi polis merkezine gidip şikayette bulundum. motosikletim bordo renkli bisan-lifan 100 cup. plaka numarası 55 du 496. telefon numaram 544 891 23 75 mail ve msn adresim bellikci@gmail.com. yardımcı olmak istyen arkadaşların telefonumu çaldırmaları yeterli olur. ben kendilerine dönüş yaparım. bütün motosiklet camiamızın dualarını ve yardımlarını bekliyorum. ve rabbim kimsenin başına böyle bir dert vermesin. amin...selam ve sevgiler...
    bilal ellikci samsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun, umarım bir an önce bulunur.

Güvenlik görevliside tam arızaymış madem yetişemedin niye polise haber vermedin be adam
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    mondial ft 110
    teşekkür ederim. senden başka kimse görmedi galiba mesajımı..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    O güvenlikçiler neye yetişememişler anlamadım. Bir motosikleti sürükleyen bilmem ne yapan adama nasıl yetişilmez? Ya uğraşmak istemediler ya da başka naneler var işin içinde.

Geçmiş olsun, umarım bulunur.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O güvenlikçiler neye yetişememişler anlamadım. Bir motosikleti sürükleyen bilmem ne yapan adama nasıl yetişilmez? Ya uğraşmak istemediler ya da başka naneler var işin içinde.

Geçmiş olsun, umarım bulunur.
    adamın başına gelse nefesi bitene kadar koşar o sen merak etme ama ona değil başkasına olmuş neden koşsunki neden yardım etsin ki o na grn çkn yok parasını alır gider hergele.
    abi umarım en kısa zamanda bulunur kötü birşey onca para veriyoruz emek sarfediyoruz allahsız bir dengesiz gelip bir çalıda alıp götürüyor nasıl insanın içi yanmasın ki deli olmamak elde değil şerefsiz bunlar allah versin cezalarını

Motosikleti
    mondial ft 110
    ilgilenen kardeşlerime teşekkür ediyorum. özel güvenlikçiler rezalet. polisin de işi çok yoğun. ben iki tane sim kartım vardı bilerek kapatmadım. beyin özürlü mahluk da onla güzelce görüşmüş, toplam altı görüşme, bir de cebilisime üye olmuş, bu eldeki işe yarar deliller, şimdi aklı selim ile hareket edip, bu delillerden yola çıkarak onu bulmam lazım. her türlü tavsiyenizi bekliyorum, ve tabii dualarınızı. selam ve sevgiler. ve rabbim hiç bir motorcu kardeşime böyle bir acı yaşatmasın. amin...

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    geçmiş olsun dostum umarım bulursun bızım kı hala kayıp çok serefsızlestı bu motor hırsızları yakalarsam dovcem sızlerın yerınede
    Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum..

Motosikleti
    yok ki :(
    nasıl güvenlik görevlisi olmuş acaba? yetişemedim ne demek? mantığa bak yürürsen yetişemezsin bir tek arkasından seslensen esnaf durdurur adamları bu ne rahatlık (küfür küfür...) geçmiş olsun umarım bulunur.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi geçmiş olsun fakat oradaki güvenlikçi arızaymış ne iş yaparsa yapsın insan müdale eder etmese bile sorar gençler hayırdır diye zaten surat ifaderinden hırsız olduğu anlaşılır bırakır kaçarlar bu arada bende güvenlik görevlisiyim herkez yaptığı yorumları düşünerek yazarsa sevinirim o güvenlik arkadaştan piyasada çok nasıl insanlar güvenlik kartı alıyorlar şaşıyorum yolda yürümekten aciz üst baş ona keza ama adam güvenlik olmuş ne konuşmasını bilir nede görev yerini korumayı çünkü kendini korumaktan aciz bence öyle güvenliklerede bi güvenlik lazım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. parçalanıp satılacak bir motor değil, kullanıp atacaklardır büyük ihtimalle. İşte güvenlikçi gerçeği. Asgari ücret alan ( belki daha da az ) , muhtemelen sigortasız çalışan birisinden canını senin motorun için tehlikeye atmasını bekleyemezsiniz. Adam tipleri sakat gördüyse bulaşmamıştır. İnşallah bulunur.

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Geçmiş olsun. İnşallah bulunur motorunuz.

Acaba bu gibi 2-3 dakikalık işler için bir scooter'a 15-20 liralık disk kilidi güvenlik önlemi olarak yeterli midir? Tecrübeli arkadaşlar ne der bu konuda?
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    valla açık açık söyliyim. bu ülkede hakkını koruyacak bir kişi bile yok. anca kendin bulursan.
    motoruma vurup kaçan adam için polise, jandarmaya gittim. adamın adresi bile bulundu ama yapılan hiçbirşey yok. bütün gün sokakta motorla arabayla geziyolar anca.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı Tesla.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. İnşallah bulunur motorunuz.

Acaba bu gibi 2-3 dakikalık işler için bir scooter'a 15-20 liralık disk kilidi güvenlik önlemi olarak yeterli midir? Tecrübeli arkadaşlar ne der bu konuda?
    Ön fren diski için uygun kalınlıkta 2 tane asma kilit ve alarmlı disk kilidi takmakda yarar var.

Motosikleti
    mondial ft 110
    motorumla birlikte telefonlarımda çalınmıştı ve onları kapatmadım bilerek, ve geri zekalı onunla 6 görüşme yapmış, kayıtlar elimde. ne yapmamı tavsiye edersiniz..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı bellikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumla birlikte telefonlarımda çalınmıştı ve onları kapatmadım bilerek, ve geri zekalı onunla 6 görüşme yapmış, kayıtlar elimde. ne yapmamı tavsiye edersiniz..
    savcılığa başvurup hangi numaralarla görüşme yapmış ve bu numaralar kime ait tespitini isteyebilirsiiz

hatta ve hatta telefon sinyalinden yer tespiti yapmaları bile mümkün
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savcılığa başvurup hangi numaralarla görüşme yapmış ve bu numaralar kime ait tespitini isteyebilirsiiz

bizim başımıza geldi. gittik savcılığa, telefonu çalan adamın konuştuğu numaralar bile elimizde ama savcılıktan hiçbir sonuç çıkmadı.
    yukarıda dediğim gibi

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla açık açık söyliyim. bu ülkede hakkını koruyacak bir kişi bile yok. anca kendin bulursan.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işin peşini bırakmayın gidin savcılığa.
    Bu arada Samsun'da hırsızlık olmazdı eskiden..
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı bellikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 farklı kişiyle görüşme yaptıysa bu hırsız salak kesin. Görüşme yaptığı numaralar muhakkak tanıdıkları/tanıyan kişilerdir. Durumunuzu Avukata izah edin ya da savcılığa başvurun.. Elinizde süper bir delil var kullanıın motoru çalanların ırkı ve yaşı belli zaten

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    evet arkadaşta telefonu çaldırdı sinyalle buldular didimde ama hiç biş iyapamıyolar kanunlar yetersiz. başımzıdakiler anca kendi ceplerini doldurcak kanun cıakrırlar başak bişi çıkarmazlar zaten.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşta telefonu çaldırdı sinyalle buldular didimde ama hiç biş iyapamıyolar kanunlar yetersiz. başımzıdakiler anca kendi ceplerini doldurcak kanun cıakrırlar başak bişi çıkarmazlar zaten.
    Bu durum farklı burada aranan numaralar var. Hırsız 6 tane arama yapmış arama yaptığı kişiler %100 kendisine tanıyan kişiler. Kimleri aramışsa o hat sahiplerine yakalama kararı çıkartılır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)