Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor hırsızlıklarını kınama için konvoy ve motorlu kısa gezi önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Arkadaşlar merhaba bu akşam site de bol bol çalınan motorlar bulunanlar bulunamyanlar en son izmirde ele geçen 300 adet çalıntı motor haberi falan derken bu işten çok başı yanan olduğunu anladım.

Mt üyelerine bu konuda bir kınama gösterisi sürüşü yapılması teklifi sunmak istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    burası türkiye.. kesin gösteri sırasında birilerinin motosikleti çalınır

şaka bir yana bilmiyorum. kişisel fikrimi sorarsan yürümek için o kadar çok sebep var ki..

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Fatih de dükkandayım bugün adamın birisi koştura koştura geldi bilader kırmızı bi motor geçtimi burdan şimdi bıraktım çalmışlar yetişemedim diye yahu baktık aradık ama uçmuşlar yani

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Geçen Günde Basıma Geldi 2 Tane Cocuk Cocuk Dyiorsam 17-18 Yaşında Elemanlar.. Benim motora Bakıyorlar .. Bende motor basındaym arkadası dio yok yok yeşil deiş dediler gittiler 10dk sonra ben oradna ayrıldım benim kuzeni köşeye çekmişler bu kim falan filan isim ver die ertesi gün gene geldiler yanıma baktılar baktılar motora bu yeşil değil dediler Mavi motora.. 20 dk sonra 5 kişi birden geldiler benim motorun basına kardes ruhsatını gösterirmisn motor seninmi bilmem ne bu benim motorum falan filan adamlara soruyorum ne oldu motorum calındı .. Adama soruyorum blader polise gittinmi yok.. Hocam kac gün oldu 5 hocam dedm önce git polise sonra aramaya basla böle bir toplumuz vede Kimseyede Güvenilmemesi Gereken Toplum .. Ve o olayın 3 gün sonrası ögrendimki motoru bulmuslar vede nerede Tahmin Edin O motoru calınan Kişinin Arkadasının Bahçesinde.. Evet Bizim toplumumuz böle bişi..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı BiLaL_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Günde Basıma Geldi 2 Tane Cocuk Cocuk Dyiorsam 17-18 Yaşında Elemanlar.. Benim motora Bakıyorlar .. Bende motor basındaym arkadası dio yok yok yeşil deiş dediler gittiler 10dk sonra ben oradna ayrıldım benim kuzeni köşeye çekmişler bu kim falan filan isim ver die ertesi gün gene geldiler yanıma baktılar baktılar motora bu yeşil değil dediler Mavi motora.. 20 dk sonra 5 kişi birden geldiler benim motorun basına kardes ruhsatını gösterirmisn motor seninmi bilmem ne bu benim motorum falan filan adamlara soruyorum ne oldu motorum calındı .. Adama soruyorum blader polise gittinmi yok.. Hocam kac gün oldu 5 hocam dedm önce git polise sonra aramaya basla böle bir toplumuz vede Kimseyede Güvenilmemesi Gereken Toplum .. Ve o olayın 3 gün sonrası ögrendimki motoru bulmuslar vede nerede Tahmin Edin O motoru calınan Kişinin Arkadasının Bahçesinde.. Evet Bizim toplumumuz böle bişi..
    Allah allah yahu yine iyi onlar bulmuş bulamayan çok gerçekten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler