Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorum çalındı ybr250 kırmızı gaziosmanpaşa istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR250-2007
    Yanlış anlaşılma olmasın arkadaşım.dışardan getirip orada satıyorlar.2 tane yakalandı geçen yıl.oranın insanı değil onlar.bunlar şerefsiz olanlarından.ilgine teşk.ederim allaha emanet ol.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:19 ----------

Yer tespiti istiyor savcılık gören şahitlik mi yapıyor korkudan .numarasına kadar bilsem kendim gider alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    pff Çok gecmiş oLsun hocam gercekten üzücü inş en yakın zamanda bulunur motosikletin inŞ böle bir olay birdaha kimsenin başına gelmez..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

serhan123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    çorluda pek duymadım böyle birşey ama görürsem kesinlikle haberi veririm zaten çok fazla motor yok buralarda
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    geçmiş olsun inş bulunur kısa zamanda yahu son zamanlarda çok fazla olmaya başladı allah denk getirmesin ama uzuvlarını kesmeye yeminliyim

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    en kısa zamanda bulmak nasip etsin allah
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    YOK..HENÜZ..AMA MUTLAKA ALACAĞIM
    Geçmiş olsun...İnşallah bulunur..

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    inşallah bulunur bu civarda görürsem tek yapabilecegim şey yi yaparım polise aldırırım o motoru inşallah görürüm
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Motosikleti
    daha yok ama allahın izniyle 18me bastımda alıcam
    abi geçmiş olsun inşallah bulursun

Motosikleti
    Cbf150
    henüz bulunamadımı ? üzücü , umarım en kısa sürede bulunur
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    henüz bulunamadımı ? üzücü , umarım en kısa sürede bulunur
    bu şerefsiz insanlar bu motorları 4 te bir fiyetına satıyorlarmış... pendik yunuslardan çoşkun abinin dediğine göre aynı motorun bir kaza veya bela durumunda yedek parça olarak alıp kullanıyormuş başka motorcular...evinde bir tane cbf 250 kazalı bulunan ve ev araştırmasında kopmle parçalanmış bir cbf 250 bulunan çocuğun dediklei şöyleymiş.... gösterge paneli 1000 far tası 250 amartisorler 1000 çamurluk falan bana hondanın çıkardığıu fiyat 3000 tl.. ben 1500 liraya russatsız aldım bu motoru... ama çalıntı olduğunuda bilmiyordum... satan arkadaş kartal oto pazarında satmış...russatın muamelecide olduğunu ve 1 hfta içinde russatı getirim 1500 lira daha alacağını söylemiş... ne gelen olmuş ne giden...oda almış parçalamış... tabi banada bunu polis memuru arkadaşım anlattı ve o söyledi.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    YBR250-2007
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şerefsiz insanlar bu motorları 4 te bir fiyetına satıyorlarmış... pendik yunuslardan çoşkun abinin dediğine göre aynı motorun bir kaza veya bela durumunda yedek parça olarak alıp kullanıyormuş başka motorcular...evinde bir tane cbf 250 kazalı bulunan ve ev araştırmasında kopmle parçalanmış bir cbf 250 bulunan çocuğun dediklei şöyleymiş.... gösterge paneli 1000 far tası 250 amartisorler 1000 çamurluk falan bana hondanın çıkardığıu fiyat 3000 tl.. ben 1500 liraya russatsız aldım bu motoru... ama çalıntı olduğunuda bilmiyordum... satan arkadaş kartal oto pazarında satmış...russatın muamelecide olduğunu ve 1 hfta içinde russatı getirim 1500 lira daha alacağını söylemiş... ne gelen olmuş ne giden...oda almış parçalamış... tabi banada bunu polis memuru arkadaşım anlattı ve o söyledi.....
    AYNEN ÖYLE OLDU ARKADAŞIM TAHMİNİME GÖRE ; İNTERNET YADA BÖLGE TAMİRCİLERİNDE ARAŞTIRIYORUM 2.EL PARÇA LAZIM DİYE AMA SONUÇ ALAMADIM.BAKALIM TAKİPTEYİM VE PEŞİNİ BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜ YORUM ....MOTORUN 1 PARÇASINI BİLE BULSAM SIF İBRETİ ALEM İÇİN BU ŞEREFSİZLERİ BULUCAM .. GERİSİNİ ANLAYIN ...BAŞKA ARKADAŞLARIN BAŞINA GELMESİN DİYE BU İŞLERİN ÇÖZÜMÜ TAMİRCİLERİN PARÇACILARIN ÖZVERİSİ SONUCU BİTER.2.EL PARÇA ALIP SATANLARI VAR UCUZA MALUM.HAYIRLISI İNŞAALLAH .............

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşım gecmiş olsun calınmış bir kere nasıl calındığının önemi yok gibi olabılır ve üzücü durumundan yazmak aklınıza gelmemiş olabılır bende gop ta oturuyorum arkadaşlar oturduğunuz cevrenın durumuna göre hareket etmelıyız bızım orası karışık bır yer diğer semtlerde gösterdiğimiz güvenlık durumunun burda yüzdeyüz göstermemız gerekıyor daha dıkkatli güvenlı davranmamız gerekıyor malesef durum böyle inşallah en kısa zamanda bulunur ybr 250 pıyasada az olan motor gözümüze carpar inşallah

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler