Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ACİLLLL 34 FD 7474 turuncu sıyah Çalıntı Hayabusa

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Beşiktaş'ta zilyon tane mobese kamerası var..İllaki birine takılmıştır..
    Polise gidip şüphelerini bildir mutlaka..
    Geçmiş olsun..

Valla benim olsa üstüne şileplerdeki çıpa zincirlerinden bağlardım ayrı mesele..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    geçmiş olsun insallah en yakın zamanda bulunur.satın aldıgın kısılerden supelenebılırsın yedek anaktar mavzusundan dolayı.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda kavuşursun motoruna

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    üzücü geçmişolsun valla araştırabildiğimiz kadar bişiler bakarız ama ümit vermek te istemem
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

çok geçmiş olsun İstanbul gibi bir yerde hayabusa kapı önüne bırakılırmı usta
    benim gördüklerimi görsen asla bırakmazdın bende motoru çalınıpta sonradan bulan şanslı kişilerdenim ama şunu söyleyeyim sana 2 kişi 2 dkkkda götürür 1 günde de anahtar yapar kitabına uydurur yürür hale getirir o motoru
    en büyük hatanız adam sendeciliğiniz bence koca motor kolay kolay götüremezler dediniz ve gitti bende öyle düşünmüştüm zamanında ...
    şimdi 24 saat bekçili otoparka bıraktığım halde 3 buçuk atıyorum hala milletin gözü dönmüş çünkü ..

Motosikleti
    ZX6-R
    motoru aldığın kişiye yüklen tehdit et bjk de göz önünde mobeselerden mutlaka geçmiştir cünkü diger ihtimaller yüzde 1 e tekabül eder sadece 1 gece diyosun zaten takip edilmişsindir onun bunun cocuklarının aklına erişilmezki

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı bboy_iced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorun bir günde cart diye çalınması imkansız bence çalıcak adam o motoru görcekte şans eseri tüm alet edavat yanında olcakta diyelimki anahtar yok kamyoneti yanında olcakta en az dört babayiğit adam olcak yanında da atıcaklar kamyonete götürcekler bu kısa sürede kimse görmicekte cek te cakta yani bu kadar çok tesadüf evrimi açıklamak için yapılan tesadüf tanımlamalarına benziyor. Bu sebeple o motoru aldığın insanların üstüne mutlaka yoğunlaş derim bende.
    tamamen katılıyorummm

geçmiş olsun aşırı üzücü bir olayy kendi başıma gelse ne yaparım bilemezdimm..

yukarıda alıntı yaptığım arkadaş çok mantıklı şekilde anlatmış.. dikkate al derimm
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    honda cbf
    geçmiş olsun inşallah bulunur bu iş başına gelen anlar benim de honda cbf 150 kırmızı farı zenon gören düyan varsa lütfen beni arasın 0536 454 17 03

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Abı motorun hala izmirde ıse kesın bulunur ızmırdekı polısler çok ii çalısıyo otobanda radar olsun sehır ıcınde radar olsun ,yol konturolu yapılıyo hergun iyşallah kolay ve motorun basına bıse gelmez :(

İmza yok barnak olmamı ?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler