Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

34 PK 120 plakalı BMW R1200 GS motor çalınmıştır -

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ya benım merak ettiğim bır polis görmüyormu ha doğruya etrafta polis yokki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı honda3461 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet üstüne bastın dostum ama bu adamın 2 de araba calmışlıgıvar yani sadece benim motordan aranmıyor
    Ama senin dedigingibi
    vay be... hadi bu çalıyor bundan bu vasıtalaraı alan nasıl alıyor.... bu arabaları motorları hepsini kullanmıyor ya... mecbur satıyor.. kime nereye acaba....................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Bu adam anladıgım kadarıyla bu motorla yaz tatili yapacak çünkü adam geziyor.
    Buda benim için iyi haber gezsin olurya biryerlerde yolumuz belki yine kesişir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 PM ----------

Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model 34 PK 120 plakalı BMW R1200 GS marka motor çalınmıstır. Yardımcı olabılecek arkadasların

tansel 0542 449 51 07 no lu telefondan bana ulaşabılır yardımlarınızı beklıyorum

bilgileri tazeliyeyim dedim

Motosikleti
    transalp yavrusu
    abicim akıl vermek gibi olmasın ama motorun en çok görüldüğü yerlerde gezen insanlara yani kuryelere bi söyle derim ben veya olmadı pizzacılara çünkü onların tüm günü motor üstünde geçiyo motorunun bi fotosunu onlara ver plakayı da söyle bence polisten daha önce bilgilendirirler seni bi de ufak ödül var dersin daha bi dikkat ceker inşallah bulunur motorun.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim akıl vermek gibi olmasın ama motorun en çok görüldüğü yerlerde gezen insanlara yani kuryelere bi söyle derim ben veya olmadı pizzacılara çünkü onların tüm günü motor üstünde geçiyo motorunun bi fotosunu onlara ver plakayı da söyle bence polisten daha önce bilgilendirirler seni bi de ufak ödül var dersin daha bi dikkat ceker inşallah bulunur motorun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:38 PM ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benım merak ettiğim bır polis görmüyormu ha doğruya etrafta polis yokki
    Polis sadece Kaçanları öldürüyor

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Nebileyim istanbul,u komple dolaşmak lazım yani tabi hala İstanbuldaysa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:32 PM ----------

Arkadaşlar formu ana sayfaya almak için nebileyim belki bi gören olurdiye yeniliyorum

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Motorumu calan adamı buldum vede polise teslim ettim
    2 sahitli adamı bu adamdır diye onayladık sonra ne oldu biliyormusunuz adam bu davadan serbest bırakıldı
    gelde işin içinden cık
    dava bi tam netleşsin ona göre adamın eşkalini adresini buradan sizlere yazacagım aklınızda bulunsun diye
    aman dikkat demekki böyle şeylerde oluyormuş bizim memleketimizde cok acı bi olay polis bana sen adamı bul araştır bul biz onun motoru ne yaptıgını ögreniriz kacarı olmaz diyor sonuc adam serbest offf of
    motordan,da haber yok ne yazıkki

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    2 sahitli adamı bu adamdır diye onayladık sonra ne oldu biliyormusunuz adam bu davadan serbest bırakıldı
    gelde işin içinden cık
    dava bi tam netleşsin ona göre adamın eşkalini adresini buradan sizlere yazacagım aklınızda bulunsun diye
    aman dikkat demekki böyle şeylerde oluyormuş bizim memleketimizde cok acı bi olay polis bana sen adamı bul araştır bul biz onun motoru ne yaptıgını ögreniriz kacarı olmaz diyor sonuc adam serbest offf of

ya bu nasıl olabilir konuyu anlayamadım ortada koca motor kayıp !!!
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    gelde işin içinden cık
    ne bicim iştir bu sen gıt polısın bırıne artıslık yap sebepsız yere senı ıcerı alır sahıtler var hersey ortada adamı salıyolar bu ne bıcım bır yonetımdır.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar polis polis dediğiniz adamlar hacı hüsrevdeki paşadaki karabayırdaki ottan haraç kesen z.burnundaki bahçelievlerdeki maslaktaki beşyoldaki çalıntı araçlardan pay alanlar değil mi hatta burda söylenmez ama karaköydeki çoğu yerin girişinde polis yok mu??????

Polis bu kadar sağlam olsaydı bu memlekette zaten bu adamların bunu yapmaya gözü yemezdi bilmem anlatabildim mi?Hadi diyelim polis buldu içerde kalcak falan mı zannediyosunuz???

Tuğperi vurup kaçarak öldüren .................. hala dışarda hani nerde o adalet ben göremiyorum bu ülkede onu.87li bi genç öldü o kaza da adam içerde kalmadı da senin çalışıp çabalayıp aldığın motorun mu adamların umrunda????

Kendi işini kendin yapıcaksın bu memlekette he verdiğin vergiler mi hizmet mi bekliyosun daha çoook beklersiniz gemiciklerimiz var bizim.

Arkadaşım keşke sen teslim etmeden kendin söylettirseydin adama motorun yerini.
    We are many...

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    daha ne yapmak lazım anlamadım gıttı
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

http://www.motosiklet.net/forum/cali...ka-okusun.html

Abiler birde şuna bakın belki böyle bir durumla da karşı karşıya kalabirliriz

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    gelde işin içinden cık
    Gel de kafayı yeme şimdi...

Demek ki neymiş: Bu ülkede kendi işini kendin göreceksin. Bu olay gerçekse silah taşımak da farzdır artık.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Burada benim anladıgım eger araba veya motor anahtarı ile gitti ise onu polise eger sen bulduysan vermeyeceksinn. çünkü adamı serbest bırakıyorlar ardından birşey yaparsan seni ozaman işte bak nasıl tıkıyorlar içeri.
    yani kendir pişir kendin ye .
    yazık ben kendim buldum ama kendim pişiremedim

Motosikleti
    BMW R1200GS
    BU GÜNDE BEYKOZDA GÖRÜLDÜ ARKADAŞLAR SIYIRACAM AZKALDI
    MOTORU BULANA 2000 TL GÖNÜL RAHATLIGI İÇİNDE VERECEM HABERİNİZ OLSUN
    yARDIMLARINIZDAN DOLAYI TŞK EDERİM

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    abi sen bu motorun bulunmasını ıstedıgıne emınmısın?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benmi safım anlamadı da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:05 PM ----------

gelde işin içinden cık
    ya

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoksa motor sendemi, ne demek yani eminmisin?
    yoksa sen olsan istemezmiydin?

scuba_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xjr1300
    allah yardımcın olsun abi inşallah motorunu da bulursun...

Motosikleti
    BMW R1200GS
    inşallah arkadaşım eyvallah

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler