Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha rxking135 antalya merkez

Motovento
    REKLAM ALANI
    FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    YAMAHA RXKİNG135 ANTALYA MERKEZ 31 MAYIS GECESI ÇALINMIŞDIR 2002MODEL FUL ORJINAL ZEHIR YEŞİLİ 07 YZ 291 ÇALAN KİŞİ GÖRULMUŞDUR PLAKA SÖKULMUŞ GEZMEKDEDIR GÖRENLER BANA YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM ARKADAŞLAR NUMARAM 0546 297 06 70

YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Motoran Torro 100 Cup
    inş buluruz kardeşim..canını sıkma.illaki bi yerden cıkacak.ama saglam ama paramparça
    [B]l Bakmayın Suskunluğum Efendiligimdendir. Bayrağıma Vatanıma Ezanıma Dil Uzatanın Kulağına Selasını Okurum l[/B]
    [B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeşim umarım parçalanmadan bulursun
    antalya mt ye yazarsan daha faydalı olur sanırım
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    BwS100
    saolun arkadaşlar sabahdan çıkdım geceye kadar dışardaydım hala bıı ızıne raslayamadım ufakda olsa umut işde ewladımı kaybetmış gıbı yollara düşdüm Allah kimsenın başına wermesın Allah kazadan bu tur belalardan korusun Herkesi
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm buyuk gecmıs olsun, bu makınlerın kımıde parçalarını çalıyor, Edirötler musade etse gerekenlerı buraya yazacam ama kabul etmezler.
    Ne zaman dur dıyecekler bu hırsızlara, bugun sana yarın ona öbur gun bana gelecek bu hırsızlar, cezalar cok caydırıcı, bugun ıcerı gırıyor yarın cıkıyorlar.
    Umarım parçalanmadan ve kaza yapmadan motsıkletını bulursun, evlat acısı zor olur, gecmıs olsun.
    Burdan çalanlara ............................................ siz anladınız!!!!

Motosikleti
    BwS100
    Saolasın Allah kımsenın başına wermesın böle bı olayı Heryerde arıyoruz umarım buluruz Saolun

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    bulcaz kadeşim inş bulcaz ins üstünde bi çocuka bulurum...ozman kabusu olurum işte uzun süredir insan üstünde lastik yakmadım yeni aldım lastiği bi deneyeyeim o .........üstünde...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    rx-king
    dostum öncelikle geçmiş olsun... yamaha rx serisinin özellikle king"in düşmanı çoktur her parçası altın gibidir...bendede var başına birini bırakmadan ayrılmam yanından... anında yürütürler kendini götürmeseler parçalarını sökerler...sohbet bölümünde rx efsanesi bölümü açılmıştır ilgilenenleri beklerim... alalım satalım fikirleri tartışalım...

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    En kısa zamanda bulmak dileğiyleBende gözlerimi 4 açtım
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    BwS100
    Hepinizden Allah Razı olsun Arkadaşlar Elbırlığıyle bulucaz bu kışıyı ılgınızden düşünmeznızden dolayı Mınnaterım hepınıze umarız buluruz Tekrar teşekkürler

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Geçmiş olsun arkadaşım. En kısa sürede bulmanız dileğimle...

GÜNCEL
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    35 NF 965 yamaha ybr 125
    geçmiş olsun inş bulursun

Motosikleti
    BwS100
    bugun 5.gun hala bı haber alamadık umarım en kısa zamanda buluruz Saolun arkadaşlar bulucaz Allahın İzniyle

çok geçmiş olsun daha yeni görüyorum.

inşallah en yakın zamanda bulunur

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    antalyada oturuyorum ama ıspartada çalışıyorum buralara gelirse benimkiyle motorun üstündeki şahsın üstünden gececegime motorunu elinden alacağıma emin ol getirirse en yakın yer antalyaya ısparta .

Motosikleti
    BwS100
    saolun arkadaşlar düşünmenız yeter benım için umarım buluruz ılk we son olur Allah kımseye Yaşatmasın çok zor 6gun oldu hala hbr yok

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Eski ve yeni sanayiyi bir dolan bak...Yada benim komşunun motor gibi başka şehire götürdüler...
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    bunedir böyle Allah yardımcın olsun kardeşim..Yok yok..millet yoldan çıktı artık..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Grayline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hapishaneler Yetersiz .. Cezalar Caydırıcı Değil...

Bi Hapishane 3 Kişi Olucak.. 4. gelirse ilk Gelen Gidicek. Ondan Sonra İçeridekilerde Suç işlenmesin die 3 buçuk olucak içeride.Çok basit Bir Yöntem . Osmanlı neden uzun süre hakim olmuştur.Bi düşünün bakalım. Suçu İşleyeni Bulsak Ne Olcak Polise Vericez Ön Kapıdan Giricek Arka Kapıdan Çıkıcak.Ne Yazık ki Bu Kadar Basit .Benimde Çok Değerli 3 Şeyimi Çalmışlardı Evimden.Elden Anca Allah'a Havale Etmek Gerekir.Sanki Her Zaman Rahat Edeceklerini Zannediyorlar.Bunların Hesabını Kimse Sormazsa Allah Sorucak Ondan Büyük Hesap Soran Var mıdır Sizce?
    Yarın Olmayacak Gibi Kullanırsan Yarın Olmaz...

Motosikleti
    BwS100
    O Motoruma Dokunan Ellerı Elbet Kopacak Umarız buluruz Allah Yardımcımız olsun Saolun arkadaşlar Birlikde Bulucaz ınşallah 6gun oldu İçim Yanıyor Resmen Allah Sabır wersın bızlere Çok zor çok Allah kımsenın başına wermesın böyle bır olayı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler