Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

34 TH 9767 plakalı CBR600F motorum çalınmışdır

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalınan Motor hakkında...

1.Motorun üzerinde shoei stickerları var ön çamurlukta ve arka tekerin oradaki şasi de...
    2.Motorun üzerinde orjinal olmayan yoshimura tüp egzoz var
    3.Ön camı siyah
    4.Sol aynada az belli olucak şekilde kaynak mevcut,
    5.Arka plakalık kesik ve plaka kurğun altında,
    6.Sol grenajında diz bölgesine yakın kısmında ufak çizikler var,
    7.Ön kafa kısmında farın hemen kenarında (motorun yan kısmında kalıyor) çizik var,
    8.Motorun gidonunun orada bir nazar boncuğu asılıydı..
    9.Üzerinde beyaz far mevcut.
    10.Anahtarın takıldığı kısımda gidonda anahtarın yapmış olduğu izler vardır...
    11.CBR yazılı tank pad ve CBR yazılı elcikler mevcut.

Motorun fotoğrafları

Güncellll Bulunana Kadar
    güncellllll.....
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    o motoru unutusun gitsin yalan olmuştur çoktan :(
    amacım moralleri alt üst etmek degil.
    dewamlı güncellenerek bulunacagınıda sanmıyorum.
    tekrardan geçmiş olsun.
    umarım fazla zararlı hale gelmeden bulunur.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan geçmiş olsun.
    hak payın çok fakat 8 ay sonra bile sağlam motor bulunuyor
    çıkmadık candan ümit kesilmez yani

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu işi oyuna çevirdiniz milletin sahibinden.com daki motorlarını alıp alıp burda çalıntı diye (direk olmasada çoğunuzun iması bu) buralara koyup dolaylı yoldanda motor sahiplerini hırsız yerine koyuyorsunuz.. sonrada bunun adı iyilik yapdım oluyor...

burda delikanlıyım diye geçinenler buralarda linkleri vericeklerine özelden yollasınlar ilgili kişilere gitsin adamların telleri var arasınlar adamları bir yere çağırsınlar alıcı gibi motora baksınlar...yapamıyorlarsa buralarda milletin motorlarına çalıntı diye iftiralar atmayın...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan geçmiş olsun.
    ne fırlıyon olum çıkmamışcandan ümit kesilmez olurya siteye yeni biri girer belki görür falan herkesin aklında olsun amaç oky;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işi oyuna çevirdiniz milletin sahibinden.com daki motorlarını alıp alıp burda çalıntı diye (direk olmasada çoğunuzun iması bu) buralara koyup dolaylı yoldanda motor sahiplerini hırsız yerine koyuyorsunuz.. sonrada bunun adı iyilik yapdım oluyor...

burda delikanlıyım diye geçinenler buralarda linkleri vericeklerine özelden yollasınlar ilgili kişilere gitsin adamların telleri var arasınlar adamları bir yere çağırsınlar alıcı gibi motora baksınlar...yapamıyorlarsa buralarda milletin motorlarına çalıntı diye iftiralar atmayın...
    haklısın ama bu kadar sert yazman sana bişey kazandırmaz...
    seninde motorunu çalsalar ne hale gelirsin merak ediyorum...
    burda dlikanlıyım diye geçinen yok...
    delikanlılığı klavyeye sıkıştırmakta yanlış olur...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın ama bu kadar sert yazman sana bişey kazandırmaz...
    seninde motorunu çalsalar ne hale gelirsin merak ediyorum...
    burda dlikanlıyım diye geçinen yok...
    delikanlılığı klavyeye sıkıştırmakta yanlış olur...
    arkadaşım benim yiğenimin motoru çalındı beraber almışdık onu ve o çocuk maaşlarından artan parayla bir yılda aldı o motoru parası çıkışmadı ben ekledim üstüne onun motoru çalınınca kendi malım gitmiş gibi üzüldüm hayla bulunamadı ama biz bulduğumuz her gt250 yide kalkıp bu çalıntı olabilir bu bizimki olabilir demedik aradık müşteri gibi gittik motoru gördük

burda bazı arkadaşlar iyilik diye milletin alınlarının teriyle en az şurda motoru çalınmış arkadaşın verdiği emek kadar zor emeklerle alıyorlar
    burda bir arkadaş çıkıyor sırf aynı renk diye bak bu böyle trafikde sorgulattım şüpheli falan filan üstü kapalı çalıntı motordur diyor kibarcana varsa şüphen motor sahibine özelden mesaj çeksene niye alenen tüm forumda ilanı veriyorsun o ilan sahibi burdaki o ilanını görse şuraya girse ne küfür yazsa yeri değilmidir..

kimse kusura bakmasın ben bu işde bir iyi niyet görmüyorum hani bir oldu ses etmedim iki oldu ses etmedimde konu boyunda devamlı birileri bir ilanlar koyuyor. sonra sağduyulu birileri aynen benim yazdıklarımı yazınca siliyorlar düzenliyorlar mesajlarını..

bende bu arkadaşa yardım olsun diye gittim iki ustaya motorun resimlerini bu foruma girerek gösterdim bak ustam motor budur dedim görürsen sana gelirse burda yazmıycakdım ama yazıyım sana temiz 500 kağıt çalışır dedim bunu derken motor sahibinden izin almadım ama hem ustaları teşvik etmek hemde kafasında yer etmesi için dedim tamam dediler motor böyle bulunur motor burda namuslu temiz insanların motorunu çalıntı diye göstererek bulunmaz...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    topic ne hale gelmiş, geçmiş olsun yada umarım bulunur mesajlarının gezmesi gereken topicin haline bak..
    dillendirmeyin dallandırmayın sabredin, çıkacağı varsa çıkar, hayırlısı Allahtan diyip beklemek doğrusu dedik, onuda dinlemediniz
    çocuk parkına döndü burası..
    yazmiim susiyim dedim ama..
    sözüm sana buna şuna deil, herkeze..
    GKN MOTORS

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım benim yiğenimin motoru çalındı beraber almışdık onu ve o çocuk maaşlarından artan parayla bir yılda aldı o motoru parası çıkışmadı ben ekledim üstüne onun motoru çalınınca kendi malım gitmiş gibi üzüldüm hayla bulunamadı ama biz bulduğumuz her gt250 yide kalkıp bu çalıntı olabilir bu bizimki olabilir demedik aradık müşteri gibi gittik motoru gördük

burda bazı arkadaşlar iyilik diye milletin alınlarının teriyle en az şurda motoru çalınmış arkadaşın verdiği emek kadar zor emeklerle alıyorlar
    burda bir arkadaş çıkıyor sırf aynı renk diye bak bu böyle trafikde sorgulattım şüpheli falan filan üstü kapalı çalıntı motordur diyor kibarcana varsa şüphen motor sahibine özelden mesaj çeksene niye alenen tüm forumda ilanı veriyorsun o ilan sahibi burdaki o ilanını görse şuraya girse ne küfür yazsa yeri değilmidir..

kimse kusura bakmasın ben bu işde bir iyi niyet görmüyorum hani bir oldu ses etmedim iki oldu ses etmedimde konu boyunda devamlı birileri bir ilanlar koyuyor. sonra sağduyulu birileri aynen benim yazdıklarımı yazınca siliyorlar düzenliyorlar mesajlarını..

bende bu arkadaşa yardım olsun diye gittim iki ustaya motorun resimlerini bu foruma girerek gösterdim bak ustam motor budur dedim görürsen sana gelirse burda yazmıycakdım ama yazıyım sana temiz 500 kağıt çalışır dedim bunu derken motor sahibinden izin almadım ama hem ustaları teşvik etmek hemde kafasında yer etmesi için dedim tamam dediler motor böyle bulunur motor burda namuslu temiz insanların motorunu çalıntı diye göstererek bulunmaz...
    arkadaşım bir yanlışlık olmuş ayrıca o resmi konulan motor sahibide bizim sitemizin bir üyesi tanıyoruz yani herkes arayış içinde acaba bumu diyor,
    linki koyan arkadaşta acaba diye düşünmüş hızlı davranmış hatalı tamam ama bu olayı okadar büyütmeye gerek yok...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

evet tamam ilanları vererek hata ediyoruz ama biz her bulduğumuz motoru koymuyoruz sadece plaka sorgulaması ilginç olanları haber veriyoruz çağımızın hırsızları çok gelişti her türlü işi yapıyorlar adam motoru çalıyor 2 gün sonra getirip sana geri satıyor sen kendi motorunu aldığının farkına bile varmıyorsun bende abimize yardımcı olmak amacı ile böyle bir iş yaptım plaka sorgulamasında bir sorun varsa bilki o motordada bir sorun vardır

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    arkadaşlar zor işler bunlar bazı olaylar var yazsam iyi olmaz ben eskiden otopark işlettiğim ve az çok bazı gayri meşru işleri yapanları tanıdığım için memlekette bazı şeylere göz yumuluyor neyse azımı açmiim bizim arkadaşalara zamanında ne teklifler geliyordu oto kurtarıcısı idiler neyse motor veya araba çalmak 3.5 sebepten oluyor bunları düşünüp hareket etmek lazım
    1 gezmek amaçlı çalan gençler olur bunlarda şehirlerde az olur geneli kıyı kenar yerlerde ve geneli düşük cc li olur
    2 çenç yapıp satmak için buda çete işidir
    3 parçalayıp satmak olur buda çete işidir amatör çetelerde yapar
    genelde bunlardır birde
    4 diyelim kazalı meşru motorları alırlar bunlara çalıntı motorlardan parça söküp takarlar
    şimdi motoru çalınan arkadaşım sen bütün bunları düşünerek hareket edicen yani senin arayıp bulman zor polis illaki bulur ama genelde polisler bekler çalıntılar artınca suçüstü yaparlar iş işten geçmiş olur kanunlarda yetersiz olunca böyle oluyor sen en iyisi çingene semtlerine bak sanayi sitelerine bak araştır ödül koy belki bir ihtimal bulursun biz bir iki çalıntı aracı bu şekil bulmuştuk ALLAH hayırlısını versin ben bu işlerde büyük rant olduğunu biliyorum bu ranta ortak olanları ALLAH bildiği gibi yapsın devlet pek birşey yapmıyor yazık kazalı motorların parçalarını bulmak kolay değil ve baya para gerektirdiğinden kazalı motorları alıp çaldıkları motorların parçalarını takıyorlar hatta siparişle yapıyor bazıları kendi yapmayıp yapanlara sipariş veriyor çaldırtıyor ne olaylar memlekette

Motosikleti
    Artık Yok...
    zaten bütün şu pislikler yani çalınma change falan hep racinglerin etrafında dönüyor siz kaç tane chopper yada enduro yada touring motorun çalındığını duydunuz varmıdır illaki vardır ama racinglerin yanında devede kulak kalır.. yiğenimede dedim alma şu gt250 yi çok dikkat çeken motor diye hevesine yenik düşdü gözü boyandı şekle şemale allah bilir kafasında neler kurdu sahilde tur atarım hava atarım ona buna.. şimdide abi keşke senin lafını dinleseydim chopper yada enduro tarzı bir şey alsaydım diyor.. iş işden geçdi tabii..

Motosikleti
    KAWASAKI ZXR-900
    Umarım kısa zamanda bulursunuz.. Geçmiş olsun
    [COLOR="Red"]ZXR-900 İLE HAYAT 11.000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR...[/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    arkadaşlar boşuna tartışmışsınız bişiler yapmaya çalışanlar var saolsunlar
    fakat kimse kimsenin motoruna çalıntıdır diye bakmıyo..
    sadece bi bak diyo buraya yazmış yada yazmamış önemlimi çok büyütüyosunuz bence
    adamın herşeyi tamsa neden pimpiriklensinki?
    o değil ilanı koyulan adam bişi demiyo ondan benden başka herkez bişiler yazıyo
    yapabileceğimiz herşeyi yaptık
    şuanda beklmekden başka hiç birşeyimiz yok malesef..
    iyi haberlerle görüşmek üzere

geçmiş olsun inşallah bulursun

Motosikleti
    Alıntı ali demir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun inşallah bulursun
    saolasın çalanlara bile ödül vericem getirseler :(

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dstum çok geçmiş olsun :( :( sen yuvacık gezisine gelmişmiydin?benzeri bir 600F vardı gezide tam dipteki kapı tarafına park etmişti..umarım en kısa zamanda bulunur motorun :( :(

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dstum çok geçmiş olsun :( :( sen yuvacık gezisine gelmişmiydin?benzeri bir 600F vardı gezide tam dipteki kapı tarafına park etmişti..umarım en kısa zamanda bulunur motorun :( :(
    gelmişti gemişti ! motor aklınızda olsun gördüğünüz an haber verin yapabiliyosanız bişiler yapın
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canerinde dediği gibi o benim motordu zaten
    benzeri bütün motorlara yakından bakın arklar

inş bulunacak :(

Motosikleti
    KAWASAKI ZXR-900
    Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur
    [COLOR="Red"]ZXR-900 İLE HAYAT 11.000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR...[/COLOR]:bounce:

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler