Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

34 TH 9767 plakalı CBR600F motorum çalınmışdır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar herkese bazı arkadaşlar merak etmiş avkan 65 niye banlandı diye ben açıklayayım

2 gün önce bir arkadaş bu konuda bir şeyler yazmıştı ancak onun yazdığı ve benim onun yazdığı şeylere karşılık yazdıklarım silinmiş doğal olarak ,

bu sıkıntılı olayı yaşayan kardeşimizi en iyi ben anlarım veya benim ve Turgayın gibi motoru çalınmış kişiler anlar sen kalkıp bu konuya '' öyle motor zor bulunur geçecen onu sen'' gibi basit bir ifade ile cevap yazarsan bende sonucu ne olursa olsun 2 gün banlanmama sebep olan şekilde cevap yazarım tabiki modların canı saolsun görevlerini yaptılar kimseye kırgın değilim olmayada hakkım yok ,maksadım konudaki tansiyonu yükseltmek değildi duygularıma kapılarak bu şekilde mesajlar görünce malesef kendime hakim olamıyorum belki kırıcı oluyorum affınıza sığınıyorum ve son olarak şu kelimeleri yazmak istiyorum bir zamanlar aynı sıkıntıları yaşayan bir motor sevdalısı olarak

Sen bilebilirmisin her akşam yatarken uykularımın nasıl kaçtığını ,sen bilebilirmisin sabah kalktığımda nasıl sıkıntılarla nefes vererek güne başladığımı sen bilebilirmisin ben gülerken içimin kan ağladığını ,sen bilebilirmisin içimde neler parçalandığımı biliyorum diyorsan aynı şeyleri ya yaşamışsındır ,ya da hissetmişsindir ,motorsiklet aşkı bir sevgidir bu bir tutkudur elinden bu şekilde alınmasıda çok acıdır ,hissin ve duyguların yoksa konuda gölge etme lütfen ,

''Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir''

Bizde burada sürekliliğimizi elimizden geldiğince göstereceğiz

hepinize iyi akşamlar iyi haberler dileğiyle..

bilader naptın sen yaww
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    güncell llll
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    iyi akşamlar herkese bazı arkadaşlar merak etmiş avkan 65 niye banlandı diye ben açıklayayım

2 gün önce bir arkadaş bu konuda bir şeyler yazmıştı ancak onun yazdığı ve benim onun yazdığı şeylere karşılık yazdıklarım silinmiş doğal olarak ,

bu sıkıntılı olayı yaşayan kardeşimizi en iyi ben anlarım veya benim ve Turgayın gibi motoru çalınmış kişiler anlar sen kalkıp bu konuya '' öyle motor zor bulunur geçecen onu sen'' gibi basit bir ifade ile cevap yazarsan bende sonucu ne olursa olsun 2 gün banlanmama sebep olan şekilde cevap yazarım tabiki modların canı saolsun görevlerini yaptılar kimseye kırgın değilim olmayada hakkım yok ,maksadım konudaki tansiyonu yükseltmek değildi duygularıma kapılarak bu şekilde mesajlar görünce malesef kendime hakim olamıyorum belki kırıcı oluyorum affınıza sığınıyorum ve son olarak şu kelimeleri yazmak istiyorum bir zamanlar aynı sıkıntıları yaşayan bir motor sevdalısı olarak

Sen bilebilirmisin her akşam yatarken uykularımın nasıl kaçtığını ,sen bilebilirmisin sabah kalktığımda nasıl sıkıntılarla nefes vererek güne başladığımı sen bilebilirmisin ben gülerken içimin kan ağladığını ,sen bilebilirmisin içimde neler parçalandığımı biliyorum diyorsan aynı şeyleri ya yaşamışsındır ,ya da hissetmişsindir ,motorsiklet aşkı bir sevgidir bu bir tutkudur elinden bu şekilde alınmasıda çok acıdır ,hissin ve duyguların yoksa konuda gölge etme lütfen ,

hakan abicim eline sağlık ne diyim

pazar günkü ayarladığım kahvaltıya gelmezsen darılırım seni görmem lazım haberin olsun

Motosikleti
    ZX6-R

aynı duyguları bende yasadım anlıyorum hocam cok iyi seni hayatında karıncaya zarar vermemis bir insan bile bu olay karsısında o hırsızı öldürürken zevk alabilir hatta parçalarken vazgecilmez bir aşk bu calınıyor yine uslanmıyorsun bir tane daha alcam diyosun Turgaydı galiba sen yapıcağını yapmıssın hocam olmadı yine alırsın bende ilk calındığında motosiklet hayatım bitti gözüyle bakıyordum fakat öyle olmuyor canın gibi bakıyorsun yada bakarım diyorsun

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısıyla bir çıksa...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla bir çıksa...
    İnş. Abi en yakın zamanda buluruz motorumuzu.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı bulut4535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilader naptın sen yaww
    başka nasıl anlatılır bilmemki
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    güncell . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Allah Yardımcın Olsun Geçmiş Olsun Sende Bende Umarım En kısa zamanda Ulaşırırız Motorumuza
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bulunması ümidiyle guncel
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hala ümitliyiz değilmi arkadaşlar..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Allah'tan ümit kesilmez tabi. Çok can sıkıcı bir olay. Hırsızlar çaldıkları malı olabildiğince elden çıkartmaya çalışırlar, büyük motoru da plakasız satamayacağına göre parçalamıştır. Arkadaşınıza moral verme çabalarınızı çok iyi anlıyorum ve takdir ediyorum, arkadaş böyle günlerde belli olur. Ama bence motoru çalınan arkadaşın canını daha fazla yakıyorsunuz. Her sabah " belki bugün bulunur" diye kalkıp akşam hayal kırıklığı ile yatıyordur. Bu kadar zaman geçti bulunmadı, hırsızlar bulunsa bile bu kadar zaman geçtikten sonra motoru tek parça olarak bulmak bence mümkün değil. Şu dakikadan itibaren çalındığını ve bir daha geri gelmeyeceğini kabullenmek ve yeni motor almak için kendini şartlamak belki daha mantıklı bir yaklaşım olur.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    allah ellerine ayaklarına dolaştırır inşallah
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    güncelllllllllllllllllllllll

Motosikleti
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı duyguları bende yasadım anlıyorum hocam cok iyi seni hayatında karıncaya zarar vermemis bir insan bile bu olay karsısında o hırsızı öldürürken zevk alabilir hatta parçalarken vazgecilmez bir aşk bu calınıyor yine uslanmıyorsun bir tane daha alcam diyosun Turgaydı galiba sen yapıcağını yapmıssın hocam olmadı yine alırsın bende ilk calındığında motosiklet hayatım bitti gözüyle bakıyordum fakat öyle olmuyor canın gibi bakıyorsun yada bakarım diyorsun
    saolasın kardeş dediğin gibi olur ilk fırsatta yine alırım inş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 PM ----------

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncelllllllllllllllllllllll
    senin yüzünden varya FeBe lileri sevmeye başladım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:35 PM ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah ellerine ayaklarına dolaştırır inşallah
    inş abim inş yolda görürsem yanlışlıkla fln resmen üstüne atlarım valla neyaparsa yapsın

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Turgut senin motorun bulunsun yeter ki valla en çok sevinen ben olucam
    umarım kısa zaman da çıkar ortaya yolda gördüğüm tüm f 600 lere bakıyorum
    kaçırmadan hemde valla bana denk gelirse artık gs bjk fb demem .........anladın sen onu.

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    g ü n c e l

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 PM ----------

g ü n c e l

Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turgay kamera olayını geciktirme , tekrar geçmiş olsun kardeşim..

Motorun fotoğrafları

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Motosiket bulunana kadar GÜNCEEEEL.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turgut senin motorun bulunsun yeter ki valla en çok sevinen ben olucam
    umarım kısa zaman da çıkar ortaya yolda gördüğüm tüm f 600 lere bakıyorum
    kaçırmadan hemde valla bana denk gelirse artık gs bjk fb demem .........anladın sen onu.
    tşkler kardeş ama ismi yanlış yazdın

TURGAY

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    Alıntı bulut4535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    g ü n c e l

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 PM ----------

g ü n c e l
    ....................................

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:25 PM ----------

Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turgay kamera olayını geciktirme , tekrar geçmiş olsun kardeşim..

Motorun fotoğrafları

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler