Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

34 TH 9767 plakalı CBR600F motorum çalınmışdır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    turgay geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah bulunur

Motosikleti
    My Kawa..
    GünceL.
    Çalınan Motor hakkında...

1.Motorun üzerinde shoei stickerları var ön çamurlukta ve arka tekerin oradaki şasi de...
    2.Motorun üzerinde orjinal olmayan yoshimura tüp egzoz var
    3.Ön camı siyah
    4.Sol aynada az belli olucak şekilde kaynak mevcut,
    5.Arka plakalık kesik ve plaka kurğun altında,
    6.Sol grenajında diz bölgesine yakın kısmında ufak çizikler var,
    7.Ön kafa kısmında farın hemen kenarında (motorun yan kısmında kalıyor) çizik var,
    8.Motorun gidonunun orada bir nazar boncuğu asılıydı..
    9.Üzerinde beyaz far mevcut.
    10.Anahtarın takıldığı kısımda gidonda anahtarın yapmış olduğu izler vardır...
    11.CBR yazılı tank pad ve CBR yazılı elcikler mevcut.

Motorun fotoğrafları

[B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

güncelleyelim. umalım bulunur. cok gecmiş olsun.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    gecmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur...kaskosu yokmuydu acaba , bu motorları paraya kıyıp kasko yaptırmak sart sanırım..cunku netten deli gibi cıkma parca satılıyor buda motor hırsızlıgını cazip kılıyor...keşke güzel oldugu kadar da huzurlu yasayabilecegimiz bir ülkemiz olsaydı....güncell
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    ZX6-R
    diger başlığada yazdım burayada yazıyorum birçok şey için motosiklet kullananlar miting gösteri toplanma gibi etkinlikler yapıyor bunun icinde bir etkinlik yapılamazmı hem medyanın ilgisini ceker hemde polislerin daha sonrada toplu olarak savcılığa gidilir

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diger başlığada yazdım burayada yazıyorum birçok şey için motosiklet kullananlar miting gösteri toplanma gibi etkinlikler yapıyor bunun icinde bir etkinlik yapılamazmı hem medyanın ilgisini ceker hemde polislerin daha sonrada toplu olarak savcılığa gidilir
    eylem yapsak miting düzenlesek neolucakki? ne zaman önemsendik? ne zaman bizi dinlediler?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eylem yapsak miting düzenlesek neolucakki? ne zaman önemsendik? ne zaman bizi dinlediler?

örnk kapkaççılar o kadar kişiyi yaraladılar bi çanta için o kadar gündeme geldi.Ne deişti 6 ay yat çık.Çoğu zaten işsiz güçsüz çalarsa onla yaşıyo yakalanırsa 6 ay devlet bakıyo
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    ZX6-R
    deneme amaçlı bir anda mesela bin kişinin savcılığa suç duyurusu yaptığını düşünsene yoksa hergün biri çalıntı başlığı açar durur

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Birde devlet besliyor bunları ya en çokta o koyuyor insana..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    deneme amaçlı bir anda mesela bin kişinin savcılığa suç duyurusu yaptığını düşünsene yoksa hergün biri çalıntı başlığı açar durur
    Sonucun değişmiyiceğini düşünsemde, tabiki denemekte yarar var
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çıktı aldım afişlerden 50 tane dağıtalım bu akşam varmı gelen benle
    neden olmasın kadir uzak degiliz beni ul evdeyim bu akşam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:06 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde devlet besliyor bunları ya en çokta o koyuyor insana..
    ewt abi hiç sorma birde polis boşver bulsak ne olucakki birde bunlar sonra başına bela olur gibi sözler söylemesi kahrediyor insanı
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Motosikleti
    Yamah YBR125
    Güncel ! !!!!

Motosikleti
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster

örnk kapkaççılar o kadar kişiyi yaraladılar bi çanta için o kadar gündeme geldi.Ne deişti 6 ay yat çık.Çoğu zaten işsiz güçsüz çalarsa onla yaşıyo yakalanırsa 6 ay devlet bakıyo
    aynen öyle arkadaşım

denmekte fayda var. en azından elimizden geleni yaptık diyebilriz boş boş izlemekten iyidir olup biteni
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    O bin kişiyi nasıl toplayacaksın. Organizasyonlarda bile zor toplanıyoruz...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bin kişiyi nasıl toplayacaksın. Organizasyonlarda bile zor toplanıyoruz...
    korkut bak bütün sinirimi senden alırım şimdi.... 1000 dediysek 1000 olmak zorundamı 500 olur 100 olur ne fark eder... maksat bişey yapmak çaba göstermek
    [/B]

Sizi anlıyorum ve önerinizden dolayı şahsım adıma teşekkür ediyorum ancak motorsiklet hırsızlığı ile yakından tanıştığımdan ve yaşadığım şeylerden dolayı şunu hatırlatmak istiyorum Burası Türkiye unutmayalım çok gayret göstermek lazım bazı şeyleri bu ülkede düzeltmek için inşallah ogünlerde gelir ..ne demek istiyorum kısaca ifade edeyim motorum çalınıp bulunduktan sonra ,üzerinde yakalanan kişi hakkında davacı oldum ve tam bir sene sonra savcılığa çağrıldım konu ile ilgili ve ne oldu biliyormusunuz savcının bir beni dövmediği ve züttür etmediği kaldı davacı oldum diye sıradan bir vatandaş olduğum için söyledikleri karşısında gıkımı çıkaramadım .. ama öyle doldumki o an neler düşündüm bir bilsen,ilk düşündüğüm bir bakan bir siyasetçi yakınım olsaydı keşke oldu anlıyormusun beni ..

Motosikleti
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi anlıyorum ve önerinizden dolayı şahsım adıma teşekkür ediyorum ancak motorsiklet hırsızlığı ile yakından tanıştığımdan ve yaşadığım şeylerden dolayı şunu hatırlatmak istiyorum Burası Türkiye unutmayalım çok gayret göstermek lazım bazı şeyleri bu ülkede düzeltmek için inşallah ogünlerde gelir ..ne demek istiyorum kısaca ifade edeyim motorum çalınıp bulunduktan sonra ,üzerinde yakalanan kişi hakkında davacı oldum ve tam bir sene sonra savcılığa çağrıldım konu ile ilgili ve ne oldu biliyormusunuz savcı bir beni dövmediği ve züttür etmediği kaldı davacı oldum diye sıradan bir vatandaş olduğum için söyledikleri karşısında gıkımı çıkaramadım .. ama öyle doldumki o an neler düşündüm bir bilsem ,ilk düşündüğüm bir bakan bir siyasetçi yakınım olsaydı keşke oldu anlıyormusun beni ..
    savcı sana hangi gerekçeyle bu şekilde davrandıki? hakkını hakkın olanı istemek mi hatan?
    [/B]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster

son değişen yasa ile kapkaç cezasını agır cezada yargıladıklarından verilen ceza agırlaştı ve şu anda gördügümüz kadar kapkaç yok denicek kadar azaldı:
    sonuş olarak cezaları biraz agırlaştırsalar mesela benim motorsikletimi çalan şahsa ver 24 yıl girsin içeri örnek teşkil etsin bakalım bişeyler degişir heralde
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkut bak bütün sinirimi senden alırım şimdi.... 1000 dediysek 1000 olmak zorundamı 500 olur 100 olur ne fark eder... maksat bişey yapmak çaba göstermek
    Ben sadece fikrimi söyledim niye bu kadar tepkilisin anlamadım.?? Bende istiyorum bir şeyler yapmak bu şerefsizlerin yaptıkları yanına kar kalmasın diye.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler