Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Siyah West 600rr çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZX6-R
    okuyodur tabi abi ondan çok ayrıntıya girmekten kaçınıyorum burda ama katil olucam galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuyodur tabi abi ondan çok ayrıntıya girmekten kaçınıyorum burda ama katil olucam galiba
    Ya hocam büyük geçmiş olsun.Gerçekten çok zor bir durum umarım en yakın zamanda bulunur.Bazen diyorum bu polislerin helikopteri bile var bukadar zormu sıkıştırsalar hadi onuda geçtim devriuye arabalarıyla birarama yapsalar.Sanırım senin motoru çalanlar ilk bakışda zevk için çalmışlar sonrada satma ihtimaleri yüksek işde satarlarsa biraz unutulmasını bekledikten sonra satacalardır tahminimce.Renkli çıktısını alıp birkaç motor işiyle uğraşan tamircilere göstersen olmazmı?yada birkaçına bıraksan fotografını.İstanbulun dışına çıkacaklarını sanmam.Geçmiş olsun tekrardan.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    Abi Motorun inşallah en kısa zamanda bulunur. Ben Antalya Manavgatta ikamet ediyorum. Buralara kadar gelmezler diye düşünüyorum ama yinede dikkat ederim. Belli mi olur. Bakarsın burdan çıkar.
    07-gєηçℓιк

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    gecmiş olsun , umarım kısa sürede bulunur
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    ZX6-R
    bugünde moda dan bir 600RR calınmış 2007 kırmızı siyah kim dur diycek bilmiyorum uyuyan göz yuman polis mi? hiç sanmam bir tanesi yakalanırsa hepsi çözülür kendin yargılayıp kendin vericeksin cezasını........

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Hadi yaa! Harbiden kim dur diyecek acaba?
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Arkadaş çok geçmiş olsun
    yaşadığın acıyı bır motosıklet sever olarak paylaşırım inşallah en kısa zamnda bulunur,
    benım düşüncem bu tarz insanların hırsızların arap ülkelerindekı gibi ellerinin kesilmesi ,benım görüşüm (dıncı muhabbetı kımse yapmasın alakam yoktur)
    bana göre öyle hırsızların malesef ülkemızde cezası az olduğundan .tapmaktalar ,birde bunlara canak tutanlar parcalayıp pıyasaya satanlar ve bu tarz parcalarada rabet etmemek lazım geldiği yerı bılmediniz makıne parcalarını almayın bırgün aldığınız parca kımbılır kımın motorunun parcasıdır dıye düşünün .
    geçmiş olsun arkadaşım

arkadasım acını suan gerçekten iyi anlıyorum çunku 2 gun once benımde kamyonm çalındı...
    ne şerefsizliktir bu ne halsiyetsizliktir...biz yemiyoruz içmiyoruz bişeyler almak için çabalıyoruz didiniyoruz..adam gelip 5 dakikada kaldırıyo aleti ya..
    kaç gunden beri bizim kamyonu aramaktan talan olduk..gezmediğimiz sokak kalmadı koca trakyada ama yok yok yok
    inşallah en kısa surede motosikletin bulunur arkadasım..
    allah sabır versin..
    [B][I][U]KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK [/U][/I][/B]:cat:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    cok kotu bır olay dostum,umarım bulunur.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    çok geçmiş olsun , düşmanımın başına bile gelmesin valla......

geçmiş olsun

Motosikleti
    bisan shalter 125
    usta büyük geçmiş olsun bu tüp olayların olma ihtimali yüksek çok dikkatli olman gerek inşallah bulunur plaka kodunu aldım fotoğraflarıda telefona attım trakyadayım bu tarafta bana denk gelirse alırım altından motoru doğru polise sonra sana haber veririm ama denk gelirse ;)

Motosikleti
    ZX6-R
    beyler ben ümidi kestim yeni makina bakmaya bile başladm bide silah bakıorm otopark falan işini halledicem yada garaj tabi hemen alamam ama ciddi kestm umudu sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer hesabı bide dua ediyorum benim motoru kaldıran köpeğin boynuna metrobüs bariyerleri giyotin olsun modadan kaldırdıkları motor kilitli ve alarmlıymış düşünün artk tek çare kapalı garaj otopark

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    yuh be yuh hala buunmadımı nasıl iştir yahu bu motor kayboluyor ve hiç cevap yok.. çıkmaza giriyoruz ya inşallah bulnur abim motorun üzüldüm :(
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesicen bir tanesini bak bakim bida kim yapıcak...Cezalar böyle az olunca herkez yAPİYOR
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    ZX6-R
    yakalasak zaten öldürücez başka yolu yok polise haber ver falan hikaye polis siz siz olun eğer racing e biniyorsanız motoru koyduunz yere yaklaşırken dikizleri iyi kontrol edin takip edilebiliyorsunuz ona göre!!!!!!

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Ben bu motorun aynısını gördüm aynı anlattıgınız gibi zenon far tiger eksoz plakası yokdu ama resimdekilerle aynı 1 re 1
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı Murat2100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motorun aynısını gördüm aynı anlattıgınız gibi zenon far tiger eksoz plakası yokdu ama resimdekilerle aynı 1 re 1
    Nerede ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

cagan_hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Turex:)
    Alıntı Murat2100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direk polise bildirseydin ne zaman gördün??
    Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur. Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur.
    Sadıkane belki ol al alemde serdar olur,yar olur ağyar olur serdar olur didar olur.

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    izmir üçyolda gördüm arabayla giderken ışıklarda karşılaştık motorsiklette oldugu için selam verdim oda selam vermişti kaskını tak diye uyarı yaptıgımda gaza gelip bastı plaka yoktu motorda karabaglar tarafına dogru gidiyordu
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)