Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletim Çalındı(600 RR)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    SELAMLAR BENDE AZ ÖNCE ÜYE OLDUM MOTORUM HONDA CBR 600 RR KIRMIZI 34 YJ 2709 PLAKALI 2006 MODEL AMA SIFIR GİBİYDİ SADECE 453 KM DE. 22/11/2008 GÜNÜ APARTMANINMIZIN BAHÇESİNDEN KALIN KORUMA ZİNCİRİ KESİLEREK ÇALINMIŞTIR. BULANLARIN VEYA GÖRENLERİN İNSANİYET NAMINA HABER VERMESİ RİCA OLUNUR.Motor Kozyatağı Kayasultan sk.da apartman bahçesinden çalınmıştır. (BULAN ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR) TEL NO: 0533 445 71 34

PLAKASI: 34 YJ 2709

MOTOR NO: PC37E2422614 MOTOR ŞASİ NO: JH2PC37A36M3051

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    geçmiş olsun hemde 600 rr.......

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    umrarım tez zamanda bulunur.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur

Güncell..!!!

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    geçmiş olsun , şerefsizler bu herifler hiç mi yakalanmaz adam olmaz , umarım bulunur motorunuz...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur bulsam zaten ödül mödül istemem sadece motorcu kardeşime yardım ediyorum diye düşünürüm
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Geçmiş olsun.Umarım en yakın zamanda bulunur.Hırsızlar içinde burdan ne denir bilmiyrum alah ıslah eylesin.Bir başkasının hakkını gasp ediyorlar allah onları bildiği gibi yapıcak.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    mondi 150MC
    Gecmiş olsun..

Bu selepsizlere dur diyicek birileri olmaması ne kötü..!

Umarım motoruna kavuşursun tekrar:(
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne zaman bu çalıntı haberlerii görsem için cızz eder.yemeden içmeden çalış didin biriktir. al gözün gibi bak. itin teki gelsin çalsın.çoğunluğuda parçalanıp yedek parça olarak satılsın.

Arkadaşlar şöyle bir önerim var. her ilin adı altında bu tür çıkma parça satan dükkanların, üyelerimizce bilinenlerin tam adresleri telefonları gibi bilgileri yazılsa.

hem motoru çalınanlar için zayıf bir umut da olsa parçalanmadan bulunabilecek potansiyel yerlere bakılma imkanı yaratılsa, ikinci olarak çıkma parça arayanlara alternatif olsa. iyi olmazmı ??

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    geçmiş olsun, bende sokağa bağlıyorum kalın zincirle, kesilmesi zaman alacak bi zincir, nasıl kesiyorlar gündüz vakti anlayamıyorum hemde apartmanın bahçesinde..

Geçmiş olsun. Umarım bulunur.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    geçmiş olsun demek ne derece rahatlatır sizi bilmiyorum.allah kimsenin başına vermesin böyle şeyleri çok üzüldüm .insanların çalışıp kazandıkları alınterini bikaç dakikada çalıp götürenler acaba nasıl rahat yatabiliyorlar ve bunun hesabını nasıl verebilecekler bilemiyorum.umarım en kısa zamanda bulunur motorun ve umarım bu son çalıntı motor ilanı olur...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayret arkadaş sıfır makina... olmucak diye bişi yok işte...

geçmiş olsun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman bu çalıntı haberlerii görsem için cızz eder.yemeden içmeden çalış didin biriktir. al gözün gibi bak. itin teki gelsin çalsın.çoğunluğuda parçalanıp yedek parça olarak satılsın.

Arkadaşlar şöyle bir önerim var. her ilin adı altında bu tür çıkma parça satan dükkanların, üyelerimizce bilinenlerin tam adresleri telefonları gibi bilgileri yazılsa.

hem motoru çalınanlar için zayıf bir umut da olsa parçalanmadan bulunabilecek potansiyel yerlere bakılma imkanı yaratılsa, ikinci olarak çıkma parça arayanlara alternatif olsa. iyi olmazmı ??
    [COLOR="Red"]Kontrolsüz Güç Güç Değildir[/COLOR]
    ::sapka::::gleam::

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    cokda iyi olur.
    First Day Of My Life

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ödül umurumda değil ama motoru çalan adalet tarafından ödüllendirilir inşallah.

motorun resmi ve tipi hakkında bilgi varsa paylaşırmısın?
    yolda görünce şasi noyu okumak imkansızlaşır.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    Öncelikle herkeze teşekkürler , kimsenin başına gelmemesini dilerim ama bu gidişata bakacak olursak benzer olayların dahada artacağı apaçık ortada. Bugün birkaç motoru çalınan Honda 600 ve 1000RR sahipleri ile görüşme şansım oldu. Öğrendiğime göre bu direksiyon kilitleri çok rahat kırılıyormuş ve bu iş genellikle üzgünüm ama motor tamircileri tarafından gerçekleştiriliyomuş. Şimdi anahtarı olmadan immobilizerli makina nasıl oluyoda çalınıyo diye düşünüyoruz ya eleman yanında zaten 1 adet anahtarı olan immobilizerli marş mekanizması ile geliyormuş alttan neredeyse motorun orjinal marş mekanizması soketini söküp elindeki ile irtibatlıyormuş ve sonrasını anlatmama gerek yok basıp gidiyor kendi motoruymuş gibi demekki. Gelelim koruma zincirine , hemde kesilmeyen diye satılan neredeyse bilek kalınlığında ama eleman kırt diye kesmiş. Üstelik yanınada arabamı silme parketmiştim ben çıkaramam ordan ama arabaya dokunmadan çıkarmış eleman nasıl olmuşsa.
    Bunları yazıyorumki sizde önleminizi aldığınızı düşünerek rahat olmayın ve önlemlerinizi dahada arttırın diye çünkü çalındıktan sonra sabaha kadar keşke şunuda bunuda yapsaydım diye düşünerek uyuyamamanın hiçbir faydası olmuyor sizi iyice sinirlendirmekten başka :( Motoru çalınan arkadaşlar ne şekilde çalındığını burada anlatırlarsa ona göre önlemlerimizi dahada arttırırız. Tamam hırsız kafaya koymuşsa götürmeyi napar yapar götürür ama en azından daha çok uğraşsın , çünkü ben bu motoru almak için çok çalıştım her motor sahibinin ve sevdalısının yaptığı gibi. Motorumun resmini sanırım aşağıdaki linkten görebilirsiniz . üzerinde orjinalinden başka hiçbir aksesuar yoktur. link :
    http://www.sahibinden.com/_honda_cbr...XQQdisplayitem

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ah be kardeşim, çok geçmiş olsun..
    sahibinden deilanın kalması için polise başvurduğun esnada yazılan açlıntı tutanağını siteye faxlaman isiyolar, bilgin olsun..
    umarım bulunur..
    GKN MOTORS

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    yazık be ne kdr güzel motormuş işte sırf bu yüzden böle makinalar almak istemiyorum ya motoru koydugun yere gece sensörlü yüksek watlı ışık koycan sonra motora alarm takcan gerci onuda hallederler zinciri demir makasıyla kesiyolar oda tırt disk kilidi denenebilir bizim işimiz yaş

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Cezanın olmadığı bir ülkede Namusuzların cesareti 100 kat artar..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)