Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motosikletim Çalındı(600 RR)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ilgin için teşekkür ederim. Ben bu kilit zincir işini çok araştırdım. Bulduğum çözümü de paylaşmıştım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...iyorsaniz.html

Bu zinciri tuzladaki gemi zinciri satanlardan almıştım. Çok daha büyük baklalı bir zincir vardı. Önce onu almak istedim. Adam makasla kıt diye kesiverdi. Daha sonra da bana asla makasla kesilmez zincir istiyosan bunu alacaksın, bu zincir makastan çok daha sert, makasın ucu bzoulur adam bunu kesemez dedi. Ben de tabii ki bu zincirden aldım. Kesmenin tek yolu elektrikli taşlama makinası. Çok fazla gürültü ve kıvılcım çıkaran bi işlemle zincirini kesebilir.

Kilit zaten kesilemeyecek kadar sağlam. Ve açmak için de çok uğraştıracak cinsten. Kilidi de çok araştırdım.

Disk kilidi, zincir, öndeki halat kilit, branda, alarm derken hiçbi hırsız motoruna yaklaşmayı göze alamaz.

Kasko olayı kötü bi düşünce çünkü amacımız motorun parasını biyerden çıkarmak değil gözümüz gibi baktığımız motorumuzu çaldırmamak. Hem kasko çok masraflı hem de kasko hırsıza çare değil.

Yeni motor aldığında bence bu sistemi kullan ve motorunu Allah'a emanet et.

Teşekkürler dostum overrider.

Sanada kazasız belasız sürüşler , iyi günler dilerim.
    [B][I]when you're sad and when you're lonely
    and you haven't got a friend
    just remember that death is not the end[/I][/B] :cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125cc cup
    geçmiş olsun
    hırsıza kilit dayanmaz die boşuna dememişler...
    inşallah en kısa zamanda bulunur

abicim kesilmeyen kilit olurda erimeyen kilit olur mu sence =? oksijen kaynagi ile basında eritirler hiç ses de çıkarmazlar disk kilidininde çıkmasının tek yolu oksijen kaynağıdır onuda kesme gibi bir durumun söz konusu değil
    bu arada motoru çalınan abimize geçmiş olsun motorun evin odasında fotografını görünce dahada cok üzüldüm madem böyle bir imkanın wardı evine soksaydın keşke

ne vijdansız ne onun bunun çocuğu adamlar var şu dünyada.. çalış çalış anamız ağlıyo bişeylere sahip olmak için.. böyle kalleş köpekler senin malını çalıyo götürüyo.. allah belasını versin tez zamanda....

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    inşallah en kısa zamanda bulunur.....
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    offf içim acıdı be geçmiş olsun gercekten
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    geçmiş olsun motorun çok güzelmiş
    inşallah bulunur

Çok geçmiş olsun umarım bulunur bir an önce motorun, böyle durumlarda kendimi sizin yerinize koyuyorumda cidden berbat bir his:( Tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    honda cbr 600 rr
    11 gün sonra tam 1 yıl geçmiş olacak üzerinden . Bu adileri bilipte yakalamayanları da, çalanları da, çalıntı motor satın alıp binenleri de, bu adilere çıkma parça siparişi verip motorlarımızı çaldıranları da, 8 ay sonra motorun bende diyip beni kandıracaklarını sanan uyanıkları da .......... allah bildiği gibi yapsın.

Elbet birgün hesap sorulacaktır hepinizden !!!!!
    [B][I]when you're sad and when you're lonely
    and you haven't got a friend
    just remember that death is not the end[/I][/B] :cherry:

Motosikleti
    honda anf-125 innova
    MERHABALAR..
    BENDE AZ ÖNCE ÜYE OLDUM MORAL BOZUKLUĞU İLE YAZIYORUM :(
    MOTORUM 35 AJ 2349 PLAKALI 2007 HONDA İNNOVA ANF-125
    MAVİ - GRİ RENKLİ KAPPA 35 LT ÇANTALI.. ÖZEL YAPIM PASLANMAZ ALTLIKLIDIR..
    ÇOK İTİNALI KULLANILMIŞ HENÜZ 6000 KM.DEDİR..
    ÇİZİKSİZ,KAZASIZ,YEPYENİ GÖRÜNÜMLÜDÜR,HEMEN FARKEDİLİR
    12/11/2008 GÜNÜ APARTMANIMIZIN OTOPARKINDAN KİLİDİ VE ZİNCİRİ KESİLEREK ÇALINMIŞTIR.
    ALTTAKİ İLANDAN DAHA AYRINTILI İNCELENEBİLİR..

http://www.sahibinden.com/2007_model...XQQdisplayitem

BULANLARIN VEYA GÖRENLERİN İNSANİYET NAMINA HABER VERMESİ RİCA OLUNUR.(BULAN ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR)

TEL NO: 0535 302 20 46 0533 338 37 46

BULUNMASINA YARDIMCI OLAN 500.TL ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR..

PLAKA 35 AJ 2349

RENK MAVİ - GRİ

MOTOR VE ŞASİ NO : 520 64 47 (MOTOR VE ŞASİ İÇİN SON 7 HANE)
    (HER İKİSİDE AYNI NO İLE BİTİYOR.)

geçmiş olsun abi çok güzel motoru indirmişler walla

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Geçmiş olsun. o motor hemen parçalncak bı motor değil calındığı gunku cadde kameralara bakılsa bulunur en azndan ne tarafa gıttığı anlasılırdı diye dusunuyorum . Abiler,ablalar,kardesler bence motrun on ve arka lastılerınden bılek kalınlığında bı zıncı , dısk kılıdı on arka,ve motorun govdesınden geçecek sekılde bı kalın zıncır geçırılmelı arkadasın babası oyle yapıyor massallah suana kadar hıç bıse olmadı sadıce on zıncırı kesmişler arkada kı zıncırı keserken adam uayanıp yakalayıp dovup polıse teslım edıyo

İmza yok barnak olmamı ?

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı HaYaBuSa_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. o motor hemen parçalncak bı motor değil calındığı gunku cadde kameralara bakılsa bulunur en azndan ne tarafa gıttığı anlasılırdı diye dusunuyorum . Abiler,ablalar,kardesler bence motrun on ve arka lastılerınden bılek kalınlığında bı zıncı , dısk kılıdı on arka,ve motorun govdesınden geçecek sekılde bı kalın zıncır geçırılmelı arkadasın babası oyle yapıyor massallah suana kadar hıç bıse olmadı sadıce on zıncırı kesmişler arkada kı zıncırı keserken adam uayanıp yakalayıp dovup polıse teslım edıyo
    Hırsız dövmenin cezası vardır unutmayın boşuna haklıyken suçlu duruma düşmeyin yakın bir tanıdıgım para cezası aldı

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Geçmiş olsun abi. Kısa sürede bulunur inşallah..
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsız dövmenin cezası vardır unutmayın boşuna haklıyken suçlu duruma düşmeyin yakın bir tanıdıgım para cezası aldı
    o hırsızı döve döve sakat ederim ve o para cezasınıda öderim... motoru çalınan arkadaşlar inşallah motorlarınıza en kısa zamanda kavuşursunuz,çok üzüldüm çok kötü oldum yaa
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    çok büyük geçmiş olsun inşallah bulursunuz
    [B][COLOR="Red"]powered by CihAnTuNiNg[/COLOR][/B]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı cosknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABALAR..
    BENDE AZ ÖNCE ÜYE OLDUM MORAL BOZUKLUĞU İLE YAZIYORUM :(
    MOTORUM 35 AJ 2349 PLAKALI 2007 HONDA İNNOVA ANF-125
    MAVİ - GRİ RENKLİ KAPPA 35 LT ÇANTALI.. ÖZEL YAPIM PASLANMAZ ALTLIKLIDIR..
    ÇOK İTİNALI KULLANILMIŞ HENÜZ 6000 KM.DEDİR..
    ÇİZİKSİZ,KAZASIZ,YEPYENİ GÖRÜNÜMLÜDÜR,HEMEN FARKEDİLİR
    12/11/2008 GÜNÜ APARTMANIMIZIN OTOPARKINDAN KİLİDİ VE ZİNCİRİ KESİLEREK ÇALINMIŞTIR.
    ALTTAKİ İLANDAN DAHA AYRINTILI İNCELENEBİLİR..

http://www.sahibinden.com/2007_model...XQQdisplayitem

BULANLARIN VEYA GÖRENLERİN İNSANİYET NAMINA HABER VERMESİ RİCA OLUNUR.(BULAN ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR)

TEL NO: 0535 302 20 46 0533 338 37 46

BULUNMASINA YARDIMCI OLAN 500.TL ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR..

PLAKA 35 AJ 2349

RENK MAVİ - GRİ

MOTOR VE ŞASİ NO : 520 64 47 (MOTOR VE ŞASİ İÇİN SON 7 HANE)
    (HER İKİSİDE AYNI NO İLE BİTİYOR.)
    bunu okuyunca içim sızladı

çünkü aynı renk aynı marka motordan benimde çalınmıştı ama şükürler olsunki aynı gün sabaha karşı terkedilmiş ve her yeri parçalarnmış bir şekilde bulundu neyseki benimkini çalanlar profesyonel hırsız değildi bu durumu iyi bilirim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    malesef bu ülkede hırsızlığın cezası tutuksuz yargılanmaktan başka bir şey değil keseceksin kolunu bacağını bak bakalım yapıyorlarmı bir daha.
    bir it motorunu çalsın evine girsin eşyanı çalsın sen yakala kafasını kır elini kolunu bağla polise teslim et onu çalan iti serbest bırakır yakalayan kişiyide insanı alıkoymak suçundan içeri alırlar. yazık halimize.
    çok geçmiş olsun dostum.
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

Motosikleti
    yokki :(
    Çok kötü bir durum. Umarım en kısa sürede bulunur

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    22/11/2008 de çalınmış ama Allhtan umut kesilmez,çalan adiyi vurup öldürsen adam yerine koyarlar,nasıl bir ülke yaaa,hırsızlığın cezası yok,anca hakimin savcının motosikletini çalacak ondan sonra,etkin pişmanlık falan filan hikaye,çaldığı malzemeleri ya da parayı çatır çatır yiyo ondan sonra pişman oldum,nasıl bir adalet ben anlamadım Ulu Önder Atatürk görse kemikleri sızlar aaaah ülkem ah valla içim acıyo böyle haberlerde,155 i aradım geçen abi dedim 2 tane anası babası belli olmayan 2 eleman scooter motoru mecidiyeköy darcan sokaktan kaydırarak götürüyorlar diyorum adam bana motorun plakasını soruyo,ha oldu hırsızı durdurup bi de plaka sorsaydım,zaten götüremediler disk kilidi varmış,bana kalsa çekip vururum ama dedim ya adam yerine koyarlar ondan sonra,

çok geçmiş olsun

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)