Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankarada Motoru çalınanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fym fy 250
    Slm Arkadaşlar Bilindiği Gibi Motorum çalındı Hala Araştırıyorum Ankarada Bu Gün Sincandaydım Hazırlıksız Gittim Araba Falan Yoktu Yaklaşık Yarım Saat Yürüdüm Sincan Sanayinisinin Içinde Köşe Bucak Kuytu Bir Yerde Trafik Otoparkı Var Oraya Baktım Belki Inanmayacaksınız Artık Otoparktan çok Mezarlık Olmuş Araçlar Için Orası Envayi çeşit Motor Vardı Bir çoğu Tescilsiz Plakası Yok Falan Hatta Ağlamak Istedim Bir Ara Gördüklerim çok Zoruma Gitti Sanki El Malı Gibi Atmışlar Motorları üst üste Hırpalamışlar Arabaların Kamyonetlerin Yanlarına Sıkıştırmışlar Parça Parça Olmuş Bazıları Hatta Bir Yerde 20 Kadar Motorun üzerine Araba Koymuşlar Yer Yok Bahanesiyle Daha önce Ankarada Motorum çalındı Falan Filan Diyen Varsa Gördüklerimi Ben Kaldırrım Yüreğime Güveniyorum Diyorsa Bence Bir Gidip Baksın.

Ayrıca Oradaki Görevlilere Sordum Plakasız Motor Gelince Ne Yapılıyor Diye Valla şu Kağıda Yazıyoruz Tescili Yok Aracın Diye Bir Iki Gün Sonra Kağıtta Kay Boluyor şimdiye Kadar Biz Kimseye çalıntı Motor Var Diye Haber Vermedik Dediler Ağzım Açık Kaldım. Allah Yardımcımız Olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150 ZC
    arkadaşlar bu konuda tüm herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum bu bizim başımızada gelebilir.
    alarım şart kilit yeterlı olmuyor artık . . umarım son olur.

Motosikleti
    fym fy 250
    Abicim çok Iyi Demişsin Valla Alarm şart Ama Kesin Kapalı Garaj Lazım Bu Arada Trafik Otoparklarına Giden Arkadaşlar Gördükleri Motor Ların Modellerini Falan Yazsa Motorunu Kaybeden Arkadaşlar Için çok Daha Iyi Olacak Haklımıyım Hatta Foto Falan Ekleseler Mükemmel Olur Diyorum Katılan Varsa Buyursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)