Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 bs 2514 mondial 125 zn motorum calındı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar ılk mesajımın boyle kotu bi konuyla olması cok can sıkıcı

2007 model mondial 125 zn motorum calındı motorum sıyah beyaz dama kaplı arkasında canta olan hatta canta altlıgı kendı el yapımı kaynaklı falan bısey emınım o sekılde baska bı aparat yoktur bu arada istanbul kagıthanede oturuyorum hürriyet mahallesinde umarım bı goren olur :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun arkadaşım umarım bulunur. Çoğumuzun kabusu bu işte Nasıl çalındı, nereden çaldılar? Tedbir almamışmıydın çalınmaya karşı? Bürokrasi işlemlerini yaptın mı, polise bildirme falan?

Motosikleti
    mondial 125 zn
    bı zn cı olarak gecmıs olsun arkadasım !
    resımlerı varsa koyarsan daha ıı olur tanımak acısıdan.. plaka sokulmus tur.
    sen gereklı ıslemlerı yapta karakolda nolur nolmaz
    _______ gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY ______

Arkadaşım geçmiş olsun fakat motorun resimlerini ekle bir anca önce.

malesef motorumun hıc resmı yok ıkı gun oluyo polıse falan haber verdım bu arada da cevremi arastırdım gırmedıgım delık kalmadı
    aslında suc bıras da bende ıkı gun once ıftara zar zor yetıstım motorumu kılıtlemedım yemekten sonrada agırlık coktu ve motorumu kılıtlemeye usendım gece sahura kalktıgımda motorum yoktu ılk ısım 155 i aramak oldu gelıoruz falan dedılıer bıras bekledım baktım olmıcak hemen caglayan karakoluna gıttım vs. vs.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun.çok üzücü birşey yaa

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

ya çalan adam plakasını üstünde bırakır mı hiç

bırakır yada bırakmaz elımde sızlere ıletebılecegım bılgılerı ıletmeye calısıyorum
    mesela arka cantayı sokseler bıle sısy barı kesmıstım yanı benım motoruma has ozellıkler motorum sele altı komple damalı yapıstırma sokseler bıle ızı cıkmıyo 9000 km de egerkı calan kısı suan kullanıosa kaskımıda takıodur yarı kapalı kırmızı bol cızıklı (darbeli gibi) onuda hatta sıyah nazı kaskımı da goturduler

umarım hıcbırınız yasamazsınız evım 2. katta gece motorumu penceremın altında bırakıodum o gece sahurda sıgara ıcmeye cama cıktıgımda motorumun yerınde olmadıgını gorunce cok kotu oldum yutkunamadım ya ınanın maddı degerı hıcde onemlı degıl hepı topu 1000 ytl ama cok emek vermıstım cok sevıyodum bı anda yok oldu

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    umarım bulunur
    MT ANTALYA

Alıntı TTKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakır yada bırakmaz elımde sızlere ıletebılecegım bılgılerı ıletmeye calısıyorum
    mesela arka cantayı sokseler bıle sısy barı kesmıstım yanı benım motoruma has ozellıkler motorum sele altı komple damalı yapıstırma sokseler bıle ızı cıkmıyo 9000 km de egerkı calan kısı suan kullanıosa kaskımıda takıodur yarı kapalı kırmızı bol cızıklı (darbeli gibi) onuda hatta sıyah nazı kaskımı da goturduler

umarım hıcbırınız yasamazsınız evım 2. katta gece motorumu penceremın altında bırakıodum o gece sahurda sıgara ıcmeye cama cıktıgımda motorumun yerınde olmadıgını gorunce cok kotu oldum yutkunamadım ya ınanın maddı degerı hıcde onemlı degıl hepı topu 1000 ytl ama cok emek vermıstım cok sevıyodum bı anda yok oldu
    Anlıyorum çok üzücü. ne diyimki tekrar geçmiş olsun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gecmiş olsun arkadaşım... İnşallah bulursun en yakın zamanda
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Geçmiş olsun.

Keşke bir fotoğrafı olsaydı. Hem plakası sökülmüş olacak hem de fotoğrafı yok.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    normal adı üstünde kagıthane! bi gün motorum o taraflarda yolda kalmıştı eski scuterim bıraktım kaldırımın yanına eve geldim arkadaşlara söledim dediler motor nerde kaldı kagıthane deyince hadi cabuk durma gidiyoz cekip getirelim dediler la noluo bişi olmaz dedim olm calarlar kamyona koyar götürürler sen ne dion dediler aynen aga oralar fena sakat senin durumuna çok üzüldüm o motoru parcalamışlardır calıpta öle binmezler keşke kilit fln taksaydın üzüldüm

arkadaslar motorumu buldum bu konuyla ılgılenen herkese cok cok tsk ler ederım

hepınız dikkat edın gercekten cok uzucu bı durum umarım kımsenın basına gelmez

hadı kendınıze ıyı bakın

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı TTKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu buldum bu konuyla ılgılenen herkese cok cok tsk ler ederım

hepınız dikkat edın gercekten cok uzucu bı durum umarım kımsenın basına gelmez

hadı kendınıze ıyı bakın
    Çok sevindim ya Nasıl bulundu nerdeymiş biraz olayın detaylarını versene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)