Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

çalıntı motor var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    arkadaşlar kocaeli körfez otoparkında sarı 600 f bir motor var. motoru kendim gördüm 34 plaka. polisler çalıntı olduğunu öğrendikleri için bağlamışlar halanda orda duruyor. duyrulur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    umaırm sahıbı bır anca bulunur. bir yönden kötü bır yonden iyi durum

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kim bilir kimin, ahhhh ahhhh, ne üzücü..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polis motorun sahibini bulamıyorsa çok fena.Plakasını sorgulasalar sahibiyle ilgili gereken tüm ayrıntılara ulaşırlar aslında.BUnu yapmazlarsa ben sahibiyim deyip ilk gelenede motoru verebilirler gibi geliyor bana.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    yani bencede öyle DarkDiamond.. Polis Nasıl Bulamıyo ki SAhibi... O zaman Sahibi Benim Abi :D
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis motorun sahibini bulamıyorsa çok fena.Plakasını sorgulasalar sahibiyle ilgili gereken tüm ayrıntılara ulaşırlar aslında.BUnu yapmazlarsa ben sahibiyim deyip ilk gelenede motoru verebilirler gibi geliyor bana.
    motor ile oynanmış arkadaşlar galiba şase ve motor numarasından anlaşılmış çalıntı olduğu.. 600 f çaldıran arkadaşlar gidip baksınlar belkide boyası değişmiştir.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    .........................güncel................... .........
    O BİR HAYATTIR

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ile oynanmış arkadaşlar galiba şase ve motor numarasından anlaşılmış çalıntı olduğu.. 600 f çaldıran arkadaşlar gidip baksınlar belkide boyası değişmiştir.
    O zaman forumu okuyan bir arkadaştır inşallah.

Hoş bu söyleyeceğim amerikan filmlerinde olur ama belki bizdede başlamıştır;Tüm çalıntı 600F sahipleri tespit edilip motorun belirleyici bir öezlliği sorulduktan sonrada teslim edilebilir.Ayrıca İTÜ'de silinmiş şasi veya motor numarasını tespit edebildiklerinide biliyorum ama oda uzun iş şimdi.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kocaeli körfez otoparkında sarı 600 f bir motor var. motoru kendim gördüm 34 plaka. polisler çalıntı olduğunu öğrendikleri için bağlamışlar halanda orda duruyor. duyrulur.
    bi plaka versene abicim..........
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

@loft

arkadaşım rica etsem bana yardımcı olurmusun bundan 6 ay önce sarı 600 f im çalınmıştı bu bahsettiğin olabilir bu bahsettiğiniz körfez otoparkı nerede kocaelinin neresinde detaylı olarak bahsedersen çok sevinirim

motorum çalındıktan sonra bir ümit çıkmayınca epeydir bakmamıştım foruma bu gün girdim tesadüf gördüm bir zahmet yardımcı ol allah rızası için

Motosikleti
    Mondial RF
    arkadaşlar motor çalıntıymış benim sahibi diyip çıkana polis yada görevli kişi "ha sensin sahibi ozman al bakalım motorunu"mu diyecek elbet ruhsat belge bişey ister değilmi?
    [B]I'm a new [COLOR="Red"]kid[/COLOR] on the bloc ![/B]

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Peki bu adamlar bizim plakamızla, motor ve şasi numaramızla neden bu kadar uğraşıyorlar...?

Düzenli çalışan bir kayıt sistemleri yoksa, buldukları bir çalıntı vasıtayı tanımlayamıyorlarsa neden bu kadar evrak , kayıt, bürakrasiye boğuyorlar ortalığı....?
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    " AK "
    @ loft

olm adamı ........' ndan çatlatırsın hee...wersene plaka herkes bi nefes alsın...alınacak aksiyon belli olsun...AAAAAAA avkan65 yerine ben daha çok stres oldum...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Alıntı 34_AK_027 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ loft

olm adamı ........' ndan çatlatırsın hee...wersene plaka herkes bi nefes alsın...alınacak aksiyon belli olsun...AAAAAAA avkan65 yerine ben daha çok stres oldum...
    yarım sattir o bölgedeki karakolları arıyorum 3 tane karakol varmış o bölgede 3 üde bizde böyle bir olay yok diyor ..

loft şuan offline galiba bir girsede biraz bilgilendirse allah rızası için mesajı gördüğüm andan beri başka bir şey düşünemiyorum

loft un bahsettiği otoparka ulaştım ismi belde otoparkıymış belediye ye ait telefona bir vatandaş çıktı derdimi anlatmaya çalıştımı diyorki burada 2 senedir bağlanmış yakalanmış motorlar var sizinki ne dir falan dedi anlattım modeli markasını rengini bakarız dedi yarım ağızla siz yarım saat sonra arayın dedi ,peki dedim polislerin bağladığı yakaladığı araçların sahipleri araştırılmıyoruki o kadar sene orda yatıyor motorlar dedim adam pişkinlikle polis vatandaşa bakarız der sonra öyle kalır diyor

la havle ve la kuvvete illa bilah yaw benim canım memleketim
    Allah kimseyi bu memlkette mağdur duruma düşürmesin...

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bizim siteden birisinin sarı 600f çalışmıstır dıye bir ilanını hatırlıyorum sanki umarım sahıbı ortaya çıkar.

ilanı buldum

ilan sahibi ---avkan65----

12/9/2007 çarşamba gecesi ikamet etmiş olduğum kağıthane başak konutlarındaki evimin önünden park halindeki motorum çalınmıştır

TEL NO : 0535 3257303

34 SLN 10 plakalı sarı renkte honda cbr 600 f 2001 model motor no: PC35E2231251
    şasi no : JHPC35E01M205525

BULAN VEYA GÖRENLERE 3000 YTL MUKAFAT VERECEĞİM

TEL NO : 0535 3257303
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @avkan65 Arkadaşım sen şuan neredesin...
    İstanbulda değilsin bile bir tanıdığını yolla..Yok istanbuldaysanda
    sen karakolu neye arıyorsun ki...Direk otoparka gidip baksana...

@Loft kardeşim sende bi topic açmışsın..Bu ne biçim bilgilendirmek yaw...

Net bir şekilde plakasını verseydin ya...Baksana çalıntı olduğunu bildiğine göre
    demekki ilgilenmişsin...Plakası nedir...Bekliyoruz..Yaptın bir iyilik.Bari tam olsun
    paşam...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @avkan65 Arkadaşım sen şuan neredesin...
    İstanbulda değilsin bile bir tanıdığını yolla..Yok istanbuldaysanda
    sen karakolu neye arıyorsun ki...Direk otoparka gidip baksana...

@Loft kardeşim sende bi topic açmışsın..Bu ne biçim bilgilendirmek yaw...

Net bir şekilde plakasını verseydin ya...Baksana çalıntı olduğunu bildiğine göre
    demekki ilgilenmişsin...Plakası nedir...Bekliyoruz..Yaptın bir iyilik.Bari tam olsun
    paşam...

Arkadaşım istanbul zincirlikuyuda çalışıyorum şuan 3 gün önce ev taşıma izni aldım bu gün de bunun için izin alsam işimizden oluruz ha dediğinde çıkamıyorumki nerden baksan orası 80 km ancak yarın gidebilirim fakat bir ön bilgi alayım dedim otoparktaki adamdan neyin nesi neyin fesi diye ama tam bir odun çıktı karşıma duyarsız insanlıktan nasibini almamış biri ....
    şuan gözlerim kan çanağı oldu öyle doluyumki bu memlkete ve böyle insanlarına
    Allah kimseyi mahdur etmesin gerçekten ateş düştüğü yeri yakıyor bir tane daha alacak durumda olsaydım bu kadarda kafa yormazdım yaşım 42 ve uzun zamandır o motorun hayalini kurup para biriktiriyordum sonunda geçen sene temiz bir tane 2. nci el aldım 4 ay bile kullanamadan çaldılar malesef

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piyasada fazla sarı renklı 600 f olmadıgından aklımda kalmış senın motor. umarım senın motorundur. motoruna kavuşursun.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım istanbul zincirlikuyuda çalışıyorum şuan 3 gün önce ev taşıma izni aldım bu gün de bunun için izin alsam işimizden oluruz ha dediğinde çıkamıyorumki nerden baksan orası 80 km ancak yarın gidebilirim fakat bir ön bilgi alayım dedim otoparktaki adamdan neyin nesi neyin fesi diye ama tam bir odun çıktı karşıma duyarsız insanlıktan nasibini almamış biri ....
    Allah kimseyi mahdur etmesin gerçekten ateş düştüğü yeri yakıyor bir tane daha alacak durumda olsaydım bu kadarda kafa yormazdım yaşım 42 ve 30 yaşından beri o motorun hayalini kurup para biriktiriyordum sonunda geçen sene temiz bir tane 2. nci el aldım 4 ay bile kullanamadan çaldılar malesef
    zor bir durum yaşayan bilir, umarım sizindit motosiklet..
    eğer topic i açan arkadaştan ses çıkmazsa izmit teki yeddiemin li otoparkları polise sorup araştırmanızı öneririm
    GKN MOTORS

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kimseyi mahdur etmesin gerçekten ateş düştüğü yeri yakıyor bir tane daha alacak durumda olsaydım bu kadarda kafa yormazdım yaşım 42 ve 30 yaşından beri o motorun hayalini kurup para biriktiriyordum sonunda geçen sene temiz bir tane 2. nci el aldım 4 ay bile kullanamadan çaldılar malesef
    Bak sen benden yaşça büyüksün abim..Benim yaş(36)..Büyük geçmiş
    olsun öncelikle...Seni anlıyorum...
    Tanıdığın bir polis arkadaş varsaveya direk olarak orada bulunan bir trafik ekibine
    git..Elinde çalındığına dair evrağınla beraber...İşte o otoparkın ismini ver..
    ''Duyum aldım..O makina benim ki olabilir..Gidip bakalım ''de..Yardımcı
    olurlar..
    .( Bu senin en doğal hakkın. Ve bunu yerine getirmekte emniyet mensubu
    olarak (bende dahil) görevimiz..
    )

Dipnot: Çalıntı esnasında sizden soruyorlar ya '' şüphelendiğiniz biri varmı '' diye..İşte ona istinaden hakkını arayabilir..Hatta ''benim motosikletimin o otoparkta
    olduğundan şüpheleniyorum'
    ' diyebilirsin...İnşallah o makina senin
    makinandır ve inşallah fazla bir hasarı yoktur..Kolay gelsin.

Hiç bişeyde yapamıyorsan 155'i ara, otoparkın önünden..Bu konuyu merkeze
    bildir..::bege::

Yak bir sigaranı..Sigaran bitmeden bir ekip yanında biter..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)