Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

çalıntı motor var

Motovento
    REKLAM ALANI
    selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    valla çok sevindirici bir haber umarım bidaha başına aynı şey gelmez allah hepimizi korusun lanet olası hırsızlardan
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cidden film gibi soluksuz okudum.Mahsustan son sayfaya en son baktım.Hayırlı uğurlu olsun.

Yalnız beni rahatsız eden eğere emniyet müdür yardımcısı tanımasaydın çok beklerdin gibi geliyor bana.Buda ülkemizdeki bürokrasinin bahtsızlığı:(

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar ,sonunda kavuştum motoruma
    mutluluğumu tarif etmem mümkün değil sanki yeni bir motor almış gibiyim
    Topiğin başlangıcından beri bana moral desteklerini ve iyi niyet temennileri esirgemeyen arkadaşlara içten teşekkürlerimi sunarım.
    Temennim Allah kimseye böyle bir sıkıntı yaşatmasın ,mağdur olan kişilerde en yakın zamanda benim yaşadığım mutluluğu yaşatsın hepinize kazasız belasız günler dileğiyle,görüşmek üzere

** resmi kaldırmak zorunda kaldım sanırım sayfa açılırken problem yaratıyor**
    çok sevindim ya motorun cayır cayır yanıyor valla hayırlı olsun. motor nasıl durumdaydı? hırsızlar hırpalamışmı çok??

uwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf-150
    Bugun Aldıgım en sevindirici olay sanırım bu.
    Asla Birilerinin Umudunu Kırma,
    Belki Sahip Olduğu Tek Şey O'dur

allah bir daha bu acıyı yaşatmasın hayırlısı ile.motorunu doya doya kullan.kasko ve önlem almada geç kalmaman dileğiyle

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Gözün aydın.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Darısı diğer motoru çalınan arkadaşlarımızın başına diyorum. İnşallah onlarda en kısa zamanda motorlarına kavuşarak mutluluklarını bizle paylaşırlar.

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar ,sonunda kavuştum motoruma
    mutluluğumu tarif etmem mümkün değil sanki yeni bir motor almış gibiyim
    Topiğin başlangıcından beri bana moral desteklerini ve iyi niyet temennileri esirgemeyen arkadaşlara içten teşekkürlerimi sunarım.
    Temennim Allah kimseye böyle bir sıkıntı yaşatmasın ,mağdur olan kişilerde en yakın zamanda benim yaşadığım mutluluğu yaşatsın hepinize kazasız belasız günler dileğiyle,görüşmek üzere

** resmi kaldırmak zorunda kaldım sanırım sayfa açılırken problem yaratıyor**

Hayırlı uğurlu olsun, kaçan balık büyük olurmuş, aman bundan sonra beraber yat ki huzurlu olasın.

Senin adına çok sevindim

kivanckaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp '00
    Tebrik ederim, hayırlı uğurlu olsun...

Darısı biz mağdurlara. Benim de scooterım çalınmıştı yaklaşık 2 sene önce. Halen bulunmasını dilerim. Markete gidip gelirken, kısa mesafelerde çok iş görürdü...
    Honda 00' XL650V Transalp, Honda 05' Nx4 Falcon, Honda 04' XL 200 - Satıldı

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    hadi gözün aydın darısı bütün çalınan motorların başına duyarlı kardeşimiz loft tada ayrıyeten çok teşekürler kendim motorumuş gibi sevindim arkadaşlar butür şeylerde duyarlı olalım sitemizde bu form çok önemli en çok okunması gereken sayfa çalıntı topiklerine dikat edelim belki bizde bu madur arkadaşlarımıza yardımcı oluruz şerefsizlere meydan bırakmıyalım tekrar geçmiş olsun saygılar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)