Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

çalıntı motor var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki er 6 n 2006
    nerdesin be loft bütün herkes seni beklıo ya....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    dizi takip eder gibi izledigim tek topik bide mutlu sonla bitse tam super olacak..

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gvnzglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dizi takip eder gibi izledigim tek topik bide mutlu sonla bitse tam super olacak..
    Abi; @loft kardeşimiz özelden mesaj atmış arkadaşa..Ama bizleride biraz bilgilendirmeliydi diye düşünüyorum..

Valla Brezilya dizisi gibi olduk yyaw...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    şimdi reklamlar :

delikanlı motorcular Kask taşır yanında

------------------------

en geç pazartesi bilgi vercem arkadaşlar sizlere..

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    hadi hayırlısı bakalım,gelişmeleri merakla bekliyoruz, konuyu güncel tutalım
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

arkadaşlar hepinize selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum biliyorsunuzki loft nikli arkadaşımızın bu forumda yazdığı izmit körfez otoparkında sarı honda cbr var mesajı üzerine yaptığımız görüşmeler ve araştırmalar neticesinde bahsi geçen izmit körfez otoparkındaki motorun bizzat izmite giderek ,motor üzerinde yapmış olduğum tespit ve gözlemlerim neticesinde benim motorum olduğuna kesinlikle kanaat getirilmiştir sizlerle bu sevincimi paylaşmanın yanı sıra başta loft nikli arkadaşıma ve motorun yakalanmasına sağlayan polis memuru onur beye şükranlarımı sunar teşekkür ederim iyiki varsın loft iyiki varsın memur onur bey allah razı olsun emeği geçenlerden sizi ömrüm boyunca unutmayacağım,motorun bana ait olduğunu tespit ettikten sonra izmit asayiş şubesi hırsızlık masası ekiplerinin yardımı ile gerekli kanuni işlemler başlatılmıştır motorun şasi ve motor numaralarının taşlanarak silinmesi neticesinde anında motoru devralamadım fakat memur arkadaşların bana bahsettiği olaya istinaden motorum bir kaç kanuni işlem neticesinde bana teslim edilecektir o günü sabırla bekliyorum . Bu olaylar neticesinde bu gün izmitten istanbula dönerken yol boyunca hüngür hüngür ağladım sanırım beni anlıyorsunuzdur Allah kimseye böyle bir acı ve sıkıntı vermesin .Yine tekrarlıyorum başta bizlere bir takım paylaşımlar yapmamıza imkan veren motorsiklet.net sitesine ,bizzat motorun bağlanmış olduğu yere kadar gelme lutfunda bulunan loft arkadaşıma ve konu gündeme geldikten sonra iyi niyetli dileklerini esirgemeyen tüm motorsikletim .net üyelerine en içten dileklerimle şükranlarımı sunar teşekkür ederim
    Allah cümlenizden razı olsun hepinizi kazadan beladan korusun sevdikleriniz bağışlasın ,bu satırları yazarken hayatımın en duygulu dakikalarını yaşayaraktan satırlarıma son veriyorum görüşmek üzere sevgilerim ve saygılarımla,

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum biliyorsunuzki loft nikli arkadaşımızın bu forumda yazdığı izmit körfez otoparkında sarı honda cbr var mesajı üzerine yaptığımız görüşmeler ve araştırmalar neticesinde bahsi geçen izmit körfez otoparkındaki motorun bizzat izmite giderek ,motor üzerinde yapmış olduğum tespit ve gözlemlerim neticesinde benim motorum olduğuna kesinlikle kanaat getirilmiştir sizlerle bu sevincimi paylaşmanın yanı sıra başta loft nikli arkadaşıma ve motorun yakalanmasına sağlayan polis memuru onur beye şükranlarımı sunar teşekkür ederim iyiki varsın loft iyiki varsın memur onur bey allah razı olsun emeği geçenlerden sizi ömrüm boyunca unutmayacağım,motorun bana ait olduğunu tespit ettikten sonra izmit asayiş şubesi hırsızlık masası ekiplerinin yardımı ile gerekli kanuni işlemler başlatılmıştır motorun şasi ve motor numaralarının taşlanarak silinmesi neticesinde anında motoru devralamadım fakat memur arkadaşların bana bahsettiği olaya istinaden motorum bir kaç kanuni işlem neticesinde bana teslim edilecektir o günü sabırla bekliyorum . Bu olaylar neticesinde bu gün izmitten istanbula dönerken yol boyunca hüngür hüngür ağladım sanırım beni anlıyorsunuzdur Allah kimseye böyle bir acı ve sıkıntı vermesin .Yine tekrarlıyorum başta bizlere bir takım paylaşımlar yapmamıza imkan veren motorsiklet.net sitesine ,bizzat motorun bağlanmış olduğu yere kadar gelme lutfunda bulunan loft arkadaşıma ve konu gündeme geldikten sonra iyi niyetli dileklerini esirgemeyen tüm motorsikletim .net üyelerine en içten dileklerimle şükranlarımı sunar teşekkür ederim
    Allah cümlenizden razı olsun hepinizi kazadan beladan korusun sevdikleriniz bağışlasın ,bu satırları yazarken hayatımın en duygulu dakikalarını yaşayaraktan satırlarıma son veriyorum görüşmek üzere sevgilerim ve saygılarımla,

şaka gibi vallahi...helal olsun...hayırlı uğurlu olsunn...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

@mete_han

çok teşekkür ederim allah razı olsun valla şu saatlerde hala sevinç gözyaşları döküyorum çok dolmuşum

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Çok güzel bir haber... En kısa sürede teslim alırsın inşallah...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir haber... En kısa sürede teslim alırsın inşallah...
    saolasın kardeşim sanırım 10 -15 günlük bir süreç var önümde ya sabır inşallah hayırlısı ile kavuşacağım motoruma

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ya birader bugün akşam üzeri arkadaşlarla konuştuk senin motoru acaba ne yaptı diye motosikletine kavuşmana çok sevindim allah kaza bela vermesin umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsın
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper bir haber...darısı motoru çalınmış olan diğer arkadaşların başına.

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hadi gözün aydın yaa... inşallah bi an önce teslim edlir motorun.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    super valla.... allah bidaha ayirmasin artik unutma ALLAH SEVDIGI KULUNUN ESSEGINI ONCE KAYBETTIRIR SONRA BULDURURMUS

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya birader bugün akşam üzeri arkadaşlarla konuştuk senin motoru acaba ne yaptı diye motosikletine kavuşmana çok sevindim allah kaza bela vermesin umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsın
    çok saol kardeşim çok saolun arkadaşlar inşallah benim gibi mağdur duruma düşmüş olan arkadaşlarında sonu böyle sevinçle bitsin hiç kimse boynu bükük kalmasın lütfen kendinize iyi bakın ve sevdiklerinizi düşünerek kullanın motorlarınızı allah sizleri korusun acı keder ve kaza beladan uzak tutsun yolunuz daima açık olsun ..

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözün aydın dostum. kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    ==============================
    ==============================

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Vay be demek senin motormuş. Çok sevindim ya. Loft helal olsun sana... Avkan gözün aydın artık daha dikkatli olursun Çok geçmiş olsun. Darısı diğer motorunu arayanların başına.
    Okan ACAR

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hade hayırlı olsun bari yeniden diyelim paşam..

Valla buna çok sevindim be..Ohhhh...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

ya allah razı olsun beyler valla hakim olamıyorum bu nebiçim bir dıuygudur hakim olamıyorum göz yaşlarıma sanırım bu gece benim için çok uzun olacak zaten uyku falan kalmadı bende ne yapacağımı şaşırdım ya arkadaşlar biliyormusunuz bu loft arkadaşın duyarlılığı nasıl bir gelişmeye sahne oldu sanırım yüce rabbim beni sevindirdiği kadar vesile olan bu arkadaşımızıda ömrü boyunca sevindirecektir Loft gerçekten ben iyi bir adamım ve sen vesile olsun bu olaya Allah tuttuğunu altın etsin bazı temeniller hiç bir şey le ölçülemez saol bu arada geleceğim motoru aldıktan sonra mekanına iyi bir dost kazandınız sanırım bende iyi bir dost kazandım

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    cok sevdim ben bu siteyi gercekten cok

paylaşım ne guzel bişey ya... Motoruna uzanan eller kırılsın bidaha sizi kimse ayırmasın gecmiş olsun ve gule gule kullan
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)