Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorum çalındı honda cbx 250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    merhabalar benim 01/08/2007 Tarihinde motorum çalındı saat 04:00'te
    34 vs 3874 plakalı 2004 model kırmızı renk honda twister marka motorsikletim çalınmıştır.motorun çalındığı sabahı bahçelievler polis merkezi amirliğine hırsızlık ile ilgili tutanak tutdurdum tel iş :0212 440 40 00 cep 0538 287 16 62

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    1 hafta içerisinde bu kaçıncı. Bi dümenler dönüyor ama yakında çıkar kokusu. Bu köpekler resmen çete olmuş. Geçmiş olsun, inşallah bulunur...
    Okan ACAR

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçmiş olsun
    sipariş üzerine alıyolar motorları oro... çoocukları
    az çok bişeylerden haberimiz var
    bizimde makinalarımız gitti
    benim çalıntı topiğimden takip edebilirsin ordan bulduğum bilgileri yazıyorum..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    direksiyon kilidi ve motorun çalıştırmak için ne gibi yöntemlere başvuruyorlar..anahtarı olmadan tabiki 250 twister honda motor..

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    sipariş üzerine alıyolar motorları oro... çoocukları
    az çok bişeylerden haberimiz var
    bizimde makinalarımız gitti
    benim çalıntı topiğimden takip edebilirsin ordan bulduğum bilgileri yazıyorum..
    baktım 34 tj 0833 plakan değilmi

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    geçmiş olsun arkadaşım...umarım kısa sürede sağa sağlim bunulur dicem ama biraz parayona olur sanki bu bu arada 1 ay sonra başlık açmışsın keşke çalındığı gün açsaydın belki bir gören duyan olurdu...bu arada motobike gürcan'a da bir uğrayıp motorun bilgilerini vermeni öneririm...bahçelievler civarı 2.elin kalbi onda atar çünkü...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    HONDA 250 CBX

slm

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım...umarım kısa sürede sağa sağlim bunulur dicem ama biraz parayona olur sanki bu bu arada 1 ay sonra başlık açmışsın keşke çalındığı gün açsaydın belki bir gören duyan olurdu...bu arada motobike gürcan'a da bir uğrayıp motorun bilgilerini vermeni öneririm...bahçelievler civarı 2.elin kalbi onda atar çünkü...
    tarihte bir yanlışlık yapmışım bugün sabaha karşı saat 04:00'te çalındı..01/08 yerine 01/07 yapmışım

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motobike gürcan'a başvurdum fakat kendileri savcılığa başvurmamı benim açımdan daha iyi olaçağını söylediler..savcılık bulunması konusunda işi daha hızlandırır dediler.motorunuz motor mafyasının eline düşmüşse parçalayıp satarlar.buda bulunmasını zorlaştırır..öteki türlü cete küçük capta çalışanların işi ise eğer bir ihtimal bulunur dediler...

Motosikleti
    R1
    gürcana uğramana gerek yok
    o şeker temiz düzgün bi adamdır
    ben bugün yanındaydım
    haberi yok bişeyden
    direksiyon kilidi hiçbi işe yaramaz
    disk kilidide
    asma kilitte
    alarmda
    hepsi 20 saniyelik iş,
    motorunu hırsızdan korumak isteyen kapalı yere koyucak kardeşim
    açıkta olan her türlü makina riskte...
    GKN MOTORS

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne gunlere kaldik yarabbim.. Artik teypten, arabadan vazgectiler, motorlara dadandilar.. Gecmis olsun hocam..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    benim motorda kapının önünde kapalı yerim yok Allah korusun yaa ne şerefsiz insan bunlar eceli olur inşallah o motor geçmiş olsun kardeşim

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Geçmiş olsun...

Bu ne yaaa, adamlar saldırıya geçmiş.Dikkat edin arkadaşlar.Özelliklede istanbul'dakiler...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    R1
    Alıntı yzfomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda kapının önünde kapalı yerim yok Allah korusun yaa ne şerefsiz insan bunlar eceli olur inşallah o motor geçmiş olsun kardeşim
    ya bırakma işte kapıda
    şimdi çok uzak gelir sana
    bişi olmaz dersin çalındıı zaman anlarsın anyayı konyayı..!
    apartmanının içine sok binaya sok evine sok
    yan binaya bırak otoparka bırak
    ama dışarda bırakma....
    GKN MOTORS

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    ya bu devletin elektronik ve digital sistemlerden teknoloji özürlülüğü nedir ya?
    sistemde hala çalıntı gözükmüyor.. herhangi bir çevirme olsa sahte ruhsat vs bişekildegeçip gidecek.

Geçmiş olsun arkdaşım umarım sağ salim bulunur..

Motosikleti
    R1
    o çalıntı görünüyodur
    internet sitesi 3 günde bi güncelleniyo..
    GKN MOTORS

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Allahım ya kaçıncı bu Geçmiş olsun
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

Çok Üzgünüm Arkadaşım..

Çok Üzünüm İnan
    Benim ve bir kaç arkadaşımında aynı gün motorları çalındı.. ve inanırmısın polis hiçbişey yapmıyor ...
    biz 2 arkadaş heryere haber saldık her şartı zorladık ve devam ediyoruz ikimizin motoruda aynı anda aynı güzerkahtan çalındı ve bugün 3.gün ve yaklaştık sayılır inşallah bulacağız biz motorlarımızı ama inan çok zorlanıyoruz ..,,,
    umarım çabucak bulunur motorun ama inan fazla yapacak bişey yok
    ama yinede yardımımız olacaksa esirgemeyiz msj atabilirsin...

bazı arkadaşlar bu işin ciddiyetinde değiller sanırım...
    3 gündür öğrendiklerimi inanın paylaşmak isterdim burada ama kimsenin hevesini kursağında bırakmak istemem..fakat inanın geyik yapılacak bir konu değil allah kimseye vermesin böyle bişeyi..
    benim içim yanıyor ve tüm bu haldeki arkadaşlarımın acısını paylaşıyorum ve elimden gelen desteği vermeye hazırım...

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Arkadaşlar geçmişler olsun. İnşallah bulunur motorlarınız. O kansızlarında köküne kibrit suyu... Ama bişey sorcam, şu masterlock vb. fiyatları yaklaşık 70-200YTL arasında değişen kilitlerden takılımıydı sizin motorlarda?? Bunu acilen merak ediyorum?? Çünkü şöyle bi doğru olduğuna inandığım kavram var, ne kadar çok uğraştırıcı şey görürse hırsız onu es geçermiş. Daha rahat çalınanını ararmış. E bu kilitlerde kesmesi veya maymuncukla açması zor ise sağlam bir demirede bağlandıysa bununla uğraşmak istemeyecektir. Burkadi motoru çalınan kardeşlerim böyle pahalı kilitler kullanırlarmıydı??
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

Motosikleti
    HONDA 250 CBX

TEKRAR bak istersen

Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu devletin elektronik ve digital sistemlerden teknoloji özürlülüğü nedir ya?
    sistemde hala çalıntı gözükmüyor.. herhangi bir çevirme olsa sahte ruhsat vs bişekildegeçip gidecek.

Geçmiş olsun arkdaşım umarım sağ salim bulunur..
    tekrar kontrol ediniz düzeltilmiş ............
    34 VS 3874

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı DISTORTEDMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçmişler olsun. İnşallah bulunur motorlarınız. O kansızlarında köküne kibrit suyu... Ama bişey sorcam, şu masterlock vb. fiyatları yaklaşık 70-200YTL arasında değişen kilitlerden takılımıydı sizin motorlarda?? Bunu acilen merak ediyorum?? Çünkü şöyle bi doğru olduğuna inandığım kavram var, ne kadar çok uğraştırıcı şey görürse hırsız onu es geçermiş. Daha rahat çalınanını ararmış. E bu kilitlerde kesmesi veya maymuncukla açması zor ise sağlam bir demirede bağlandıysa bununla uğraşmak istemeyecektir. Burkadi motoru çalınan kardeşlerim böyle pahalı kilitler kullanırlarmıydı??
    Dostum benim motor geçen sene açıkta bıraktığım için çalınıyordu az kalsın o dediğin masterlock un en pahalı çelik halatından vardı ve bir de disk kilidi vardı.

Çelik halat 3 ya da 4 yerinden zorlanmıştı zorlandı dediğim baya bir kesilmişti ama tamamen kopartılamamıştı sonra anladım ki böyle olmayacak evin yakınındaki bir otoparka bırakıyorum o günden beri artık gece her seste motorum mu çalınıyor acaba diye paranoya yaşamıyorum kafam rahat.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende masterlock zincir kilit var.Bi gece baya zorlamışlar ama hem motor scooter hemde mahalle çıkmaz sokak olduğu için fazlaca uğraşamamışlar.Polisde genelde devriye atıyor mahallemizde.Hoş azimle s.ç.n çeliğide keser ya ben ucuz yırttım.Bundan sonrada olmıycak diye bir garanti yok.İnşallah çalınan motorlar bulunur.Herşey poliste bitiyor.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Geçmiş olsun inşallah bulunur motorun.Bu şerefsizlere hiçbir kilit para etmiyor,kamyonetle dolaşıyorlar bunlar arkaya atıp gidiyorlar.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)