Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorum çalındı honda cbx 250 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    valla, ben de şu sıralar hep nöbetçiyim, hep nöbetçiyim. mesaiden geldikten sonra hemen motora bakıyorum, yerinde mi diye. önceden iyiydi iş yerine götürüyordum, ne gözüm arkada kalıyordu, ne de düşüncelerim. , yasak geleli eve bırakıyorum. eğer benim motorum çalınırsa, bana yasağı koyan adamın da arabası ertesi gün çalınır inşallah.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    kendisi gitti resmi kaldı yanıyor içim zenginde değilimki bir daha alıyım

..

.[/B]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    abi nasıl oluyor yaaaaaa hırsızlar bu siteyimi takip ediyor bu hafta içinde kacıncı oldu
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bu ne kardeşim ya. bu kaçıncı hırsızlık motorla biryere çıkasım gelmiyor korkudan. eve sokuyorum motoru korkudan. her akşam aynı eziyet evin kapısından geçirecem diye.
    geçmiş olsun arkadaşım. Umarım tüm arkadaşlarım çalınan motorlarına kavuşurlar. sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ertug001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarihte bir yanlışlık yapmışım bugün sabaha karşı saat 04:00'te çalındı..01/08 yerine 01/07 yapmışım

motobike gürcan'a başvurdum fakat kendileri savcılığa başvurmamı benim açımdan daha iyi olaçağını söylediler..savcılık bulunması konusunda işi daha hızlandırır dediler.motorunuz motor mafyasının eline düşmüşse parçalayıp satarlar.buda bulunmasını zorlaştırır..öteki türlü cete küçük capta çalışanların işi ise eğer bir ihtimal bulunur dediler...

olur mu öyle şey hiç...

disk kilidi de güzel bir önlem nası çıkarcaklar disk kilidi biliosan söle önlemini alalım

her önlem önlemdir.

sen motoruna disk kilidini tak, zincirle bağla, direksiyonunu kilitle, üstüne brandanı geçir, doğru ve kalabalık gözünde bir yere koy. çalınmaz.

bu arada ilk motorumu çaldırmıştım, o sırada disk kilidimi takmamıştım, eminim alarmlı disk kilidim takılı olsaydı o an, çalınmazdı.
    yolun hakkını ver!

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    Alıntı ooo7000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur mu öyle şey hiç...

disk kilidi de güzel bir önlem nası çıkarcaklar disk kilidi biliosan söle önlemini alalım

her önlem önlemdir.

sen motoruna disk kilidini tak, zincirle bağla, direksiyonunu kilitle, üstüne brandanı geçir, doğru ve kalabalık gözünde bir yere koy. çalınmaz.

bu arada ilk motorumu çaldırmıştım, o sırada disk kilidimi takmamıştım, eminim alarmlı disk kilidim takılı olsaydı o an, çalınmazdı.
    (olur mu öyle şey hiç...)
    ne olurmu ??????? yazdığınız yazının bemim yazım ile bir bağlantısını kuramadım..

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Geçmiş olsun bende kapalı garajı olan bi partmanla anlaşmaya çalışıorum , inşallah kabul ederler yoksa benimde çalıntı ilanı vermem an meselesi :( :(
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

Motosikleti
    HONDA 250 CBX

Seni özlüyorum

kendisi gitti resmi kaldı yanıyor içim zenginde değilimki bir daha alıyım

..

.[/B]
    3 AY oldu motorumdan herhengi bir haber alamadım.Yanıyor içim ah be arkadaşlar.bu motor sevdasından vazgecemedim yaa her gün aklıma geliyor.sayısal lotoda vurmuyor kaybettiğimiz zararımızı telafi edelim..ALLAHTAN diliyorum sonsuza kadar motorumu çalan insanlar Yüce RABBİM'izden af dileselerde af etmemesidir.Çünkü ALLAH bağışlayandır.Ama kul Hakkı ile gidenleri Affetmemesidir..Eğer bir gün pişman olupta tövbe ederlerse benden ve tüm çaldıkları kişilerden kul Hakkını helalleşmeleridir.İnşallah ki umarım Bu yazıyı okuyup vicdanları sızlamasıdır.Dağ dağa Kavuşmaz Ama bir gün bu Yazı O insanlara Kavuşur...

Motosikleti
    HONDA 250 CBX

motorum çalındıktan sonra 10 gün sonra bulunuyor.Ve 7 ay otoparkta bekletildikten sonra bana haber veriyorlar.Haber gelmeden öncede başka bir twister alıyorum bir hafta önce bir hafta önce aransaydım motor almama gerek kalmazdı.şimdi 2 tane twister'ım var.en son aldığımı satayorum.her ikisinede yaptığım masraf 1500 ytl' masraf yaptım.
    Çalan kişiler kapkaç işinde kullanırlarken vatandaş telefon ile konuşurken motorla yaklaşan hırsızlar adamın cep telefonunu alıp motor ile uzaklaşıyorlar.tabiki telefonu çalınan kişide boş durmuyor.Ve peşlerine koşuyor ve motorun üstüne atlıyor.hırsızlar ve motor yere devriliyor.Ve motoru ve cep telefonunu bırakıp kaçıyorlar.O bölgeden gecen motorize ekipler duruyorlar.gerçekleşen olayı tutanak hazırlanıyor.motor üzerinde plaka olmadığı için şase numarasından motorun benim adıma kayıtlı olduğu tespit ediyorlar.motoru teslim alan polsiler anlaşma yaptıkları özel otoparka teslim ediyorlar.Ne yazıktırki teslim edenler motor üzerinde plaka olmadığı için otoparkada plakasızdır diye tutanak tutuyorlar.7 Ay otoparkta bekledikten sonra yakıt deposu paslanıyor ve kontak anahtar yeri parçalanmış halde teslim alıyorum.Bu ülkede polis teşkilatın ne kadar vurdum duymaz tavırları bana tam 3000 ytl zarara uğrama neden oluyorlar.
    Siz siz olun motorunuz çalındığı zaman polislerin aramasını beklemeyin civarınızdaki hırsızlık masası ekiplerin olduğu karakolların yakınlarındaki anlaşma yaptıkları otoparklara bir göz atın derim...

En son aldığım motorda bu satıyorum 3000 ytl almak isteyenler sahibinden.com' baksınlar derim...
    İlan no: 7402275

Motosikleti
    Ramzey 150 cross
    Neyse kardeşim, motosikletinin bulunmasına sevindim. Geçmiş olsun. Umarım birdaha başına böyle bir durum gelmez.
    Sibop ayarı:mrgreen:

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    şerefsizlik bu ya onca zaman çalış et didin... sonra elin çiğ süt emmiş evladı onun bunun cocugu alsın gitsin... olcak iş değil anasını satim! bu taraflara gelirse(Trakya tekirdağ muratlı falan) ben yazarım siteye!
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

aynı dertten müzdaribim ertuğ. Umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun.
    çalındığı yerin etrafında güvenlik kamerası varmı iyice bir arşatır. ben güvenlik kamerası buldum ama işe yaradımı dersen, siz bakıosunuz, polisin umurunda değil.
    Bu şerefsizleri elime bi geçirsem, oofff offff!!!
    ÇALINDI!!!!!2007 Hyosung GT250R Turuncu/Siyah
    34 EN 2435, 7040km'de
    (sıfır beş yüz otuz iki) 3040113

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun tekrar.. motosikletin bulunmasına sevindim gerçekten..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Geçmiş olsun hocam bulunmuş sonucda oda sevindirici gene
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    motor bulunmus neyse gecmiş olsun kin dolmuştum topiciğini görünce ama şimdi rahatladım ya..... gözün aydın dostum
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    çok çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur...

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    paramda yokki bi daha alıyım deince tüğlerim diken diken oldu gercekten neyse tekrar geçmiş olsun allah böyle acıyı kşmseye yaşatmasın ewlat acısı gibi olmuştur
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son mesajı okumadan yorum yazmayalaım arkadaşlar. motor bulunmuş ama otoparkta beklemiş 7 ay
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    motoru calınan kişiler en yakın hırsızlık büro ekiplerinin bulunduğu karakolların anlaşma yaptıkları otoparklara gidip bizzat kendileri araştırma yapsın.motor olunca polis abiler kardeşler aramıyorlar bir telefon etmeyi bile beceremiyorlar..

niyahetinde telefon ediliryor ama iş işten geçmiş oluyor..onun için siz işi şansa bırakmayın.istanbul bahçelievler kocasinan karakolunun anlaşma yaptığı otopark cayıroğlu otopark.motoru teslim aldığımda başka motorlarda gözüme çarptı.bu civarlarda oturuyorsanız bir bakın derim...

motorum çalındıktan sonra 10 gün sonra bulunuyor.Ve 7 ay otoparkta bekletildikten sonra bana haber veriyorlar.Haber gelmeden öncede başka bir twister alıyorum bir hafta önce bir hafta önce aransaydım motor almama gerek kalmazdı.şimdi 2 tane twister'ım var.en son aldığımı satayorum.her ikisinede yaptığım masraf 1500 ytl' masraf yaptım.
    Çalan kişiler kapkaç işinde kullanırlarken vatandaş telefon ile konuşurken motorla yaklaşan hırsızlar adamın cep telefonunu alıp motor ile uzaklaşıyorlar.tabiki telefonu çalınan kişide boş durmuyor.Ve peşlerine koşuyor ve motorun üstüne atlıyor.hırsızlar ve motor yere devriliyor.Ve motoru ve cep telefonunu bırakıp kaçıyorlar.O bölgeden gecen motorize ekipler duruyorlar.gerçekleşen olayı tutanak hazırlanıyor.motor üzerinde plaka olmadığı için şase numarasından motorun benim adıma kayıtlı olduğu tespit ediyorlar.motoru teslim alan polsiler anlaşma yaptıkları özel otoparka teslim ediyorlar.Ne yazıktırki teslim edenler motor üzerinde plaka olmadığı için otoparkada plakasızdır diye tutanak tutuyorlar.7 Ay otoparkta bekledikten sonra yakıt deposu paslanıyor ve kontak anahtar yeri parçalanmış halde teslim alıyorum.Bu ülkede polis teşkilatın ne kadar vurdum duymaz tavırları bana tam 3000 ytl zarara uğrama neden oluyorlar.
    Siz siz olun motorunuz çalındığı zaman polislerin aramasını beklemeyin civarınızdaki hırsızlık masası ekiplerin olduğu karakolların yakınlarındaki anlaşma yaptıkları otoparklara bir göz atın derim...

motor satılmıştır orijinal parçaları ile çok oynanadığı ve motor çok yergun bir motor olduğundan 2.800 ytl satıldı......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)