Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet mafyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    motorsiklet mafyası ile ilişki kurulabilirmi arkadaşlar ne dersiniz..mekanlarını ve takıldıkları yerleri bilenler varmıdır acaba...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    neden?
    ne yapıcaksın???...........
    GKN MOTORS

Alıntı ertug001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsiklet mafyası ile ilişki kurulabilirmi arkadaşlar ne dersiniz..mekanlarını ve takıldıkları yerleri bilenler varmıdır acaba...
    motorun çalınmadıysa heralde çalıntı motor almak için arıyosundur.şayet bunun içinse sadece sana yazıklar olsun diyorum

ilginç!!! bir soru
    bunları neden arıyosun açık ve net belirtmen lazım cevap alabilmen için...
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

geçmiş olsun be kardeşim önce motorum çalındı desene.

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    içlerine sızmak için arkadaşlar intikam duyguları ile saat 04:00'ten bu yana moralim bozuk motorumu çaldılar..yeni konu açtım şimdi çalındığına dair..bu şer...siz..leri yakalatmak için tabiki

içlerine sızmak için arkadaşlar intikam duyguları ile saat 04:00'ten bu yana moralim bozuk motorumu çaldılar..yeni konu açtım şimdi çalındığına dair..bu şer...siz..leri yakalatmak için tabiki
    hımm açık ve net oldu şimdi içimiz rahatladı bir an içlerine katılmak isteyebileceğin varsayamına kapılmadım değil...
    olan olmuş moralini bozsanda çözüm değil...
    bu arada geçmiş olsun ama canın sağolsun.....
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "ertug001" polis değilsen macera tutkunu bir arkadaşsın.Söylediğin şeyde yasalara uygun birşey değil.Hemde alenen yasadışı insanlara meydan okuyorsun.Buna cesaretde diyebiliriz ama ben demem.
    Bence,polise şikayetini ilet.Bulabildiğin bilgileride polise ver ve onların işini kolaylaştır.Senin direk bu işin içinde olman,onlarla aynı kefeye konmana sebep olabilir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Mafya kurmana gerek yok sanayide abuksubuk yerlerde çıkma parça bulabileceğin yerlere motoruna parça bakıyormuşun gibi yap desemde heralde o adamlar yemez.Bu çalınan motorlar parçalanıp sana bana ona ucuz parça olarak geri dönüyor veya şasi no.lar değiştirilip satılıyor.2001 senesin sigorta ve kasko işlemleri ve kazalarda eksper olarak çalışan bir tanıdığın sıfır viragosu çalındı adam bulmak için istanbulun altından girdi üstünden çıktı parçacılar servisler,tamirhaneler ama nafile ...Benimde 3 sene evvel arabam çalındığında nasıl bulabilirim diye kasmıştım ama kaskodan parasını alınca boşverr dedim.Tabii motorlara kasko fiyatları arabadan pahalı olduğu için sende haklısın ama...Bazen şansada adamlar çalıyor turluyor şehirdışında incin top oynadığı bir yere atıyorlar...Umarım bulunur sende macera aramak zorunda kalmazsın.

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    motor sevdalısı arkadaşlar yolda veya herhangi bir yerde nerde olursa olsun bütün plakasız motorsikletleri veya şüphelendiğiniz kişileri polise ihbar etseler veya takibe alsalar mekanlarını veya depolarını ele geçirmek gerekki bir başka kişilerin canlarına mallarına zarar gelmesin duyarlı olalım arkadaşlar yazdığımız ile kalmayalım TÜRKİYE'nin neresinde olursanız olun ama muhakkak duyarlı olun motorsiklet sevdalıları ihbar hattı 155...

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    mahallenizdeki şüphelendiğiniz bazı tipler vardır hep aynı yerde mekan tutarlar fanatik taraftar grubları issiz aylak sürekli cevreyi gözetleyen kişiler ile büyük cete grub üyeleri ile bağlantıları var.sokakları haraça bağlamışlar.araba cizenler işte bu küçük mahalle serserileri haberleşip mahllesinde iyi bir yem var olduğunu diğer cete elamanlarına bildiriyor ve avantasını aldıktan sonra cekiliyor..cete grubu üyeler cevreyi çalacakları eşyayı daireyi kolaçan edip keşif yaptıktan sonra sıra geliyor gece nasıl çalışacaklarına.sokak başlarında gözçüleri ayarlıyorlar. bunlar bazıları taksiçiler ile çalışıyorlar.mekanlarını buldum fakat kapanmıştı mahalle arasında bilardo salonu...araştırmalarım bu yönde devam ediyor..

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulun neresindesin??
    aslında her yerde var ya bunun gibi gruplar..
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    istanbul kazan biz kepçe baçelievlere soğanlı mah...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ertuğ
    uraşıyosun eyvallahta
    uzaklara bakma
    burnunun ucuna bak
    mahallene yani, anlamadıysan özelden msj at anlatim..
    GKN MOTORS

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    istanbul kazan biz kepçe baçelievlere soğanlı mah...
    arkadaşım buraya çok yakın bi semt olan camlıkahvede 5 sene oturdum...bu bahsettiğin mevkii oldukça karışık bir yer...her türlü insan mevcut...etrafından birileridir eminim...oralarda köşe başı serserileri çok olur...neyse çok geçmiş olsun...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    hahaha dikat et gel adanaya bol bol var
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acini anliyorum ama biraz film tadinda bir dusunce olmus. Yapacagin $ey belli, arkadaslarinda belirttigi gibi polise basvurup birazda kendi imkanlarinla arastirmak. iclerine sizmak filmlerdeki gibi kolay olmasa gerek. Umarim en kisa zamanda motoruna kavusursun..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    geçmiş olsun.bize yakınmışsın semt olarak.cezaların caydırıcı olmadıı bir memlekette hırsızlık sayısı da doğal olarak artıyor.

bilardo salonuna kadar bulmuşsun.sen kendine ve çevrene güvenip böyle bir yola başvurmuşsun.Allah yolunu açık etsin.
    bence polis teşkilatında bir tanıdık bulup önce motorunu bul.bir de mutlaka bilirsin çalınan motorlar bisikletler topkapıda bitpazarında satılıyor bazen senin motor gibi 250lik hondalar (hondan olayını avatardan okudum aklına birşey gelmesin) da oluyordu.(hondan olayını avatardan okudum aklına birşey gelmesin)
    benim bahçelievler mahallesinde 8 sene önce 3 kere bisikletim çalındı.3ünü de bulamadım ama senin motor plakalı ruhsatlı bulunma ihtimali yüksek.

Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertuğ
    uraşıyosun eyvallahta
    uzaklara bakma
    burnunun ucuna bak
    mahallene yani, anlamadıysan özelden msj at anlatim..
    özelden mesajınızı bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)