Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda CB 250 2022 Model Kirmizi - 34 GED 189 - Kanyon AVM'den calindi

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçmiş olsun. Elinizde resim ve video kayıtları varsa yükleyin ve facebook gruplarında paylaşın hocam. Görülme ihtimali olursa insanlar resimler aracılığıyla daha rahat fark edebilirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte çoook eski senelerde belki mümkündü ama dandik immobilizer bile olsa artık çok ucuza çok güçlü şifreleme chipleri var, bu devirde 80'lerden kalma elektronikler kullanmıyorlardır herhalde.
    Hepsinin bir şekilde bypass'ı var abi. Yaz google'a çıkan şeyler dağlar gibi.
    espresso bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsinin bir şekilde bypass'ı var abi. Yaz google'a çıkan şeyler dağlar gibi.
    işte bu kadar bypass edilebilir bir şey olmaması lazım. en azından hırsızın otoparkta bir kaç dakikada çalıştıramaması lazım. Yoksa hiç anlamı kalmıyor o güvenlik önlemlerinin.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Konu sahibine geçmiş olsun.

Google'da Kanyon avm de motorlar uzun süreli durması ücretli mi diye ararken bu konuyu gördüm. İş yerim gültepe de pandemi öncesi motoru otobana çıkması daha kolay diye hemde yğamurlu havalarda da sabah 7 8 gibi kanyona bırakıyordum. Ekipman hepsi motora koyduğumdan sivil bir vatandaş gibi avm girişine gidiyordum. En son yeni yeni motorlar görürken incelerken 2 tane güvenlik geldi. Hayırıdr neye baktın der gibi sorguya çekecek edası takındılar. Dedim motorumu az ileri parkettim çıkıyorum diyince anladılar. Artık sabhaları avm açılınca açıyorlar otoparkı zincir çekmişler girilmesin diye. Saat 10 a çektiler sanırım. Dedim az ilerisinde özdileğe gideyim dedim orasıda aynı. Güvenliğe sordum. Artık böyle karar aldılar dedi. Gittim şube önüne parketmeye devam. Hatta az önce kanyon avm -1 e parkettim. İş çıkışı oradan eve kaçarım artık. Dureis mototechten çantaları aldığım için bulunduğum yere sığmıyor. Avm otoparkına koydum. Güvenlik kiliti ve disk kiliti kullanarak kilitleyip bıraktım. Akşam 6 gibi alacağım bakalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)