Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum Honda CB125 E İstanbul / Bahçelievler / Yenibosna'da Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motorum 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü çalındı. Yenibosna Karakolunun 50 metre aşağısından çalındı. Kamera kayıtları var ama bulunamıyor. 26 Temmuz 2020 Pazar günü önce bir abim Yenibosna karakoluna 300-400 metre mesafede bir parkta, sonra ben karakolun caddesinde biraz aşağıda çalındığı mevkide gördüm. Son sürat yanımdan geçtiler ama bir şey yapamadım. Polis hala bulamadı. Motorum beyaz Honda CB125 E. Üzerinde arka kasa veya ayaklık demiri hiçbir fazladan bir şey yok. Sade hırsızları gördüğümde arkaya kırmızı bir kilit takmışlar. Gören olursa insan namına aşağıdaki numaradan ulaşmalarını rica ediyorum.

Fatih Tutar 0531 542 63 68

Çalınma Görüntüsü : https://www.facebook.com/fatih.tutar...85299479624676

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Çok geçmiş olsun üstat,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam cok geçmiş olsun.

kilitsiz ve anahtar üstünde bırakmanız cidden garip olmus ama.

Sağolun ya elimden hiçbir şey gelmiyor polisin de bu gayretsizliği insanı çok üzüyor ya. 15 yaşındaki çocuk onlarca polisin bekçinin arasında plakasız motosikletle gezebiliyor ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

4 yılda yaptık bir hata ama polisin bunu bana söylemesi insana hırsızın hiç mi suçu yok dedirtiyor

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    çok geçmiş olsun.
    2 sene önce iş yerine motorla geldiğimde bende ducati nin üstünde anahtarı unutmuştum.
    iş çıkışı hazırlanıp anahtarı aradım bulamadım.
    sonra başımdan aşağı kaynar sular düştü. gittim motorun başına motor yerindeydi ve anahtar üstündeydi.
    çalınmasada o korku bana yetmişti.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Ben anahtar unutmamaya yönelik bir teknik geliştirmiştim, motorun yanından ayrılırken her zaman gidonu yukarı kaldırırım tık tık takılıyorsa kilitlidir ve anahtar bendedir derim.

Geçmiş olsun hocam.

Geçen bende unuttum anahtarı üstünde 5 dakika sonra farkettim aşağı inerken ecel terleri döktüm. Geçmiş olsun inş bulunur anahtarsız çalıştırma daha yaygın olsa keşke

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Büyük bir alışveriş merkezinde anahtarları üzerinde unutulmuş bir motosiklet gördüm. Alarmlı disk kilidine kadar kurulmuştu.
    Aldım anahtarları üzerinden güvenliğe plakayı anons ettirdim. Her ne kadar bize ver biz veririz deselerde vermedim anahtarları.
    Arkadaş geldi yanıma buldu beni teslim ettim anahtarlarını...
    Başkasına da denk gelebilirdi...

anahtar unutma vakası geçen başıma geldi. Motorun yanına gelene kadar farketmemiştim bile. İnsanlık hali olabilir, çok geçmiş olsun

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun. Çok sağlam bir aile ve akrabalarınız yoksa polis muhtemelen bulmak için totosunu kaldırmaz. İş size düşüyor. Eğer çalındıktan sonra muhitinizde görmüşseniz motoru, muhtemelen sizin mahallenin kopilleri çaldı. Bence 1 hafta 10 günlük sıkı bir aramayla bulunur o motor. Bulduktan sonra da acımayın, cezalarını kesin, öyle birşey yapın ki bırakın motor çalmayı bir daha sigara içmek için dahi kollarını kaldıramasınlar. Yargı,hukuk vs endişeniz olmasın, bu ülkede adam öldürmenin cezası yok, acımayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)