Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ŞİŞLİ FERİKÖYDE KIRMIZI BAJAJ RS200

Motovento
    REKLAM ALANI

10 Nisan günü şişli feriköy mahallesinde dolapdereye yakın civarda Kırmızı renk Bajaj Pulsar Rs200 motorum çalınmıştır gören duyan olursa ulaşsın 2 bin lira ödül vereceğim
    Ahmet Mete
    05316795535
    05368736001

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Hocam merhaba geçmiş olsun, Feriköy' de oturuyorum şuanlık durumlar malum dışarı çıkılmayacak fakat olur da sonraki günlerde herhangi olumlu bir şeye denk gelirsem seve seve bilgilendireceğim. Tam olarak ne tarafta nerede oldu olay? Feriköy ile Dolapdere yakın yerler fakat yine de iki konum farklı noktada.

feriköy mahallesine bağlıymış bulunduğum yer burda oturmadığımdan bilmiyorum savaş sokakta çalındı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Büyük geçmiş olsun..
    Akıl vermek vs ike asla değil, tecrübe edinmek için soruyorum:

Kilit, disk veya direksiton kilidi var mıydı?
    Yetersiz gelen ve/veya eksik koruma neydi??

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede kavuşursunuz motorunuza.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Keşke plakayı da yazsaydınız şimdi kırmızı deyince fazla bir şey ifade etmiyor. Gerçi plakayı değiştirmiş te olabilirler.
    Ben Anadolu yakasın dayım. Genede her ihtimale karşı dışarı çıktığımda dikkat ederim.

Not: Olur da ödülü hak edersem para olarak değilde bir bardak çay şeklinde tahsil ederim.
    yamtareroglu bunu beğendi.

34 COL 182 arkadaşlar plakası üzerinde gps cihazı oldugundan içim çok rahattı ama şarjı bitmişti yarım saat şarja koymadım benim ihmalimden oldu ayrıca motoru çalan kişiler karakola geldi ama polis onları takip etme gereği bile duymadı bugüne kadar 4 kere karakola gittim her zaman polislerin bu vurdumduymaz tavırlarıyla karşı karşıyayım çalınan kendi malları olsa uzun uzun peşinden koşarlardı eminim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı s3rum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 COL 182 arkadaşlar plakası üzerinde gps cihazı oldugundan içim çok rahattı ama şarjı bitmişti yarım saat şarja koymadım benim ihmalimden oldu ayrıca motoru çalan kişiler karakola geldi ama polis onları takip etme gereği bile duymadı bugüne kadar 4 kere karakola gittim her zaman polislerin bu vurdumduymaz tavırlarıyla karşı karşıyayım çalınan kendi malları olsa uzun uzun peşinden koşarlardı eminim
    Dostum çalan kişiler belliyse ve karakola kadar gelip serbest bırakılmışlarsa maalesef orman kanunları uygulamak dışında aklıma bir fikir gelmiyor.

Ya bu hırsızlar reis LEN dedi deseydin , hemen içeri atarlardı bu devirde hırsızlığın suçu yokki . Bankadan para çalsan suç yok ama yatırırsan 6yıl a3 ay

Geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur

sağolun allah razı olsun olacağı vardı oldu işte hayırlısı diyelim misafirliğe geliyorum o sıra gps in şarjı bitiyor sokağa çıkma yasağı gelmiş çıkıp arayamıyoruz da hayırlısı diyip geçiyoruz artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)