Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Çalındı // Ataşehir (BULUNMUŞTUR)

Motovento
    REKLAM ALANI
    drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan o değil de yine benim yazdıgım birşeyden sonra ortalık karıştı.

hem fakir hem provokatör sıfatları ile yaşıyorum sonra forumda. altı üstü korumaları merak etmiştim. nabıonuz siz derin devlet misiniz bana mı yürüyonuz

drejj kardeş, inşallah motorun calınır ne diyeyim.
    Eyv bro,senin için duası kabul olsa gökten kemik yağar diyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi motosikletim çalınsa burada konu açarak aramam.Buraya konu açıp aramak türbe'ye gidip adak adamak gibi saçmalık.Motosikleti çalan binip gezecek öyle mi? ) Burada tiye alınan motosikletin çalınması değil arama yöntemidir,ki adam "sitelerinin açık otoparkında bırakıyordu motoru. herhangi bir koruma önlemi olmaması birazda arttırdı sanırım" demiş defalarca çalınan motosiklet haberleri okuduğu ya da duyduğu halde bir şey olmaz ya düşüncesi ile 3 yıldır çalınmamasına ben daha çok şaşırdım aslında.Sonunda sanırım demiş bence çalanlar da o akşam şu muhabbetti yapmıştır "ohaaa lan bu zamana kadar nasıl görmedik,bu gece ki iş çok kolay oldu.Keşke herkes böyle yapsa 3 aya köşe oluruz"
    Çok boş bir karaktere sahipsiniz galiba.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyv bro,senin için duası kabul olsa gökten kemik yağar diyorlar.
    la bi git, psikolojik sorunlarını baskaları üzerinde uygula.

deli midir nedir
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Geçmiş olsun. Umarım çalandan çıkar. Mağdur da hayırlısına kavuşur.

Forumda ilk defa birini engelledim. Güzel özellik, teşekkürler adminler.
    Omerius bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. İnşallah parçalanmadan bulunur.
    İstanbul'da olağanüstü bir değişim var. 10 yıl önce tek bir kilit takınca motoru unutuyorduk.
    Kasko veya ikiden fazla kilit + dayanıklı zincir sabitlemesi İstanbul'un minimum önlemi oldu.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Tekrar geçmiş olsun - motoru çalınmış biri olarak ne kötü bir his bilirim...

Bendeki önlem paketi şöyle:
    - Yola görünür bir yere bırakmıyorum, (işe gidip gelmek için kullanıyorum sadece; evde gözden uzak bahçe içinde, işte de üniversite içinde yabancıların girmediği bir yerde duruyor...)
    - Kaskom var,
    - Teknotakip alarm kitim var,
    - Ön tekere Maggi çok kalın profil U kilit kullanıyorum.

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    drejj

Birader diplomatik iliskilerin olsa 2 gunde 3. Dunya savasi cikarirsin neymissin sen ya
    ıssız1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı baskentli1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drejj

Birader diplomatik iliskilerin olsa 2 gunde 3. Dunya savasi cikarirsin neymissin sen ya
    Bunu övgü olarak kabul ediyorum bro Anlamadığım bana gelene kadar adamın 3 senedir sitenin açık otoparkında sadece direksiyon kilidi ile (gerçi onu yaptığını da daha bilmiyoruz)bırakmasını kimse sorgulamıyor.O kadar motosiklet çalınması haberi geliyor,hiç mi endişe etmezsin be kardeşim.20-25 bin tl ver motosiklete ama gidip 150-200 tl ye bir U kilit ya da 300-400 tl ye makas ile kesilemeyen halat zincir kilit almazsın!
    Hadi üşendin,bu zamana kadar çalınmadı bu saatten sonra da çalınmaz dedin ama çalındı ve sonra forumlarda sosyal medya da haber yayarak kaç kişi motosikletini bulmuş? şöyle bir hayal mi kuruyorsunuz "bunlar biraz bekler sonra çıkarıp kesin gezerler çaldıkları motosiklet ile" bu işi yapanlar kesin şu forumdakilerden zeki,orasını anladık.Kalkmış biri diyor motosikleti parçaladılar ön amortisör de ki sticer'ı sökmeyi unuturlarsa kesin yakalarız onları :D Hadi unuttular,öyle parçalayıp sattılar,siz de buldunuz parçasının birini,satan adam size gerçeği söyler mi sanıyorsunuz?
    motosikleti çalınan adam ile en ufak dalga geçmişliğim yok aslında benim tiye aldığım yapılan arama yöntemi ve kuş kadar beyni olmayanların beni eleştirmeye çalışırken kendilerini daha komik duruma düşürmesi,bir eğleniyorum bir eğleniyorum anlatamam.
    Hele uzay gemisi nick'li gereksiz favorim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı Symbolic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok boş bir karaktere sahipsiniz galiba.
    Sen beni bir de yatak da gör ama baştan söyleyeyim karşı cinse ilgi duyuyorum.

sosyal medya da haber yayarak kaç kişi motosikletini bulmuş?.

motosikletimi değil ama bisikleti mi bulmuştum

Konunun açıldıgı yer "çalıntı motor duyuruları" , kurallarda da "zincir takmazsanız konu acamazsınız" tarzı birşey göremedim acıkcası.

Öte yandan sizin ilk mesajınızdaki dalga gecme eğiliminizden önce motorun kilitsiz vs oldugu belli değildi, yani sizden sonra atılan bir mesajı sebep göstererek önceki yazdıgınızı haklı göstermeye calısıyorsunuz.

Forum olarak seviye gitgide geriye düşünüyor.

Calıntı ilan kısmına calındı diye konu acanı eleştirirler
    Siyaset kısmına siyasi konu acıldı diye eleştirirler.

Garip yani.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    Dostlar motosiklet bulundu iyi dilekleriniz için teşekkürler. Çalıp 2-3 km ileride bir sitenin içine bırakmışlar o site sakinleri polisi arıyım burada bir motor var site sakinlerine ait değil demiş plaka üzerindeydi. Polislerle de arkadaşa ulaşıp motorunu vermişler.
    Cyan bunu beğendi.

Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar motosiklet bulundu iyi dilekleriniz için teşekkürler. Çalıp 2-3 km ileride bir sitenin içine bırakmışlar o site sakinleri polisi arıyım burada bir motor var site sakinlerine ait değil demiş plaka üzerindeydi. Polislerle arkadaşa ulaşıp motorunu vermişler.
    baya şanslı bir arkadaşınız varmış, gecmiş olsun.
    Omerius bunu beğendi.

onuriskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF - 150 Nk
    Dostlar motosiklet bulundu iyi dilekleriniz için teşekkürler. Çalıp 2-3 km ileride bir sitenin içine bırakmışlar o site sakinleri polisi arıyım burada bir motor var site sakinlerine ait değil demiş plaka üzerindeydi. Polislerle de arkadaşa ulaşıp motorunu vermişler.
    Hadi geçmiş olsun İnşallah tekrarı olmaz.
    Omerius bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu övgü olarak kabul ediyorum bro Anlamadığım bana gelene kadar adamın 3 senedir sitenin açık otoparkında sadece direksiyon kilidi ile (gerçi onu yaptığını da daha bilmiyoruz)bırakmasını kimse sorgulamıyor.O kadar motosiklet çalınması haberi geliyor,hiç mi endişe etmezsin be kardeşim.20-25 bin tl ver motosiklete ama gidip 150-200 tl ye bir U kilit ya da 300-400 tl ye makas ile kesilemeyen halat zincir kilit almazsın!
    Hadi üşendin,bu zamana kadar çalınmadı bu saatten sonra da çalınmaz dedin ama çalındı ve sonra forumlarda sosyal medya da haber yayarak kaç kişi motosikletini bulmuş? şöyle bir hayal mi kuruyorsunuz "bunlar biraz bekler sonra çıkarıp kesin gezerler çaldıkları motosiklet ile" bu işi yapanlar kesin şu forumdakilerden zeki,orasını anladık.Kalkmış biri diyor motosikleti parçaladılar ön amortisör de ki sticer'ı sökmeyi unuturlarsa kesin yakalarız onları :D 1- Hadi unuttular,öyle parçalayıp sattılar,siz de buldunuz parçasının birini,satan adam size gerçeği söyler mi sanıyorsunuz?
    motosikleti çalınan adam ile en ufak dalga geçmişliğim yok aslında benim tiye aldığım yapılan arama yöntemi ve kuş kadar beyni olmayanların beni eleştirmeye çalışırken kendilerini daha komik duruma düşürmesi,bir eğleniyorum bir eğleniyorum anlatamam.
    Hele uzay gemisi nick'li gereksiz favorim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

2- Sen beni bir de yatak da gör ama baştan söyleyeyim karşı cinse ilgi duyuyorum.
    İlk kalınlaştırdığım (bold) kısmı ben yazdım ama abarttığın gibi kesin buluruz diye bir ibare kullanmadım. Belki, bir ihtimal dedim. Un ufak bir ihtimalden bahsettim. Gerçekten kötü birisin, psikolojik problemlerini buraya yansıtıyorsun. Ciddi anlamda söylüyorum git bir Endokrinoloji uzmanına, hormon tahlillerini yaptır önce. Hormonlardaki dengesizlik anlık öfkelere, duygu değişimlerine, paranoyaya neden oluyor. Baştan söyleyeyim, önce sen git diyeceksen ben tedavi görüyorum. Fakat bu duygu değişimlerini forumda yetkimi kullanarak kimseye yansıtmadım.

İkinci kalınlaştırdığım konuda ise, kesinlikle forumdan uzaklaştırılman gerekli, yine fakat seninle girdiğim ikili münakaşa nedeniyle bunu ben yaparsam herkes "oh olsun, ve belki de beter olsun" diyeceğini bildiğim halde yetkisiz kalmayı tercih ediyorum. Ama bunu da anlayabileceğini sanmıyorum gerçekten. Yine gelip bir sürü şey yazacak, boş yazacak ve haklılığını gururla alaycı bir şekilde ifade edeceksin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

Geçmiş olsun, şanslıymışsınız. pahalı değil ucuz bir ders olmuş neyseki, tekrarlanmaması dileğiyle
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Böyle duyarlı vatandaşlar yüzünde memleket yaşanmaz bir hal almaktadır.Çalınan motosiklet değil hırsızların emeğidir.Kim verecek bunun hesabını sorarım size!Kimsenin ekmeği ile oynamayın vebal almayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk kalınlaştırdığım (bold) kısmı ben yazdım ama abarttığın gibi kesin buluruz diye bir ibare kullanmadım. Belki, bir ihtimal dedim. Un ufak bir ihtimalden bahsettim. Gerçekten kötü birisin, psikolojik problemlerini buraya yansıtıyorsun. Ciddi anlamda söylüyorum git bir Endokrinoloji uzmanına, hormon tahlillerini yaptır önce. Hormonlardaki dengesizlik anlık öfkelere, duygu değişimlerine, paranoyaya neden oluyor. Baştan söyleyeyim, önce sen git diyeceksen ben tedavi görüyorum. Fakat bu duygu değişimlerini forumda yetkimi kullanarak kimseye yansıtmadım.

İkinci kalınlaştırdığım konuda ise, kesinlikle forumdan uzaklaştırılman gerekli, yine fakat seninle girdiğim ikili münakaşa nedeniyle bunu ben yaparsam herkes "oh olsun, ve belki de beter olsun" diyeceğini bildiğim halde yetkisiz kalmayı tercih ediyorum. Ama bunu da anlayabileceğini sanmıyorum gerçekten. Yine gelip bir sürü şey yazacak, boş yazacak ve haklılığını gururla alaycı bir şekilde ifade edeceksin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:57 ----------

Geçmiş olsun, şanslıymışsınız. pahalı değil ucuz bir ders olmuş neyseki, tekrarlanmaması dileğiyle
    Buradan şunu mu anlıyoruz,kalın seviyorsun?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle duyarlı vatandaşlar yüzünde memleket yaşanmaz bir hal almaktadır.Çalınan motosiklet değil hırsızların emeğidir.Kim verecek bunun hesabını sorarım size!Kimsenin ekmeği ile oynamayın vebal almayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Buradan şunu mu anlıyoruz,kalın seviyorsun?
    Bak hocam, birisi bana 6 ay boyunca küfretmediği nesne, olgu, kutsal bırakmadan küfür etti. Sonunda pes etti, özür diledi. Şu kadar yaşındayım bu kadar yaşındayım muhabbeti hiç yapmayacağım seninle, seni aşağılamıyorum da farkındaysan, ama gerçekten git bir uzmanla görüş.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

çirkinleşmiş buralar, ama sanırım tespiti yaptım ben

https://www.hurriyet.com.tr/iktidars...ildir-11807785

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.

Alıntı Erenk34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu çalan kesin cbr250 çalıyorum diye çalmıştır başka açıklaması yok.
    Aynı fikirdeyim. CBR500R çıkma parçaları çabuk elden çıkmaz.

Hızsızlar motorun CBR500R olduğunu anladıklarında

Temsili foto;

Motosikleti
    Forza 250
    Geçmiş olsun, arkadaşınız bundan sonra önlemini alır sanırım. Benim asıl şaşırdığım şey polisin yediemine çektirmeden motosikleti direk teslim etmesi oldu. Normalde yediemin otoparkına çektirip güzel bir çekici parası kitlerlerdi, sonra arkadaşınıza birkaç ay sonra haber verip(iyimser senaryo)belki de hiç haber vermeyip aylarca yatmasına sebep olur bir de günlük 5 tl(zamlardan sonra ne oldu bilmiyorum) otopark ücreti ödemesine sebep olurlardı.
    espresso bunu beğendi.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir yerde okudum ya da birinden duydum; çalınan motorlarda gps takip sistemi var mı yok mu anlamak için 2-3 gün yakın bir yere bırakırlarmış. Gelen giden yoksa 2-3 gün sonra alıp götürürlermiş. Bulunan motor da o 2-3 günlük süre içinde bulunmuş olabilir. Geçmiş olsun.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    İyi bulunduğuna sevindim Allah tekrarını göstermesin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)