Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motorumdu :( Koşuyolu Yamaha MT25 Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar,20 Ağustos Gecesi Koşuyolu'nda evin önünden siyah renkli MT25 çalındı. İlk motorum olduğu için düşme kaynaklı bir kaç çizik bulunuyor.

Resimleri paylaşıyorum, gören olursa buradan yazsın lütfen bulan arkadaşa ödül vereceğim.

Plaka: 34CAV421

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Geçmiş olsun inşallah kasko yaptırmışsinizdir çünkü Polis böyle vakalarla gerçek manada ilgilenmiyor

Kasko fiyatları çok uçuk olduğu için yaptırmamıştım.. Demekki kilit hiçbir işe yaramıyormuş onu öğrenmiş oldum.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Kilit falan hikaye en iyisi otoparka bırakmak. Mümkün mertebe kasko yaptırmak.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Şu motorların icine bi c4 yerleştirilse calanın sülalesinin yanında patlasa hic acımam yeminle kendim pompalı hazır tetikle sürekli kontrol ediyom iyice paranomanyak oldum
    Gecmiş olsun inş bulunur😔

Motosikleti
    R25
    Geçmiş olsun, il istanbul sanırım Koşuyolu neresi. Motorda hgs varsa iptal ettirmeyin hgs yi arayıp sorun en son nereden geçilmiş diye

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, il istanbul sanırım Koşuyolu neresi. Motorda hgs varsa iptal ettirmeyin hgs yi arayıp sorun en son nereden geçilmiş diye
    İl İstanbul, Motor Anadolu yakasında olduğu için HGS'den Avrupa'ya geçişi göremiyoruz ama bir daha geçerse diye bir umut takip ediyorum. Parçalanıp satılmasından korkuyorum. Gidip bütün parçacılara getirirlerse almayın ben parça parasını veririm demeyi bile düşündüm.

Gören olursa aşağıya numaramı bırakıyorum:

5546947343

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim çalan hırsız plaka üzerinde mi gezecek...o kadar geri zekalı değildir. Çalınan motosiklet inşallah bulunur.
    The Power of The Dreams.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Çok geçmiş olsun ya :( ulan ne kadar şerefsiz insanlar var
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Hgs olsada bişey farketmezki. 2017 senesinde başladım. Hgs ye 30 lira attım. Plakam açık. Her hafta mütlaka 1 defa karşıya geçer gelirim.hala daha içinde 30 lira var. Hiç okumuyorki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Ve üzerinde hangi kilit vardı? Fotoğraf atarmısın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun

Herkese selamlar,

Anlattığım motorumu bugün öğlen vakti cevizlibağ da görmüşler. Az önce topkapı da gördük, kaçtılar. Fındıkzade civarında izlerini kaybettik. Üzerinde surucu ve artciyla gidiyordu. Polise de haber verdik. Civardaki arkadaşlar verebileceğiniz tüm desteğe ihtiyaç var!

Plakayı çıkarmışlar, lütfen bu çevrede plakasız bir MT25 görürseniz polise haber verin!

Geri almama yardımcı olanlara ödül vereceğim. Irtibat numaram 0554 694 7343

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı MT25Kosuyolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Anlattığım motorumu bugün öğlen vakti cevizlibağ da görmüşler. Az önce topkapı da gördük, kaçtılar. Fındıkzade civarında izlerini kaybettik. Üzerinde surucu ve artciyla gidiyordu. Polise de haber verdik. Civardaki arkadaşlar verebileceğiniz tüm desteğe ihtiyaç var!

Plakayı çıkarmışlar, lütfen bu çevrede plakasız bir MT25 görürseniz polise haber verin!

Geri almama yardımcı olanlara ödül vereceğim. Irtibat numaram 0554 694 7343
    Allah kolaylık versin. Umarım bir köşeye bırakıp giderler. Kendi motorummuş gibi üzüldüm. İlk göz ağrısı olması da cabası olmuş :(

Benzini bitince çöpe atar gibi kenara atıp kaçıyorlar bazen. İnşallah sende o şanslılardan olursun hocam..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)