Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CRF Rally 34 EE 3912 Kadıköyden çalındı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    16.08.2019 tarihinde İstanbul / Kadıköy / Moda dan çalınmıştır. bulunmasına yardımcı olanlara ödül verilecektir. Grenajların iki tarafında da dizlik çizikleri var, üzerinde "enduro king" yazan sticker var. 34 EE 3912 motor no: MD38E2414116 ŞASE NO: MLHMD44B2H5002126

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun. Umarım çabucak bulunur.
    FCTokuri bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Çok geçmiş olsun.

Çalındığında ne gibi güvenlik önlemleri vardı acaba? Faydalı olması açısından yazar mısınız. Şundan soruyorum, eğer disk kilidi varsa, demek ki disk kilitlerine güvenmemek gerekir. Veya bağlama kilit, alarm v.s. Bu bilgi henüz motoru çalınmamış kişiler için hayati öneme sahip.
    pintus ve FCTokuri bunu beğendiler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    geçmiş olsun :( fotoğrafa bakılınca manevi anlamı çok büyük bir motosiklet görüyorum. Umarım bulunur.
    FCTokuri bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok sağolun :(

Disk kilidini hep takarım ama o gün o anı bir türlü hatırlayamıyorum, emin olamıyorum maalesef yalnız genelde konuştuğum herkes kilitlerin bir işe yaramadığını söylüyor, takmış olsan da 1-2 dak içinde kamyona atıp götürüyorlar.
    Tek çözüm GPS ve Kasko yaptırmak.

Evet manevi değeri ayrı yaraladı, maddi değeri ayrı... Paraya sıkışık olmama rağmen uzun zamandır direnip satmıyordum benim için değerli olduğundan ama gel gör ki bir anda yok oldu gitti :(

Lütfen bir yol, bağlantı bilen beni ya da şüpheli olarak denk gelen direk polisi arasın benden önce...

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Gecemi calindi ? Gunduz mu ? Etraftaki kamera goeuntulerine vs bakabildiniz mi ? Sair nefi sokakta hali saha vardi, oranin kameralari goruyormu acaba ? Yada ordan ileriye dogru giderken san joseph in kameralari vs ?
    FCTokuri bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Onur Sezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecemi calindi ? Gunduz mu ? Etraftaki kamera goeuntulerine vs bakabildiniz mi ? Sair nefi sokakta hali saha vardi, oranin kameralari goruyormu acaba ? Yada ordan ileriye dogru giderken san joseph in kameralari vs ?
    Gece çalındı. Çevredeki bütün mekan, bina, okul kameralarını gezdim ya hiçbiri çalışmıyormuş, muhtarlık dahil!!! Muhtarlığın önünden çalındı motor, yeni yapılan sağlık biriminin kamerası var bağlantısı takılmamış vs. Bahsettiğin otoparkın kamera yolu görüyor ama şansa bak ki olayın olduğu iki gün 16-17 sinde bozukmuş sonra yaptırmışlar. St. Joseph e sormadım açıkçası bugün oraya da gideyim olmazsa. Havuz meydanında mobese varmış dediler onu polise söyledim...

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Sokagin sonunda rita moda, dem, asuman cikolata,bade cikolta, elif pastanesi var hic birinin sokagi goren kamerasi yokmu ? Saka gibi gercekten. Hatta hemen sol kosede dekorasyoncu var bi tane, pet shop var onlardada kamera yokmu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Eger havuzun oradan gecmedilerse kesinlikle san joseph in oradan gecmistirler orayada bir bakmali

Motosikleti
    Alıntı Onur Sezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sokagin sonunda rita moda, dem, asuman cikolata,bade cikolta, elif pastanesi var hic birinin sokagi goren kamerasi yokmu ? Saka gibi gercekten. Hatta hemen sol kosede dekorasyoncu var bi tane, pet shop var onlardada kamera yokmu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Eger havuzun oradan gecmedilerse kesinlikle san joseph in oradan gecmistirler orayada bir bakmali
    Yok hocam hepsine sordum, ya yolu görmüyor, ya bozuk. Rita nın yetkilisi yoktu sadece tekrar gidicem, diğerleri hepsine sordum. Ben de hem inanamadım hem sinirlendim. Moda ilköğretimin bile kameraları çalışmıyor artık onlara fırça attım siz resmi kurumsuznu okulsunuz nasıl çalışmaz diye... kem küm ediyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Sağolasın ilgine, st joseph e gideyim Rita ya gittiğimde.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Noluyor ya herkesin motoru çalınıyor

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    hocam bugün geçerken dikkat ettimdfe san joseph in sokağında yeni bir inşaat başladı oranın yolu hafif gören bir kamerası var birde kadıköy anadolu lisesinden aşağıya yoğurtçu parkına doğru giden sokakta kadıköy anadolu lisesinin yolu gören kamerası var ama hırsızlar o tarafntamı geçti yoksa havuzdan dola mı döndü onu bilemiyorum aslında kameraları takip edbilsek kaçabilecekleri iki rota var biri hasırcı başı caddesi dierğ rıhtım tarafı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler