Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıntı Duyurusu Honda CBR 125 34EE8408

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Arkadaşlar 16.05.2019 tarihinde istanbul Merdivenköy mahallesinde evin otoparkından motosikletim çalındı.
    Plaka 34 EE 8408
    Honda cbr 125 hrc üçrenk. 2016 model
    Ayırt edilebilecek özelligi egzosda ve sağ grenajda ufak çizik vardı.
    Gören veya duyan irtibata geçerse sevinirim.
    İletişim 05354051712

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

https://hizliresim.com/ZXrgEk
    https://hizliresim.com/BaVmAD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Geçmiş olsun,İnşallah bir an önce motosikletinizi bulursunuz. Çalanlarında Allah belasını versin .

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Geçmiş olsun inşallah bir an önce bulunur

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun. İnşallah çabucak bulunur.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Tesekkurler saol umarım bulunur zaten şuan çalışmıyorum maddi manevi sıkıntı.

aynı dertten muzdarip olmuşuz aynı gün...Geçmiş olsun inşallah bulunur...

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Çok geçmiş olsun. Çalındığında ne gibi güvenlik ekipmanları vardı üzerinde? İnşallah çabucak bulunur.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede bulursunuz. Merdivenköy'de motosiklet ustam var, bugün ona gittiğimde anlattım sizin çalınma olayını. Yakınlardaki bahçe, otopark, boş alan gibi yerlere bakmanızı tavsiye etti. Motorda takip sistemi var mı yok mu diye anlamak için boş bir alana atıyorlarmış motoru, 2-3 gün içinde motorda hareket yoksa alıp götürüyorlarmış.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede bulursunuz. Merdivenköy'de motosiklet ustam var, bugün ona gittiğimde anlattım sizin çalınma olayını. Yakınlardaki bahçe, otopark, boş alan gibi yerlere bakmanızı tavsiye etti. Motorda takip sistemi var mı yok mu diye anlamak için boş bir alana atıyorlarmış motoru, 2-3 gün içinde motorda hareket yoksa alıp götürüyorlarmış.
    Merhaba tesekkur ederim, etrafa baktim ama bi iz bulamadim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı arkinkarasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı dertten muzdarip olmuşuz aynı gün...Geçmiş olsun inşallah bulunur...
    Saol sanada geçmiş olsun umarim bulunurlar.

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Motor maltepede bulundu arkadaşlar. Plakayi sökmüşler, direksiyon kilidi kırık, ters kontakla çalıştırmışlar, seleye zarar vermişler, bazi yerlerde çizikler var düşürmüşler motoru. Boş biyerde duruyormuş. Çalıntı olabileceğinden şüphelenen vatandaşlar 155'i arayip ihbar etmiş sağolsunlar. Polisler çok ilgililerdi hemen haber verdiler, olay yeri incelemede parmak izlerini aldı. Artık suçlunun bulunmasi ve bizede bu olaydan dolayi plaka çıkarma ruhsat yenileme gibi evrak işlerini takip etmek kaldı.

ilgilenen ve destek olan herkese çok teşekkür ederim. Umarım kimse böyle sıkıntılı durumlara girmez girdiysede en kısa zamanda sonuç almasini dilerim.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı onurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor maltepede bulundu arkadaşlar. Plakayi sökmüşler, direksiyon kilidi kırık, ters kontakla çalıştırmışlar, seleye zarar vermişler, bazi yerlerde çizikler var düşürmüşler motoru. Boş biyerde duruyormuş. Çalıntı olabileceğinden şüphelenen vatandaşlar 155'i arayip ihbar etmiş sağolsunlar. Polisler çok ilgililerdi hemen haber verdiler, olay yeri incelemede parmak izlerini aldı. Artık suçlunun bulunmasi ve bizede bu olaydan dolayi plaka çıkarma ruhsat yenileme gibi evrak işlerini takip etmek kaldı.

ilgilenen ve destek olan herkese çok teşekkür ederim. Umarım kimse böyle sıkıntılı durumlara girmez girdiysede en kısa zamanda sonuç almasini dilerim.
    Gözün aydın ustam. Parmak izi konusuna gelince, istersen pentagondan ajan çağırın bulmanız imkansız kişileri

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı onurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam Maltepe bos arazisi bol bir ilce, hangi semtte bulundu ?

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Gözünüz aydın, geçmiş olsun

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Çok şükür hadi hayırlı olsun. Çalındığında üzerinde ne gibi güvenlik önlemleri vardı?
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Honda CBR 125

Motor bulundu.

Fındıklı mahallesinden cıkti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler