Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34UH894 PLAKA ÇALINDI

Motovento
    REKLAM ALANI
    dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Arkadaşlar herkese merhaba. Dün 30/12/2018 Pazar 16:00 17:30 arası bağdat caddesinde plakam motorun üzerinden çalınmış.
    eve geldiğimde farkettim. Düşmesi çok zor plakalık hem geçmeli hemde etrafına bant geçmiştim.
    Bağdat caddesi Ümraniye arası gören bilen bulan olursa lütfen iletişime geçebilir mi?
    tel:0532 765 60 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Plakanızı aramak yerine hemen karakolda tutanak tutturup yenisini çıkartmalısınız. Asla plakayı tekrar kullanmayı düşünmeyin. O plaka her türlü belaya bulaşabilir.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Köprü ve otoyol geçişlerinizi kontrol edin, karakoldan tutanak tutturdunuz mu? Plakayı niçin çalarlar, O plaka ile bir suç işleyip yakalanmamak için ya da çalıntı bir motora takıp satma derdindeler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim de plakamı çalmışlardı, hemen karakoldan tutanak tutturup sonra yeni ruhsat plaka çıkartmıştım, sigortalarınızı da zeyilettirmeniz lazım. Geçmiş olsun...

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Plaka düşmüştür yenisini apk plaka gibi çıkartır istedikten sonra çalma işi bence olmaz

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Benim plakam yolculuk esnasında düşmüştü, pazar günü olmasına rağmen 3 tane karakola gittim durumu anlattım bilgi aldım.

Pazartesi sabah ilk işte gidip trafik şubeden kayıp plaka olarak sisteme işlettim. Plakanı buraya yazman bile tehlike birisi o plakayı çaldıysan başın belaya girebilir.

Trafik şubeye ruhsatınla gisiyosun çalıntı bildirimi yapıyosun, ordan notere geçip direk yeni ruhsat alıyosun. Sıfırdan ruhsat parası ödüyosun bu arada yeni plakanı gidip şöförler odasından alıyosun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)