Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Plakasız motor.

  CFMOTO Z Force 550
  REKLAM ALANI
 1. #1
  Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  24 Temmuz 2009
  Şehir
  Kartal-İSTANBUL
  Motosikleti
  HONDA PCX
  Plakasız motosiklet, araba gördüğümüzde hemen 155 e bildirelim. Bu hırsızlıklarla mücadele edelim. Bir gün bizimde başımıza gelebileceğini unutmayalım. Kullandıkları plakasız yöntem plakadan tanınmayı zorlaştırıyor. Lütfen duyarlı davranalım.


  Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
  REKLAM ALANI
  Motomax
 2. #2

  Üyelik
  06 Mayıs 2018
  "Plakasız yöntem plakadan tanınmayı zorlaştırıyor" cümlenizi çok beğendim. Bu bence çok doğru. Hiç aklıma gelmemişti. Şaka bi yana motor sürerken gören biri için çok zor ama araçlı veya yaya anında görünce yapılmalı mutlaka! Destek veriyorum.

 3. #3
  Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  24 Temmuz 2009
  Şehir
  Kartal-İSTANBUL
  Motosikleti
  HONDA PCX
  Vatandaşlık bu şekilde polisin işini kolaylaştırmak ve canı yanana yardımcı olmaktır. Arabaların önde plakası var motorların yalnız arkada plakası var. Motorcular olarak yurt sathında birlik beraberlik içinde olalım. Hemen durup 155 i aramak zor değil, bulunan motor sahibinin bozulan pisikolojisini düzeltecektir.

 4. #4

  Üyelik
  03 Ağustos 2017
  Vallaha ben şahsen plakasız motor değil gözümün önünde çalınanı görsem direk müdahele ederim. benim geçen hafta e5 üzerinde 120 km hız ile seyrederken topcasem düştü tabi ben birkaç km sonra farkettim. tabi aradım bulamadım dünya kadar para,evrak gitti puff oldu. 3 karakol değiştirdim en sonuncusunda hır gür çıkarmasam bana hayırdır diyen bile olmadı. DEVLET TEMBEL POLİSİ MEMURU TEMBEL. neyseki bulan arkadaş aradı abi gel çantanı al dedi yoksa duman olmuştuk. Vatandaşın Vatandaştan başka dostu YOK !!!!

  ne arayacan 155 i dal gitsin hem stres atarsın hemde birine faydan dokunur.

 5. #5

  Üyelik
  25 Ocak 2017
  Ben kaldırıma park eden aracı çektirmek için polisi aradım ama sıra vardı telefonda bekletiyorlar. O kadar bekledim aradım tekrar ama gelen de olmadı. Düzenleme lazım.


  ANES MOTOR
  Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)