Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 abs İstanbul- Şişliden çalınmıştır.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar . Motosiklet ağabeyime ait. 23 Eylül pazar günü şişlideki evinin önünden , halat kilidi kesilerek çalınmıştır. Kendisi şehir dışında olduğu için olayı dün farkedebilmiştir. Gören duyan , haber veren ve bulunmasına vesile olana minnettar kalacağım. Ayrıca ödüllendirilecektir. 2015 modeldir. Abslidir ve Km si düşüktür ( 10.000 civarı olması lazım ) Egzostunda çıkmayan siyah bir plastik yanık lekesi bulunmaktadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    deli hocam epeydir yoktun,
    böyle mi gelecektin ?

büyük geçmiş olsun,
    umarım en kısa sürede bulunur.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Çok geçmiş olsun. Nadir de olsa inşallah bulunan motosikletler arasında yeralır sizinkisi de.

Bir de hocam genelde cevap alamasamda soruyorum. ÇAlındığı sırada ne gibi güvenlik ekipmanı vardı. Disk kilidi bağlama kilit v.s.

Tam sordum ki nedense okuduğumda görmediğim cevabı zaten mesajda belirtmişsiniz. Tekrar geçmiş olsun.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bumoto safir ama fakir de sen
    polis şase numarası ile plakayı eşleştirme kontrolü yapmaz.o yüzdende çalıntı motor şebekesi çökertilmeden bireysel olarak senin motor bulunmaz. şebeke yakalancakta garajda toplu ele geçcek anca öle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bumoto safir ama fakir de sen
    günlerce yerinden oynamayan motosiklet cok dikkat cekiyor. bir iki bakiyor hirsiz gelen yok giden yok. rahatca calıyor.. mutlaka ilgilenin. başına gelin. uzaktaysaniz akrabaniz başına gelip gitsin ara sıra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)