Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda Cbf 150 miz Calındı ve bulduk ! Okuyun Arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Hikayenin sonunda zebani çıkmasını bekledim. Ama olmadı. Konu gerçekse helal olsun. Ama bence csb.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    internette bir olay anlattım ergenin biri çıktı heheheh yapmışsındır falan filan fıstık kafa ütüledi.

olayın videosunu gönderdim.

boyum 167 ama kalıptan dolayı videoda 185 gibi duruyor.

eleman videoyu izleidkten abi yapmış olabilirsin yanlış anladım vs.vs.

inanmıyorsanız kalvye den kafa şişirmeyin.

gidin görün.

adamın anlattığı mekanlara 1000 motor aynı anda gitse bir daha hırsızlık olur mu???

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Konu gerçek mi,değil mi bilemiyoruz.

Lakin gün gibi ortada olan birşey var ki,hukuk sisteminin sağlıklı çalışmadığı toplumlarda bir müddet sonra kişiler kendi adalet mekanizmalarını oluşturabiliyorlar.

Bu da genelde küçük balığın,büyük balık tarafından yenmesi şeklinde tezahür ediyor.

Gerçi bu ülkede hukuğun hiç garibandan yanda olduğunu görmedim,yani küçük balık hukuk sistemimizde genelde yutulan taraf oluyor.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bende şöyle bir intiba oluşturdu, "yok artık o kadarda değildir" yazan arkadaşı evinden alır bu arkadaş :D Bu arada benimde var böyle bir takım arkadaşlarım, hepsi 1.90 küsür lüx yerlerde kapıda duruyorlar. Bi tane unoları var içinden bir iniyorlar yarma hepsi :D çok geçmiş olsun abi büyüğümsün :D

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Ben konuyu yazan arkadaşa açık ve net yazdım. özel mesajda yolladım. Hepsini rüyasında görmüş belliki bukadar sert yazan bir adam bir isim ya da telefon numarası bırakırdı diye düşünüyorum. Burda hergün kaç kişinin motosikleti çalınıyor. Ama konudan sonra ne bir yazı nede özel mesajlarıma cevap gelmedi. Böyle yalan yanlış bilgilendirme içeriklerinin forumdan silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Burda kardeşlerimiz görüp bir umut diye heycana kapılıyor.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    konu gerçek mi değil mi umurumda değil, ancak olayın adalet kısmından tut, hırsızlardan, hakkını arayana kadar her şey tam bir çağ dışılık ve suç içeriyor, nereden tutsak elimizde kalıyor, ülkenin bu hallere gelmesinde emeği geçen herkesin de..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Reis bunları Afrin'e götür

Motosikleti
    Not yet
    Tek arabayiz bunlardada plakaaiz cros bir motor var oda calinti tabi. Ilerde yikik dokuk bir evin orda rahat 20 kiai toplanmis bizi beklior biz 3 kisiyiz. Bakin abartmiyorum hepsi tesbih ellerinde pompali tufek pala bicak ne ararsan var. Zaten biz yaklasirken isik hizi ile karar verdik direk gaza basip bunlarin uzerine dogru surduk araci. Tabi paniklediler cunku onlar saniyorduki biz korkacaz ! Aractan iner inmez ufak capli bir catisma dan sonra hepsi cil yavrusu gibi kacti ama 4 tanesini yakaladik. Motoru gosterin dedik. Bu arada kisa boylu olani kot pantolonuna isemis elleri titriyordu Biz motoru aldik geldik.
    İyiymiş

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Ufak çaplı çatışma iyiymiş gerçekten..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)