Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORUM ÇALINDI HONDA CBR 125R KOCAELİ İZMİT

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR
    Arkadaşlar 02-08-2017 tarihinde motorum 00:30 civarlarında gültepeden çalındı.Motorum kırmızı beyaz 2012 model hrc Üzerinde pilot street lastikler var Üzerinde orjinal egzozu yok.Sol karenaj çizik ve kırık plaka: 16KDZ45 irtibat:05418622844

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok geçmiş olsun kardeşim İnşallah en kısa sürede bulunur.

NeXuSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ironmax - Honda İntegra - Xmax 250
    Geçmiş olsun. Tez zamanda bulunur inşallah

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Çok geçmiş olsun, üzücü bir durum.
    Ne biçim insan bunlar.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Kendimce bir araştırma yapıyorum. Ne gibi güvenlik önlemleriniz vardı?

Aşağıda motosikletler neden çalınıyor, kimler çalıyor, neden bulunmuyor ve kendiniz bulursanız neler oluyor sorularının cevabı var.

Moderatör arkadaşlardan ileride belki benim de açacağım çalıntı motosiklet ilanlarına, doğrudan referans olabilecek konuyu sabitlemelerini istemiştik ama olmadı. Aşağıdaki konuyu oku.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...calindi-3.html

Motosikleti
    CBR600RR
    İlginiz için teşekkür ederim. Ben motoru 00:30 sıralarında parkedip eve çıktım. Sabah internette dolaşırken o gece aynı mahalleden bir kaç motorun çalındığını duydum. Akşama doğru 4-5 gibi evden çıktığımda benimde motorumun olmadığını gördüm. Anlıyacağınız vurgun yapmışlar mahalleyi süpürüp gitmişler.

Yaratıklar kanun tanımıyor ki
    Yakalanmıyorlar da, cezası da yok bu suçun.
    Devlet bu sorunları çözene kadar motosiklet falan almayın kardeşim. En doğru çözüm bu. Motora, sigortaya, kaskoya, kilide, kaska, benzine vereceğiniz para cebinizde kalsın.

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaratıklar kanun tanımıyor ki
    Yakalanmıyorlar da, cezası da yok bu suçun.
    Devlet bu sorunları çözene kadar motosiklet falan almayın kardeşim. En doğru çözüm bu. Motora, sigortaya, kaskoya, kilide, kaska, benzine vereceğiniz para cebinizde kalsın.
    Polis ilgilenmiyor mahallede 2 tane mobese var bir kaç tane dükkan kamerası var kendi ricamla dükkan kameralarına bakıcam mobese işleri zaten savcılık falan karışık diyorlar. Yani demek istediğim polis biraz peşine koşsa gelip biraz inceleme yapsa büyük ihtimal bulunacak ama yok. Çalıntı bildirimi yapıyorsun sonra yolluyorlar kalıyorsun tek, kendi işini kendin yapacaksın mecburen.

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimce bir araştırma yapıyorum. Ne gibi güvenlik önlemleriniz vardı?

Aşağıda motosikletler neden çalınıyor, kimler çalıyor, neden bulunmuyor ve kendiniz bulursanız neler oluyor sorularının cevabı var.

Moderatör arkadaşlardan ileride belki benim de açacağım çalıntı motosiklet ilanlarına, doğrudan referans olabilecek konuyu sabitlemelerini istemiştik ama olmadı. Aşağıdaki konuyu oku.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...calindi-3.html

Öncelikle geçmiş olsun umarım motorun tez zamanda bulunur..

Alttaki konuda bahsi geçen motor benim hamd olsun aynı gün bulundu. Bulunduğuna sevinsem mi üzülsem mi bende anlayamadım :S çalan hırsız bin tl istedi bulan polis 250 tl mi aldı :/ bulunmasına yardımcı olan poliste olaydan 10 gün sonra iş yerime gelip bin lira istedi ! Maalesef durum bu yukarı tükürsen bıyık aşağısı sakal. Güzelin ülkemde adalet diye birşey yok. Motor çalındı diye karakola gittim. Sözde polis bozuntusu ağzında sigara elinde telefon bana fırça atıyor ben sana bakmam isterse hakim savcı gelsin! 2 sayır ifade vermek için saat 10 dam 12 ye kadar bekledim. Motorun çalınma videosu vardı videoyu vermek için 40 takla attım ama nafile.. bende kızdım sildim gitti videoyu. Burası Türkiye motoru hem hırsızlardan hem de polisler sen korumak gerek ! Elimde olsa bir dk durmam bu memlekette ama napalım tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)