Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düz kontak

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi geceler arkadaşlar dün sabah çalınan motorumu buldum yedi eminde aldım. Fakat çalışmıyor düz kontak yapmış çalan şerefsiz şuanda Topkapı'da Shell'de yim düz kontak yapmasını bilen varsa bir zahmet yardımcı olsun 0538 988 05 26

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Düz kontak bilmiyorum da dün çalındıysa c.tesi desek, pazar günü yedieminden nasıl çıkardınız motoru çok merak ediyorum ben.

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düz kontak bilmiyorum da dün çalındıysa c.tesi desek, pazar günü yedieminden nasıl çıkardınız motoru çok merak ediyorum ben.
    Öncelikle tahmin ediyorum ki motorun aküsü bitmiş o yüzden çalışmıyor. Soruna gelecek olursak motor pazar sabahı çalındı ( çalıntı ilanıma bakabilirsin ) yediemin başka illerde nasıldır bilmem ama İstanbul topkapıda ki 24 saat açık 90 tl para verdim canım okadar sıkkı ki beni hırsız yerine koyman okadar da canımı sıkmaz. Sence çalacak olan eşşek düz kontak yapmasını bilmez mi ? Hadi diyelim bilmiyor girip buraya konu açarmı ? Hadi açtı diyelim telefon yazar mı ?

Neyse kardeş yardımın için teşekkürler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı huseyin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tahmin ediyorum ki motorun aküsü bitmiş o yüzden çalışmıyor. Soruna gelecek olursak motor pazar sabahı çalındı ( çalıntı ilanıma bakabilirsin ) yediemin başka illerde nasıldır bilmem ama İstanbul topkapıda ki 24 saat açık 90 tl para verdim canım okadar sıkkı ki beni hırsız yerine koyman okadar da canımı sıkmaz. Sence çalacak olan eşşek düz kontak yapmasını bilmez mi ? Hadi diyelim bilmiyor girip buraya konu açarmı ? Hadi açtı diyelim telefon yazar mı ?

Neyse kardeş yardımın için teşekkürler.
    Öfkelenme dur sakin...

Peki motorunu çalan insana neden sövüyorsun o zaman. Forumda düzkontak nasıl yapılır öğretirsek ne olur buraların hali?
    İyi bir örnek olduğunu düşünüyorsan

Düzkontak nasıl yapılır?
    Disk kilidi nasıl kırılır?
    Zincir nasıl kesilir konuları açalım?

Empati yap, sakinkeş öyle yaz.

Doğma büyüme İstanbul'dayım yedieminin o saatte araç teslim ettiği ilk defa duydum. Yada çalınan aracı karakola göndermeden teslim etmelerinide ilk defa senden duyuyorum.

Soruna gelicek olursam bilmiyorum...

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öfkelenme dur sakin...

Peki motorunu çalan insana neden sövüyorsun o zaman. Forumda düzkontak nasıl yapılır öğretirsek ne olur buraların hali?
    İyi bir örnek olduğunu düşünüyorsan

Düzkontak nasıl yapılır?
    Disk kilidi nasıl kırılır?
    Zincir nasıl kesilir konuları açalım?

Empati yap, sakinkeş öyle yaz.

Doğma büyüme İstanbul'dayım yedieminin o saatte araç teslim ettiği ilk defa duydum. Yada çalınan aracı karakola göndermeden teslim etmelerinide ilk defa senden duyuyorum.

Soruna gelicek olursam bilmiyorum...
    İnan bana çok kötü bir 24 saat geçirdim. Kırıcı olduysam özür dilerim şimdi biraz dinlenicem sonra uzun uzun yazarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)