Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kayip Cbr 600 Rr - ödüllü

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar,
    Neredeyse 1 hafta oldu, fakat halen herhangi bir gelisme yok. Bir kac kisinin tavsiyesini degerlendirerek bir ilan bastirdim ve bunu yarindan itibaren tanidik tanimadik butun motorculara, servislere dagitacagim. Umarim hayirli bir haber alirim. Hepinizin ilgisine ve gecmis olsun dileklerine cok tesekkur ederim.

ilanin resmini buraya koyuyorum, sizden ricam bunu gonderebilecegim mail gruplari veya benzeri adresler varsa bildirmenizdir. Yani motorcu ve servisler disinda baska nerelere birakmaliyim bu ilani sizce?

Saygilar sunarim.
    Kazasiz, dertsiz, tasasiz yolculuklar dilerim.

Ayrica olayla ilgili daha fazla detay icin su adrese de bakabilirsiniz:
    http://600rr.azbuz.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    plakasını da yazmanızı tavsiye ederim.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    ya sen motoru satılıga mı çıkarmıştın sitenin birisine ilan vermişsin ....

http://motosikletim.milliyet.com.tr/...spx?sid=702197

bu arada motorunu bulman için sana bir fikir veriyim bak çevrendeki işyerlerinde(banka market kuyumcular vs......) güvenlik kamerası olan yerler vardır herhalde bunlar 24 kayıt yaparlar sende rica et o saatteki görüntüleri incelettir motorunun tam olarak nerde oldugunu bulamazsanda en azından hangi semte dogru gittigini bulursun. ordaki güvenlik kamera kayıtlarınıda inceleyerek motorunun yaklaşık hangi semtte oldugunu bulursun. ener iş yerleri kamera kayıtlarının incelenmesine izin vermezse polisle beraber git sonuçta sen çalındı ilanını vermişsin. evet biraz yorucu iş ama işe yarar.burda hiçkimsenin olmadıgı bir yerde adamın biri ölü bulundu . tabi emliyet araştırdı ama birşey çıkmadı en sonunda tesadüf karşıdaki iş yerinin güvenlik kamerası varmış ordan inceledilerki adamı vuran ogluymuş. ogul babasını vurmuş yani....... bence sende biraz ugraşırsan sonuç alabilirsin. inşallah bulursun şimdiden kolay gelsin....

Selamlar arkadaslar,

Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    plakasını da yazmanızı tavsiye ederim.
    Plaka resmin uzerinde yaziyor aslinda, 34 UR 919

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    ya sen motoru satılıga mı çıkarmıştın sitenin birisine ilan vermişsin ....
    Bu ilani hazirlatirken elimde benim motorun resmi yoktu, bu resmide siyah on cam oldugu ve ayni renk oldugu icin kullandim. Sonucta motorlar ayni diye sorun ıolmayacagini dusunmustum. benim motorun gercek fotograflarini gormek icin buraya bakabilirsiniz.

Bu arada onerin icin tesekkur ederim ELINT, sagda soldaki dukkanlara vesaire soracagim, bakacagim kamerasi olan var mi diye.

Hayirli surusler dilerim...

geçmiş olsun, umarım bulunur.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı 2004_Black_CBR_600_RR adlı üyeden alıntı
    Selamlar arkadaslar,

Plaka resmin uzerinde yaziyor aslinda, 34 UR 919

Bu ilani hazirlatirken elimde benim motorun resmi yoktu, bu resmide siyah on cam oldugu ve ayni renk oldugu icin kullandim. Sonucta motorlar ayni diye sorun ıolmayacagini dusunmustum. benim motorun gercek fotograflarini gormek icin buraya bakabilirsiniz.

Bu arada onerin icin tesekkur ederim ELINT, sagda soldaki dukkanlara vesaire soracagim, bakacagim kamerasi olan var mi diye.

Hayirli surusler dilerim...
    sagol... inşallah motorunu bulursun...

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    çok geçmiş olsun inşallah bulursun

valla telı kaydettım ıstanbulda goursem senı ararım ben avrupudayım ınsallah bulunur

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    GeÇmİŞ Olsun Dostum İnŞallah En Kosa SÜrede Bulunur
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım geçmiş olsun inşallah bunulur
    :(:(:(

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    gecmiş olsun ark calan adamlarda iyi cesaret varmış ya nası adam bahceden motoru calıyo anlasılacak gibi degil

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    dostum geçmiş olsun, keşke sadece direksiyon kilidiyle bırakmasaydın motorunu. disk ve zincir de atsaydın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler