Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum çalındı! Avrupa yakası!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,geçtiğimiz pazar günü cihangir civarında motorum çalındı (mt 25 raceblue) hırsız kamerada cok bellı olmuyor ve poliste çok umursamadı.Merak ettiğim,istanbul avrupa yakasında böyle bi durumda bu hırsızlar motorları genellikle hangi semtlere götürüyorlar? Tabi ki bosuna kurek cekeceğimi biliyorum ama hiç bir şey yapmayıp beklemekte koyuyor. plaka 34 pj 7208 görenler lütfen 5350261607 den ulaşşın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    geçmiş olsun.. polisin sorunlarımızı çözmemesi hiç normal değil.. ben de plakamın çalınma görüntülerini götürdüm.. çalanlardan biri kameraya bakıyor yakalanır mı dedim 'netleştirmek lazım' dedi yarım ağız..

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Geçmiş olsun motosikletlerin çoğu İstanbul'da Avrupa yakasından çalınıyor sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Geçmiş olsun , inşAllah bulursun.Bu kadar kolay nasıl elden çıkarırlar bilmiyorum ama polislerin de biraz duyarlı olması lazım bir mt25 kolay alınmıyor bir de öğrenciysen üzüldüm.

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    bağcılar-bayrampaşa asıl mekanlardır.siz çıkmacılara bakın.o motoru kullanmak için değil parçalamak için aldılar muhtemelen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)