Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 JP 2891 2012 Model Gri TVS Apache

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Merhaba
    19.04.2017 Tarihinde Üsküdar Ünalan Mahallesinde Motosikletim çalındı...
    2012 Model Gri Renkli 34 JP 2891 plakalı TVS Apache

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

nedense ilk seferde eklemedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda bulunur. Keşkeler faydasız ama motosikletinizi oraya korumasız bırakmanız hırsıza davetiye çıkarmış.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    tam ofisin önü hemen çıkacaktım zaten iş yerindeydim o anda... yarım saat iinde çıkarım diye düşünüp hiç bir kilit vs. takmadım arkasındaki çantada disk kilidi zincir ve 2 parça yağmurluk vardı.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    çok üzücü bir durum, benim içim yandı burada şimdi :( motora alarm taktırmamışsınız. o motorun piyasası 3 bin lira civarı, 3 bin lira sizin için pek bir para değil sanırım çünkü 3 bin lira sizin için değerli olsaydı 150 liranızı verip alarm taktırırdınız.

tek başına alarm yetersiz, direksiyon kilidi ve bir başka kilit daha kullanarak anca iş görür. bir de tabanca lazım ve susturucu da ayarlayabilirseniz bir şekilde oda anca o zaman iş görür. topuklarını delik deşik edeceksiniz ki sakat kalsın.

gerçi artık gerek kalmadı çünkü ortada koruyacak bir motor yok.

gerçekten üzüldüm, bulunma ihtimali hırsıza kalmış. hırsız bir yerlerde bıraktıysa bulunur anca :/
    azizsele bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok üzücü bir durum, benim içim yandı burada şimdi :( motora alarm taktırmamışsınız. o motorun piyasası 3 bin lira civarı, 3 bin lira sizin için pek bir para değil sanırım çünkü 3 bin lira sizin için değerli olsaydı 150 liranızı verip alarm taktırırdınız.

tek başına alarm yetersiz, direksiyon kilidi ve bir başka kilit daha kullanarak anca iş görür. bir de tabanca lazım ve susturucu da ayarlayabilirseniz bir şekilde oda anca o zaman iş görür. topuklarını delik deşik edeceksiniz ki sakat kalsın.

gerçi artık gerek kalmadı çünkü ortada koruyacak bir motor yok.

gerçekten üzüldüm, bulunma ihtimali hırsıza kalmış. hırsız bir yerlerde bıraktıysa bulunur anca :/
    hahahah ya hem disk kilidi vardı hem de zincir burası ofisin önü benim 3 metre önümde camın arkasında ama insanın basireti bağlanıyor işte... ofiste işim vardı hemen çıkıcam zaten dedim ve kilitlemedim olan oldu....
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahah ya hem disk kilidi vardı hem de zincir burası ofisin önü benim 3 metre önümde camın arkasında ama insanın basireti bağlanıyor işte... ofiste işim vardı hemen çıkıcam zaten dedim ve kilitlemedim olan oldu....
    şu anda aynı iş yerinde çalıştığımız motorcu bir abi var. onunda motorunu çalmaya çalışmışlar. 2 tane zincir ve 2 tane asma kilik ile kilitliyor ve alarm takılı. motosikleti ise 125cc ve yaklaşık 1500 lira piyasası var.

hırsızlar zincirin tekini kesmişler sadece, sanırım alarm çalmış ve panikleyip kaçmışlar.

bu motorcu abinin bir önceki scooter motorunda da alarm vardı ama onu gündüz vakti araklamışlar. motorcu abi bir yere misafirliğe gitmiş ve evde otururlarken habire alarm ötüyormuş. motorcu abi sürekli balkona çıkıp bakıyormuş ne var ne yok diye ve bir şey göremeyince tekrar içeri giriyormuş ve alarm tekrar tekrar ötünce alarmı kapatmış.

sonrasında motorcu abi misafirlikten çıktığında bir bakmış ki motosiklet yok! sonradan o motor bulundu ama bir sebepten ötürü hırsız motoru sürememiş o yüzden motoru kırık dökük halde bulmuşlar. o motorda "monero angel 150" idi.

hırsızlardan çok canımız yanıyor, bir silah alıp hırsız avına çıkmak istiyorum artık.
    azizsele bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)