Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BULUNDU CBR125

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erenk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR500R(2018)
    Herkese merhaba Mecidiyeköyden çalınan CBR125 2016 model HRC renk motorumuz bulundu. Facebook çalıntı sayfasinda ilanı gören arkadaşlar beni arayarak motoru çalanları ve motorun koydukları yeri söylediler. Polisle birlikte gittikten sonra hırsızların ailesine ulaştık. Adamın 6 tane çocuğu var hepsi pis işlerle uğraşıyor ne yaptıklarından haberi yok hırsız çocuklar durumu öğrendikten sonra motoru bırakıp arazi oluyorlar. Motor Arnavutköyden çıktı şu mecidiyeköye 40 km uzaklıkta olan Arnavutköy düşünün nerden nereye hırsızlık yapmaya geliyorlar motor şuan otoparka çekildi işlemler icin bekleniyor.Yerini söyleyenlere ufak bi ikramda bulunduk karşılık olarak. Motorunu çok seven kaybettikten sonra çok umutsuzluğa kapılmış biri olarak siz elinizden geleni yapın bol bol dua edin ben elimden geleni yaptım ve dua ettim ve ne kadar uzakta olsa arayıp bulamıcağim bi yerde de olsa bulduk Allah'a şükür.
    badircik ve gibigibi1985 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Öncelikle çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Çok geçmiş olsun, umarım hak ettiklerini de bulurlar.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Çok geçmiş olsun. Facede hangi sayfaya yazdınız da bulunmasına yardımcı oldular ?

Erenk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR500R(2018)
    Çalıntı Motosiklet Haberleri grubuna verdiğim ilandan görmüşler. Motorun durumunu servise verince gorucez dışta kayda değer bi hasar yok kullanmışlar çalındığı süreçte parça pinçik etmişlerdir bu motoru diyen çok oldu umudu kesseydik bulunamazdı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)