Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

balıkesir lifan tay 100

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar dün 21.00 dan sonra kırmızı lifan tay 100 motorum çalınmıştır.
    00.50 de fark ettim çalındığını. 4000 küsür km deydi.
    tek eğlencemdi ya gitti vallaha. (balıkesir merkez)
    plaka 10 HT 728

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    arkadaşım geçmiş olsun. mal canın yongasıdır misali. moralini bozmak istemem ama memleketimizde plakasız kayıtsız motosiklet kullanıldığı ve buna göz yumulduğu bunun bir marifet sayıldığı sürece motosikleti çalınan arkadaşların işi zor.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım geçmiş olsun. mal canın yongasıdır misali. moralini bozmak istemem ama memleketimizde plakasız kayıtsız motosiklet kullanıldığı ve buna göz yumulduğu bunun bir marifet sayıldığı sürece motosikleti çalınan arkadaşların işi zor.
    Sağ olasın arkadaşım bu tarz durumlarda gorev bizede düşüyor.

Arkadaşlar çalınan motorum bulunmuştur. çevredeki insanların ihbarı üzerine bulundu motorum inşallah çalanlarda bulunur. hasarı ise bi 300 tl tutar diye düşünüyorum. motoru çalınan herkesede geçmiş olsun
    badircik bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Hayırlı olsun çok sevindim senin adına. Tek eğlencemdi gitti vallaha demişsin ya, o kısım benim içime oturmuştu, senin adına çok üzülmüştüm. Bulunduğunu duyduğuma çok sevindim.
    Aynı şekilde iyi süren adam diye normalde daha önce takip bile etmediğim ama motoru çalınınca öğrendiğim bir vlogcu'da aylardır motoru için okadar üzülmüştü ki onun da motoru bulunmuş ve duyduğuma inanılmaz sevindim... her an motosikletim çalınacak korkusundan, çalınan arkadaşlarla aşırı empati kuruyorum sanırım

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    tam dicektim dominos bahçelievlerin oralarda geziyor ufak bir çocuk kırmızı lifan tay ile diye ben bahçelievler pizza pizza da kuryeyim gün boyu gördüm neredeyse bulduysan geçmiş olsun

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    geçmiş olsun hocam, ben de balıkesir merkezdeyim.
    tam olarak nerden çalındı?

Arkadaşlar yorumlariniz icin hepinize tesekkur ederim. Sag olun. Tahminimden az tuttu hasarlar 70 e 80 ne halledilecek. Kaporta kirilmis oyle kullansam hic fark edilmezdi ama degissin istedim birde kilitlere tornavida sokup bozmuslar ve direksiyon takila takila donuyor. Allahtan ucuz atlattim. Umarim diger araclari calinan arkadaslarinda araclari bulunup teslim edilir ve kimsenin basina boyle bir sey gelmez. Diger arkadaslarin konusu ustte kalip bu konunun hortlamamasi icin kilitlenirse sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)