Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha mt-09 motorum evin önünden çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar herkese merhaba ismim serkan cuma gecesi 1.levent nispetiye mah engin sitesinde apartmanın bahçesinden motorum çalındı demir cam koruyucuya kalın zincirle kilitlenmesine rahmen alıp götürmüşler zinciride bırakmamışlar parmak izi vs bırakmamak için herhalde gören duyan olursa bilgilendirirse sevinirim 2014 model turuncu abs li mt-09 depo kapagının 2 kenarındada ufak boya kalkması var yan sanayi akropoviç egzoz var dikkatini çeken olursa bu numaradan ulaşabilir 0532 260 88 33 teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Motorun resmini paylaşırsan daha iyi olur.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

plakada : 34 TA 9293

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun kardeş. İnşallah bulunur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun öncelikle.
    Kusura bakmayın ama, kapalı bir garajiniz olmadan motosiklet almak resmen hirsizi davet etmektir. Heleki mt09 alacak durumunuz var ise kapali bir garaj yada depo tutmamak, tamamen sizin vurdumduymazliginiz. Ben 15 yildir depo kirasini bosuna odemiyorum, bir alt kademe motora binip muhakkak kapali garaj edinmeniz lazimdi.
    Ha diyeceksiniz hirsizin hic mi sucu yok, malesef gunumuz gercekleri boyle. Boyle kaliteli ve pahali bir yeni model motosikleti olupta,garaj bulmamanin cezasini cekiyorsunuz.

İnsallah bulunur diyecegim, ama hic zannetmiyorum.

genelde iş yerimde duruyordu mecburiyetten bazen apartmanın dış kapısından içeri alıp bahçeye kilitliyordum dış kapıdan girip motorumu alıyorlar ayriyetten benim daha önceki motorum 7 sene durdu 2 sene hiç kıpırdatmadığım olmuştur aynı yerde. olacaga care yok aglıcak bişeyde yok ben sadece gören olursa yardımcı olsun diye yazdım yoksa saglık olsun...herkese teşekkürler
    Salurbey bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun öncelikle.
    Kusura bakmayın ama, kapalı bir garajiniz olmadan motosiklet almak resmen hirsizi davet etmektir. Heleki mt09 alacak durumunuz var ise kapali bir garaj yada depo tutmamak, tamamen sizin vurdumduymazliginiz. Ben 15 yildir depo kirasini bosuna odemiyorum, bir alt kademe motora binip muhakkak kapali garaj edinmeniz lazimdi.
    Ha diyeceksiniz hirsizin hic mi sucu yok, malesef gunumuz gercekleri boyle. Boyle kaliteli ve pahali bir yeni model motosikleti olupta,garaj bulmamanin cezasini cekiyorsunuz.

depo yoksa?
    Salurbey bunu beğendi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geçmiş olsun öncelikle.

Motorlar sipariş üzerine çalınıyor. Birilerinin ucuz mt09 parçasına ihtiyacı olmuştur yakın zamanda.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo yoksa?
    Depo yoksa kiralayacaksin. Her yer kucuk dukkan, depo dolu, mahalle aralari, apartman altlari. Kepenkli tek girisli, ben yillardir kiraladigim.depoda tutuyorum, hem iceride kilitli motor demire 2 yerden, demir depo kapisi var, ustune birde kepenk var. Ha calinmazmi, istedikten sonra siz uyurken, uzerinizdeki atleti bile calarlar ama, caydirici iste, kapali yer, adam ne ile karsilacasacagini bilmiyor. Kepengi yaglamam acarken bel fitigi olursun, sesten ortalik ayaga kalkiyor, ardindan demir kapi, ardindan 2 yerden yere sabitlenmis motor. Bunlar caydiricilik işte.

Motosiklet almadan koyacak yere bakacaksin, once yer sonra motosiklet, sokakta birakilacak arac degildir motosiklet. Malesef biraz tuzlu bir hobidir maddi acidan.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Depo yoksa kiralayacaksin. Her yer kucuk dukkan, depo dolu, mahalle aralari, apartman altlari. Kepenkli tek girisli, ben yillardir kiraladigim.depoda tutuyorum, hem iceride kilitli motor demire 2 yerden, demir depo kapisi var, ustune birde kepenk var. Ha calinmazmi, istedikten sonra siz uyurken, uzerinizdeki atleti bile calarlar ama, caydirici iste, kapali yer, adam ne ile karsilacasacagini bilmiyor. Kepengi yaglamam acarken bel fitigi olursun, sesten ortalik ayaga kalkiyor, ardindan demir kapi, ardindan 2 yerden yere sabitlenmis motor. Bunlar caydiricilik işte.

Motosiklet almadan koyacak yere bakacaksin, once yer sonra motosiklet, sokakta birakilacak arac degildir motosiklet. Malesef biraz tuzlu bir hobidir maddi acidan.
    Sizin gibi zincir bile yağlamakla uğraşmam diyen birisi için, motoru bağla, kepenki aç fıtık ol vs. vs. şaşırtıcı.
    https://www.youtube.com/channel/UCG8V2OFsRDyxuCrAklq8aBg

Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo yoksa?
    Depo yoksa kasko var.
    Shamy ve F54 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi zincir bile yağlamakla uğraşmam diyen birisi için, motoru bağla, kepenki aç fıtık ol vs. vs. şaşırtıcı.
    Malesef öyle, Kasko yaptırmıyorum artık, çok sık motosiklet değiştiriyorum, uğraşı ve zarar yazıyor. gerçi kasko yaptırırkende depom vardı, bir süredir daha korunaklı hale getirdim. Sitelere apartman bahçelerine kesinlikle güvenilmez, alıp giderler, güvenliklerin ruhu duymaz.

Zincir yağlama değil sadece, yıkama dahil yapmam, elimi sürmem bu konuda gayet ciddiyim çevremdekiler bilirler. Zamanında çok uğraştım, çok spesifik işler harici dokunmuyorum motoruma artık. Bütün takım taklavatı dağıttım, bıkkınlık geldi resmen. Haftada yarım gün motora biniyoruz onunlada uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Ha unutmadan lastikçim var havalarada o bakıyor. Servisede hep arkadaşlarım götürür hafta içi, benzinlerini atarım hem o gün motorla gezerler, hem bakıma sokarlar. Motosiklet hem zaman hem maddi açıdan külfet, ama elimden geldiği kadar imkanlarım dahilinde zaman külfetini alt etmeye uğraşıyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun
    bu işin en kolayı kasko dur
    senede 1000 1500 arası demek aylık 150 ye gelir her şeyi kapsayan bi poliçe ile rahat rahat uyuyabilirsiniz
    ben yaptırdım kontak üzerinde çalınma dahil kapsıyor
    çalmazlar şerefsizler

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Üzüldüm motora, geçmiş olsun.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    geçmiş olsun.kim bilir nasıl alındı belkide kredi çekildi halen taksitleri ödeniyor yazık günah

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçmiş olsun. Alarmlı disk kilidi olmazsa olmazdır. Cebinize bile sığacak büyüklükteki bu kilidi almaktan ve kullanmaktan sakınmayın.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef öyle, Kasko yaptırmıyorum artık, çok sık motosiklet değiştiriyorum, uğraşı ve zarar yazıyor. gerçi kasko yaptırırkende depom vardı, bir süredir daha korunaklı hale getirdim. Sitelere apartman bahçelerine kesinlikle güvenilmez, alıp giderler, güvenliklerin ruhu duymaz.

Zincir yağlama değil sadece, yıkama dahil yapmam, elimi sürmem bu konuda gayet ciddiyim çevremdekiler bilirler. Zamanında çok uğraştım, çok spesifik işler harici dokunmuyorum motoruma artık. Bütün takım taklavatı dağıttım, bıkkınlık geldi resmen. Haftada yarım gün motora biniyoruz onunlada uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Ha unutmadan lastikçim var havalarada o bakıyor. Servisede hep arkadaşlarım götürür hafta içi, benzinlerini atarım hem o gün motorla gezerler, hem bakıma sokarlar. Motosiklet hem zaman hem maddi açıdan külfet, ama elimden geldiği kadar imkanlarım dahilinde zaman külfetini alt etmeye uğraşıyorum.
    Bende sizi emekli albay falan zannediyordum.
    Meğer baya baya işi gücü olup vakti olmayan biriymişsiniz.
    Pulsar41 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Allah belalarını versin. Geçmiş olsun size. Gördüğüm mt 09 lara daha dikkatli bakacağım. İnşallah bulunur.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Bu konularda tek suçlu hırsızdır. Kimsenin içini karartmaya gerek yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)