Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor hırsızlarına

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşın hacı usrev kuştepe buralara girdigim zaman sanki başka bir ülkeye gitmiş gibi oluyorum girmedigim sokak kalmadı aradıgım motorlardan birini bile göremedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    anlamadım ki ne diye gidiyosun aradığın motor mu var

Motosikleti
    cıks
    bacacayram ses ver,akibetin nedir?

R3d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakırkoy madodayım, dayak yemek ısteyen gelsın 😂😂 mıllet olarak kafayı yedık yav

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın hacı usrev kuştepe buralara girdigim zaman sanki başka bir ülkeye gitmiş gibi oluyorum girmedigim sokak kalmadı aradıgım motorlardan birini bile göremedim
    Kuştepe'ye gittin de, hangi sokaklara gittiğin önemli. Benim evin kuştepede. Sana sokak sokak vereyim git gir o sokakları gez. Bi 'ne lazımcılar' gelsin yanına. Trump towerstan aşağı doğru inip ilk soldan sonra sağdan girersen Yavrukuş sokağa girmiş olursun. O sokak kuştepenin en nezih sokaklarından biridir. Bi üst sokak yoncalı sokak. Orası da nezihtir ancak etraftan pislik çok gelir oraya ana güzergah olduğundan. Az aşağıda çiğdem sokak var. Bi derinliklerine doğru in. Onun az üst sokağı da son durak diye geçer. Yürekliysen buyur. İnönü caddesinden kuştepe meydana çık. Karakolun arkasından alev sokağa, oradan köz sokağa doğru dal. Bizim aile 25 yıldır yavrukuş sokakta. Şu saydığım sokakların hiçbirinden arabasız geçmedim. Yemedi.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım hepsini gezdim karakolun oradan girdigimde hemen şag tarafta cıkmaz sokak var yanlışlıkla arabayla girsen dönemezsin geri geri cıkarsın

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    arkadaş geçmiş olsun. sanırım bir motor arıyorsun da sokak sokak motor mu aranır ?
    mevlana mahallesi, sarıgöl, kuştepe, gültepe, hacıhüsrev, dolapdere, esenler dere, tepe, karabayır, bir de komşusu olan daha nezih denen semtler ile birlikte yüzlerce sokak var. hangi birini gezip bakacaksın?

motoru çalınan varsa gop polis karakoluna gitsin muhtemelen oradadır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)