Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıntı CBR 125 Üstündeki Çocukları Takip Ettim Ve Olaylar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

04.08.2016 tarihinde Alibeyköy Bilgi Üniversitesi etrafında CBR 125 i çalıntı motosiklet olabileceği için takip ettim ve çocukları buldum sonrası olaylar, bu tipleri etrafınızda görürseniz çok çok dikkatli olun.

https://youtu.be/-tO-IBppTjE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Seninde bu forumda olduğunu biliyordum fakat nickini başka bir şey sanıyordum sıkı takipçinim Ayrıca onların youtube'da başka bir videosu daha var.

https://www.youtube.com/watch?v=Vs7QckAp5B8

Gitti motorlar gitti... Bunlar itin iti iki kişi olsalar neyse kim bilir kaç kişi çalıştırıyor üstleri... Şöyle 100 motorcu inlerine girsek 1 hafta boyunca herkesin motoru çıkar valla..

Darwin zamanında çok küfr ettim saa , bağışla beni , hani şu ara geçiş formları varya aha onlar bunlarmış meğerse (Aile'nin önemi)

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Malum ırk.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Hocan izin vermeseydiniz gitmesine neden verdiniz var boyleleri.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı B-veritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

04.08.2016 tarihinde Alibeyköy Bilgi Üniversitesi etrafında CBR 125 i çalıntı motosiklet olabileceği için takip ettim ve çocukları buldum sonrası olaylar, bu tipleri etrafınızda görürseniz çok çok dikkatli olun.

https://youtu.be/-tO-IBppTjE
    Güzel kardeşim motor üstüdekilerle birlikte çalıntıyım diye bas bas bağrıyor
    senin yapman gereken ufaklığı tutup polis çağırmaktı. hırsızlardan çok videoda sana ayar oldum bilesin

O çocukların zaten çaldığı belli sonradan zincirlerle gelenler motosikletlerin kendilerine ait olduğunu söyledi ve ruhsat çıkardı dolayısıyla bende kendilerine ait olduğunu düşündüğümden müdahale etmedim, kaldı ki böyle tiplerin arkasında birileri bir oluşum var sürekli kullandığım güzergah olduğu için çok müdahale etme şansım kalmadı. Videounun devamında karakola gidip durumu anlattım pekte polis oralı olmadı olayın olduğu yerin bilgilerini alıp ilgili birime ileteceklerini söylediler, ki youtube da bu çocukların yakalandığı başka video var polis ve onca şeye rağmen motosikletleri nereye götürdüklerini ne yaptıklarını söylemiyorlar. Umarım siz böyle durumla karşılaşınca daha soğuk kanlı ve ne yapacağınızı bilir şekilde yaklaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Vs7QckAp5B8&t=0s

Motosikleti
    Tracer 900
    İstedigi kadar motor bizim desin.Binip kactigina gore kesin calinti

Motosikleti
    MT-25
    Siz motoru nerede muhafaza ediyorsunuz. Kendi motorunuza mukayyet olun aman aman...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok büyük cesaret size bıcak çekebilirler çevredeki arkadaşları gelip sizi tartaklayabilirler ben şahsen çok sağlam 5-6 kişi olmayınca sokulmam böyle insanların yanına

burdan yazmak kolay bu tarz insanların takıldığı yerler her il yada ilçelerde var yanlarına gidip hooyt sen nabıyorsun burda diyemessin iki dakkada ortalık karışır çoğu yerde ekip aracı kore mahallesine inipte arama yapamaz öyle basit değil bu işler (bu insanlar birbirlerini çok korur kavgalı daği olsa polisi görünce kendi tarafına arka çıkar)

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kişisel koruyucular olacak, motoru da kilitlemeyle olmaz ona birde alarm takılacak.

alarmı duyan kaçar ve kişisel koruyucu(tabanca) ile karşındakileri kaçırırsın. tabanca buluyor millet ama susturucu bulmak mesele. böyle insanları devlet halletmiyorsa biz halledicez artık ne diyelim dimi?

varsa adalet işlesin o zaman arkadaş! imanımız gevriyor para kazanırken.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)