Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15.07.2016 Yamaha r25 çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha r25
    Motorum gaziosmanpaşa mevlana mahallesinde kapımın onunden çalınmıstır. Duyan veya gören olursa 0534 747 95 34

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dünkü hengamede bide bumu yapıldı

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    yamaha r25

Gazi mahallesi,Karadeniz mahallesi,Sarıgöl yeşilpınar bakmadığım,gezmediğim ara sokak kalmadı.Herkeze haber verdik ama

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Kardesim cok gecmis olsun da o motor o mekanda o sekilde keklik gibi ortaya birakilir mi ya? Hani hic mi okumuyosun hirsizlik haberlerini vs.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    yamaha r25
    İşyeri önü olduğu için,Sürekli hareketli 2 dakika sonra farkettik fakat,İş işten geçti.Bu kadar cesaret edebilcekleri aklımın ucundan geçmedi.

Ders olmuş, iş miş kapı önü hikaye ruhun duymadan alırlar böyle. Geçmiş olsun...

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    kardeşim içim cız etti ya çok geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda bulunur. Çok üzüldüm.

Eger gazi ve sarigole baktiysan bir de ferikoy kagithane nurtepe tarafina bak. Gecen gun ordan biri surekli R25 getirildigini soyledi. Kamera kaydi var mi
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Hocam bende karayolları mah. de oturuyorum görürsem haber veririm . geçmiş olsun bu arada

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    hocam kağıthane seyrantepe gültepe ve nurtepe buralara bakın. Kesinlikle bakın...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Yok ana...nın A...ı muz cumhuriyeti resmen burası, direksiyon kilitlimiydi, kilitliyse peynir mi lan bu nasıl kırdı 2 sn de, benim R25 gideli neredeyse 1 ay oldu bulunur inşallah hepsi çok geçmiş olsun

Motosikleti
    yamaha r25
    Uzun ugraslar sonucu çalınan motorumu buldum,500 tl kadar bir masrafı var onada sukur yine.Diğer çalınan arkadaslarında motoru bulunur inşallah.

[IMG]http://imageshack.com/a/img922/9008/md9vFV.jpg[/IMG
    ]

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Nasıl buldunuz acaba ? Kendi çabanız mı yoksa polis yardım ile mi ?

Motosikleti
    yamaha r25
    Kendi çabam ile buldum.

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Kendi çabanızla nasıl bulduğunuzu paylaşabilir misiniz ? Çünkü aklım almıyor. İstanbul gibi büyük bir yerde çalınan motoru nasıl bulabildiniz.Tecrübe de edinmiş oluruz. Bu arada büyük geçmiş olsun. Umarım artık Kilitsiz bırakmazsınız

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Biraz daha detay verebilir misiniz, en azından buradaki bir çok kişiyede umut olur.

Motosikleti
    yamaha r25
    Tabi anlatıyım,Kısaca özetlemek gerekirse olay mevlana mahallesinde(gaziosmanpaşa)da oldu burdaki yakın bölgede ilk kendimiz aramaya başladık.Gazi mahallesi,Sarıgöl,karadeniz mahallesi,Cebeci,karayolları. Yakın yerlerden kamera görüntüleri alıp alanı daraltmaya başladık.Baktıgımızda 2 yer kalmıstı gazi ve karayolları.Ne kadar hırsız varsa onlarlada konustum.Ödül de koymustum. Bütün motor tamircilerinin ve büyüklerin haberleri vardı.Ama sunu anladımki adamlar öle yerlere koyuyolarki arka mahalleniz olsa bulamazsınız.Kesinlikle bu işi çözücek olan motor tamircileri ve o bölgedeki hırsızlar, Öğrendiğim kadarı ilede motoru boyuyolar aksesuarlarını çıkarıyorlar 2500 3000 gibi paralara satıyolar.r25 için konusuyorum tabi motoru bir yerde 3-4 gün bekletiyolar hiç çıkarmıyolar.4 gün sonra ufak ufak başlıyolar.Dediğim gibi motoru bulucak olan onlar, O yuzden sıcagı sıcagına hırsızlara mesaj verdirmek lazım.Elinden çıkarmadan

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı backtolegend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi anlatıyım,Kısaca özetlemek gerekirse olay mevlana mahallesinde(gaziosmanpaşa)da oldu burdaki yakın bölgede ilk kendimiz aramaya başladık.Gazi mahallesi,Sarıgöl,karadeniz mahallesi,Cebeci,karayolları. Yakın yerlerden kamera görüntüleri alıp alanı daraltmaya başladık.Baktıgımızda 2 yer kalmıstı gazi ve karayolları.Ne kadar hırsız varsa onlarlada konustum.Ödül de koymustum. Bütün motor tamircilerinin ve büyüklerin haberleri vardı.Ama sunu anladımki adamlar öle yerlere koyuyolarki arka mahalleniz olsa bulamazsınız.Kesinlikle bu işi çözücek olan motor tamircileri ve o bölgedeki hırsızlar, Öğrendiğim kadarı ilede motoru boyuyolar aksesuarlarını çıkarıyorlar 2500 3000 gibi paralara satıyolar.r25 için konusuyorum tabi motoru bir yerde 3-4 gün bekletiyolar hiç çıkarmıyolar.4 gün sonra ufak ufak başlıyolar.Dediğim gibi motoru bulucak olan onlar, O yuzden sıcagı sıcagına hırsızlara mesaj verdirmek lazım.Elinden çıkarmadan
    Şu işe bakın ya , insanlar işi gücü bırakıp hafiyeliğe soyunmuşlar , hırsız it kopukla muhatap olup malını arıyor. Bu işin kesin çözümü motosiklet hırsızlığının statüsünü de araba hırsızlığı ile aynı yapmaktan geçiyor. Başka türlü bu hırsızları durdurabilecek bir güç yok sanırım. Size geçmiş olsun. Arkadaşlar böyle maceralar yaşamamak adına abus zincir iki tane alarmlı disk kilidi ve branda kombinasyonunu üşenmeden uygulamak gerekli.

ben bır ayda kurt oldum artık nerden ne kalkıyor bılıyorum. malum polıs ılgılenmıyor ama dırenecegız gerekırse dernek kurcam arkadaslarım ıcın

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)