Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

12.07.2016 - Bajaj Pulsar Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün motorumu çaldılar Kabataş idonun ordan 34 YL 7930 siyah mavi görenler duyunlar tel:05372137303

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Marka model ? Belirgin bir özelliği varsa yazmanız faydalı olabilir. Plakayı muhtemelen sökmüşlerdir.Topcase veya bir yerinde eziği çiziği falan varsa yazın belki birinin dikkatini çeker

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun başlığa keşke çaldıklarını yazsaydınız

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yeniden hızlandı hırsızlar arkadaşlar dikkatli olun bu ara

Bajaj pulsar markası sag tarafta pulsar yazısının s harfinde ezılme ve sag arkada kaputta sürtmeden dolayı ezilme var

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Burada size tavsiyem polisi sıkıstırın bugun polise gittim dedi sizin motoru arastırıyoruz bakıyoruz heryere marmaraforuma gittim kayıtları aldılar mı dedim 15 gündür almamıslar orada güvenlik bi güzel dayı bulun sıkıstırsın karakolu eskaller belli hemen yakalarlar dedi

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polis'lerin motor hırsızlığına karşı ilgisizlikleri onları gözümde düșman gösteriyor. İnsanların emekleri bir kaç dakika içerisinde çalıp götürmeleri nasıl kabul edilebilir ki? Yazık günahtır.
    Bu hırsızlıklar için bişeyler yapılmassa sonumuz hiçte hayra alamet değil.
    pek yakında brezilya'ya dönmemiz yüksek muhtemel.

l3v3nt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Geçmiş olsun. Nasıl çalındı. Motorunda bulunan güvenlik önlemleri nelerdi yazar mısın?

Foto atar misiniz?
    Idonun kamerasi vardir.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Geçmiş olsun arkafaşım umarım en kısa sürede bulursun
    Bayramda uzun yola çıktım pulsarla kaldı 3 motor güzelcene kitledim giderken sabaha karşı 5 gibi bi adam gelmiş annemler oturuyormuş annem biri geldi diyince kaçmış sonraki gün gene gelmiş komşu ne yapıyorsun sen orada diye bağırınca kaçmış banada dadandılar bu aralar göz önü degil musallat oldu ibne nöbete yatıyorum denk gelirsem vericem ayarı yarın gidip çok daha kalın zincir alıcam tekne yat zincirlerinden vardı almıştım kesilmez makasla falan demişti satıcı kalınları çok pahalı oluyor hidrolikle kesiyoruz demişti o yuzden çok kalın birşey almadım yarın daha bi kalınından alıcam oda dünya para ya bu arada 1 motor benım 1 motor eşimin 2 motorda iş yerine ait kendi malım gitse koyacak iş yeri motoru emanet patrona söyluyorum oralı değil motpru alırken 20 tl lik bisiklet kilidi vermişler kilit var ya diyor ben gene kendi kilitlerimle birbirlerine bağlıyorum ama 1 tanesi tek kilide kalıyor en kolay o gider bi bakalım yarın kaç para öıkacak cebimden

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda uzun yola çıktım pulsarla kaldı 3 motor güzelcene kitledim giderken sabaha karşı 5 gibi bi adam gelmiş annemler oturuyormuş annem biri geldi diyince kaçmış sonraki gün gene gelmiş komşu ne yapıyorsun sen orada diye bağırınca kaçmış banada dadandılar bu aralar göz önü degil musallat oldu ibne nöbete yatıyorum denk gelirsem vericem ayarı yarın gidip çok daha kalın zincir alıcam tekne yat zincirlerinden vardı almıştım kesilmez makasla falan demişti satıcı kalınları çok pahalı oluyor hidrolikle kesiyoruz demişti o yuzden çok kalın birşey almadım yarın daha bi kalınından alıcam oda dünya para ya bu arada 1 motor benım 1 motor eşimin 2 motorda iş yerine ait kendi malım gitse koyacak iş yeri motoru emanet patrona söyluyorum oralı değil motpru alırken 20 tl lik bisiklet kilidi vermişler kilit var ya diyor ben gene kendi kilitlerimle birbirlerine bağlıyorum ama 1 tanesi tek kilide kalıyor en kolay o gider bi bakalım yarın kaç para öıkacak cebimden

Aman abi dikkat et olmadı ablanın motorunu eve tasıyabiliyosan taşı zaten ufak bende bugun decatlona gittim 2 kilit takıyodum kalınlarından aldım suanda 6tsne kilit var motorda valla iyice piskopat oldum bir yere gidince hem göz onune hemde 6 tane kilit takıp her 15 dkkada bir gidip bakıyorum

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman abi dikkat et olmadı ablanın motorunu eve tasıyabiliyosan taşı zaten ufak bende bugun decatlona gittim 2 kilit takıyodum kalınlarından aldım suanda 6tsne kilit var motorda valla iyice piskopat oldum bir yere gidince hem göz onune hemde 6 tane kilit takıp her 15 dkkada bir gidip bakıyorum
    Önemli olan kilitin çoklugu degilki kesilen bir kilit ve zamanı olunca tıkırt tıkırt 1 dk sürmez kesmesi ama çaydırıcı olur işlek bi yerde kilitleri görünce oha lan der kesilmeyen zincirle pulsarın arka tekerden hanımınkinin ön tekerini baglıyorum jantı bırakıp götüre bilirler ama zemin ona el verişli değil yoksa tenha yani evde kimse yokken kilitleri kesebilecek ve göze batmayacak konumu ve zamanı var 2 set daha yarın bütcem yeterse yapmayı düşünüyorum bende bağladım piskopata arkadaşa motor aldık bagladıgı yerı gördüm dedim bura sakat götürürler motoru burda hırsızlık olmaz diyordu cbf vardı onun yanına baglıyordu gecesınde götürmüşler cbf i yerini değiştirdi alarmda takdırdık herkez dikkat etsin bu kansızların insafı yok geceleri uyuyamaz oldum walla sende motoru sadece jantlardan baglama jantları bırakıp ıkı kıso kucaklayıp götürebilir janttan bir yere bağla şasidende janta ayrı bağla kucuk motoru götürmeleri daha kolay

İdonun önünde kamera var evet ama polisin dedigi 1 aydan aşşa bakamazsın savcılıga gidip onay gelmesi lazım gibisinden ugrasmadılar motor calınmıs yarım saat karakola gittim giderken 155 aradım plakayı verdim tamam anons gectim dedi kapattı suratıma ne markasını ne rengini hiç bişey sormadı karakola gittigimde yarım saat gectigini söyledim söyledikleri tek kelime bi konu var bekle 2 saat bekledikten sonra aldılar konuda arkadaşlarıyla sohbet etmek

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:07 ----------

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Sırf bu şerefsizler yüzünde ruhsatı olmamasına rağmen silahla gezicem artık, ulan iki kuruşluk keyfimiz var adamlar çalacak diye paronayak olduk.

Geçmiş olsun kardeşim umarım bulabilirsin motorunu..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Öyle bir sürü kilitle uğraşacağınıza alın kaliteli alarmlı disk kilidi kurtulun. Hem sökmesi çok zor, hem de cayır cayır bağırıyor. Adam panikleyecekitr ki en önemlisi de o zaten...
    feti_can bunu beğendi.

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı testerenes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdonun önünde kamera var evet ama polisin dedigi 1 aydan aşşa bakamazsın savcılıga gidip onay gelmesi lazım gibisinden ugrasmadılar motor calınmıs yarım saat karakola gittim giderken 155 aradım plakayı verdim tamam anons gectim dedi kapattı suratıma ne markasını ne rengini hiç bişey sormadı karakola gittigimde yarım saat gectigini söyledim söyledikleri tek kelime bi konu var bekle 2 saat bekledikten sonra aldılar konuda arkadaşlarıyla sohbet etmek

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:07 ----------

http://i.hizliresim.com/pP3BDo.jpg
    http://i.hizliresim.com/2Z38lE.jpg
    geçmiş olsun.kabataş bana nispeten güvenli gelirdi ordan da tırstım zaten istanbula gelmekten oldum olası tırsmışımdır.görüntülere gelince savcılığa 2 satırr dilekçe yazın savcı hemen verilmesine diye imzalar dilekçe ile birlikte karakola yada mobese merkezine giderseniz verirler.yanınızda cd ve usb ile gidin.
    dipnot:dilekçenizde sadece kamera kayıtları demeyin o zaman savcı dikkate almaz.hem kamera görüntüsü hemde kişi veya kişilerden şikayetçi olduğunuzu mutlaka belirtin.
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Adamı yakalasan ne olacak ?
    Motor gitti gideceği yere, insanların kıçından kafasından uydurup çıkardığı kanunlarla insanları yönetmek imkansızdır.
    Adam yakalanıyor 232 suçtan kaydı var ve yakalanıyor düşünün içeride değil..
    Hırsızlığın cezası 3 ay çok caydırıcı değil mi 3 ay içeri giren kişi bir daha asla bu suçu işlemez..

Kendimiz edip kendimiz buluyoruz.

Kanunlardan, adaletten kimsenin umudu yok,
    muska yazıp okutup üfleyip motorunuza asın derim belki ondan fayda gelir..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grade aldım ben (vinç zinciri) demir makası kesmiyor. 2 Metre aldım, 49 lira ödedim.

Bu arada çok geçmiş olsun kardeşim, tez vakitte bulunur inşallah.

KmlTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja300 ABS
    Geçmis olsun otobüsle geçerken gördum Edirnekapida Kafa karenaji sokulmuş ekipmansiz iki kişi mavi pulsar sürüyordu...

Emin misin resimdeki motorun aynı oldugundan

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)