Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

12.07.2016 - Bajaj Pulsar Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KmlTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja300 ABS
    Plakasiz mavi pulsar 200ns di

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    Geçmiş olsun.Geçen hafta aynı yerde arkadaşımın honda 125 lik motorunu çalmışlardı.Tahminen aynı kişilerdir.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Dostum kılıt varmıydı, Yoksa sadece gidon mu kitliydi.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Karakoldan üst yazı isteyin şu şu isimli kişi ile kamera kayıtlarını izleyip teslim edin diye hemen vermişlerdi. Ben o şekilde kamera kayıtlarını almıştım.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grade aldım ben (vinç zinciri) demir makası kesmiyor. 2 Metre aldım, 49 lira ödedim.

Bu arada çok geçmiş olsun kardeşim, tez vakitte bulunur inşallah.
    Dostum çakma vermesinler okadar yer dolaştım ve metresi 70 tl den aşagı yoktu bazıları üç kağıtcı gibi geldi gözüme karaköyde güzel bi esnaf buldum zincir ve kilitlerw 450 tl para bayıldım 3 set yaptım önceki zincirlerimide kullandım dandik olanlsrıda artık uğraşmamak için takmadım çok fazla zaman alıyor çünkü
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Elektrikçilerde bulunan makaron diye bir malzeme ile izole ettik 2 adet ince olanları var 1 er metre onlardan aldım ucu ucuna yetti 1.5 metreden aşagı almamak lazım büyük olanı 50 mm lik makaron ile kapladık fotoda ufak gibi görunsede baya buyuk kilitler biraz tuzlu oldu enazından makasla kesemeyecek sipiralle bile baya uğraştı keserken yukardan sarkan zincirler hem cayrıcı olsun hem biri kurcalarken ses yapsın hemde kilitler askıda kalsın diye aldığım zincirler metresi 10 tl onların 240 tl zincir 20 tl makaron 190 tl de kilitler tuttu enazından bu şekilde içim rahat edicek piskolojimi bozdu şerefsiz
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Merhaba arkadaşlar; bu pazar günü saat:14.00'te Çağlayan Adliyesi'nde Show Tv ana haberde yayınlanmak üzere TOPLU MAĞDURIYETIMIZ için röportajımız vardır.
    Sizler ve yanınızda da destek olacak insanlarla gücümüzü gösterelim. Bu iş bireysel sonuç vermez. Iki avukatla görüştüm olayı kalabalık halde medyaya taşıyın dediler. Daha sonra baro ile görüşeceğim. Herkese selamlar. Birlik olalim.

https://www.facebook.com/groups/1567885440172035/

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum çakma vermesinler okadar yer dolaştım ve metresi 70 tl den aşagı yoktu bazıları üç kağıtcı gibi geldi gözüme karaköyde güzel bi esnaf buldum zincir ve kilitlerw 450 tl para bayıldım 3 set yaptım önceki zincirlerimide kullandım dandik olanlsrıda artık uğraşmamak için takmadım çok fazla zaman alıyor
    Elektrikçilerde bulunan makaron diye bir malzeme ile izole ettik 2 adet ince olanları var 1 er metre onlardan aldım ucu ucuna yetti 1.5 metreden aşagı almamak lazım büyük olanı 50 mm lik makaron ile kapladık fotoda ufak gibi görunsede baya buyuk kilitler biraz tuzlu oldu enazından makasla kesemeyecek sipiralle bile baya uğraştı keserken yukardan sarkan zincirler hem cayrıcı olsun hem biri kurcalarken ses yapsın hemde kilitler askıda kalsın diye aldığım zincirler metresi 10 tl onların 240 tl zincir 20 tl makaron 190 tl de kilitler tuttu enazından bu şekilde içim rahat edicek piskolojimi bozdu şerefsiz
    bence yeterli değil. lamba direği sağlamlığında duvara bir boru yaptırıp onun etrafından geçirmelisiniz. bunlar sadece birbirine bağlanmış o kadar
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    20 mm lik inşaat demiri ile ilgili bir projem daha var 2-3 güne hallaedebilirsem çok daha ucuz maliyetli olacak onuda paylaşırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yeterli değil. lamba direği sağlamlığında duvara bir boru yaptırıp onun etrafından geçirmelisiniz. bunlar sadece birbirine bağlanmış o kadar
    Kesemedikten sonra biraz zor gibi ama imkanlar doğrultusunda olabilir sipiral ve kaynak makinesi bulabilirsem kafamda güzel şeyler var belki yaparım birkaç seneye
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı berfu62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar; bu pazar günü saat:14.00'te Çağlayan Adliyesi'nde Show Tv ana haberde yayınlanmak üzere TOPLU MAĞDURIYETIMIZ için röportajımız vardır.
    Sizler ve yanınızda da destek olacak insanlarla gücümüzü gösterelim. Bu iş bireysel sonuç vermez. Iki avukatla görüştüm olayı kalabalık halde medyaya taşıyın dediler. Daha sonra baro ile görüşeceğim. Herkese selamlar. Birlik olalim.

https://www.facebook.com/groups/1567885440172035/
    Kesinlikle milletin motoru çalınıyor, kimseden ses çıkmıyor. Polis istese çok rahat bulur. Toplu olarak medyada vs. duyurmak lazım.
    https://www.youtube.com/channel/UCG8V2OFsRDyxuCrAklq8aBg

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Yok abi istanbul artık yaşanmaz bir şehir haline gelmiş. Ulan her gün çalıntı haberi olur mu yaa... Sanki işleyen bir sektör...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)